Lietuviškas forumas: Other - [b]Bendravimas virtualioje erdvėje be patyčių[/b]
Share this topic
15 Apr 2016 12:47

Kiekvieną dieną bendraujame šiame portale, tačiau beveik visada susipykstama dėl nereikšmingų dalykų. Gal kartais atsirastų tokių draugų ar draugių , kurie norėtų ir sugebėtų bendrauti draugiškai ir be patyčių.

15 Apr 2016 13:31

PYYYRST, oi pabezdejau.sori

15 Apr 2016 13:38

Quote by Limpopo

NEDURNIUOK GAL SUSITARSIME...

15 Apr 2016 15:08

Quote by RAIMUNDELIS007
Quote by Limpopo

Pilna bus tokiu, kurie su malonumu apkrate savo ,,dziaugsmo" turiniu visas temas, su malonumu visose temose drabsto savo ,,dziaugsma" is kelniu ant kitu zmoniu. ir dar syk sakau, kol mobes bosai neives ID KONTROLES, BARDAKAS BUVO IR BUS. BEJE. ID KONTROLE TURI IVEDE NEMAZAI BENDRAVIMO SAITU. ZIURET KOKYBE, BET NE KIEKYBE. O KAD BIJO IVEST ID SIULAU UZ KEIKSMUS, PATYCIAS IVEST BAUDU SISTEMA. PVZ UZ PATYCIAS ATIMT 10000 MOBO TASKU ATIMT TURIMA LYGI. 2 KARTA NUBRAUKT VISUS TASKUS, PALIEKANT 0 LYGI. 3 KARTA METAMS UZBLOKUOTI BET KOKIA PRIEIGA I MOBA. DAUG KAS PERSKAITE IMS PURSTAUT PERSKAITE TAI KA PARASIAU. BET MAN DALAMPACKI. REZIAU IR RESIU TIESIAI KA MANAU. IR MAN DZIN. TIK IVEDUS ID, AR BAUDU SISTEMA SUMAZES ZYMIAI PATYCIOS, ZMONIU IR TEMU APKRATYMAI ,,dziaugsmu" IS KELNIU

15 Apr 2016 15:12

Ir kol to neives kova su patycioms, temu aptapsnojimu bus lygi Don Kichoto kovai su vejo malunais

15 Apr 2016 17:39

VILKE GAL TOKIEMS REIKETU ATLEISTI SIA TEMA SUKURIAU NORMALIEMS ZMONEMS...IR TADA ZMONES SUPRAS ATSIRINKS SU KUO BENDRAUTI TEGU RASO PAZIURESIME AR ILGAI....

Edited by RAIMUNDELIS007 / 15 Apr 2016 17:42
15 Apr 2016 17:46

Zinai yr posakis. jesli drugich ne abasriot, sam chadit budet kak abosravsisja

15 Apr 2016 17:55

Ah Raimundėli tai mano svajoniu svajonė kad mobofree nebebutu atsirašant šiukšlinė į kuria atėjas nesigadintum nervu.

15 Apr 2016 17:58

VILKE ATIDARYK IS JUODO GAL IR BUVO NESUSIPRATIMU MATYT BUVAU KAZKO ISINERVOJES....

15 Apr 2016 18:05

Quote by dovile086
Ah Raimundėli tai mano svajoniu svajonė kad mobofree nebebutu atsirašant šiukšlinė į kuria atėjas nesigadintum nervu.

KAI KURIEM REIKIA ATSIKIRSTI.....BET GERIAU NEGADINAME TEMOS...OK.

15 Apr 2016 18:07
Post is hidden!
15 Apr 2016 18:15

Quote by RAIMUNDELIS007
Quote by dovile086

KAI KURIEM REIKIA ATSIKIRSTI.....BET GERIAU NEGADINAME TEMOS...OK.

Raimundėli aš niekad ant taves nepykau tiesiog aš iš po darbo niejad nenoriu pykčiu patyčiu. Nes kitaip toks jausmas kad iš vieno darbo einu įkita darba

15 Apr 2016 19:04

Ir kol mobes bosai neims drastisku priemoniu pries purvapylius tol sutramdyt purvapylius bus tas pats kas pilstyt is tuscio i kiaura

15 Apr 2016 19:18

Quote by vilkas19
Ir kol mobes bosai neims drastisku priemoniu pries purvapylius tol sutramdyt purvapylius bus tas pats kas pilstyt is tuscio i kiaura

Na jei patys Angelai tyciojasi,tai kaip nesitycios kiti Gal skaitei kaip Sandra,mode,tyciojasi is IMC

15 Apr 2016 20:04

Butu malonu pabendrauti.Esu naujoke tad cia dar nieko nepazystu.

15 Apr 2016 20:26

Quote by vilkas19

Sutinku, sakiau apie problemas bet kalba buvo nusukta visai kitur, žodžiu arba reikietu bent dešimt žmoniu sakyt davai naikinam probema, arba kitaip niekas nieko negirdi, štai tokie musu mideratoriai jie nesivienija bet pešasi kas kietesnis man labai skaudu dėl to bet neturiu kaip suvienėt juos o jei turėčiau tai tikrai butu mobofree ne atsiprašant šiukšlinė.

15 Apr 2016 23:42

Quote by RAIMUNDELIS007
Quote by Limpopo

uz 100 euru

15 Apr 2016 23:47

Quote by Arkota
Butu malonu pabendrauti.Esu naujoke tad cia dar nieko nepazystu.

tu tokia pati naujoke, kaip astuonesdesimtmete prie pensiju langelio

15 Apr 2016 23:50

Quote by vilkas19
Quote by RAIMUNDELIS007
Quote by Limpopo

Pilna bus tokiu, kurie su malonumu apkrate savo ,,dziaugsmo" turiniu visas temas, su malonumu visose temose drabsto savo ,,dziaugsma" is kelniu ant kitu zmoniu. ir dar syk sakau, kol mobes bosai neives ID KONTROLES, BARDAKAS BUVO IR BUS. BEJE. ID KONTROLE TURI IVEDE NEMAZAI BENDRAVIMO SAITU. ZIURET KOKYBE, BET NE KIEKYBE. O KAD BIJO IVEST ID SIULAU UZ KEIKSMUS, PATYCIAS IVEST BAUDU SISTEMA. PVZ UZ PATYCIAS ATIMT 10000 MOBO TASKU ATIMT TURIMA LYGI. 2 KARTA NUBRAUKT VISUS TASKUS, PALIEKANT 0 LYGI. 3 KARTA METAMS UZBLOKUOTI BET KOKIA PRIEIGA I MOBA. DAUG KAS PERSKAITE IMS PURSTAUT PERSKAITE TAI KA PARASIAU. BET MAN DALAMPACKI. REZIAU IR RESIU TIESIAI KA MANAU. IR MAN DZIN. TIK IVEDUS ID, AR BAUDU SISTEMA SUMAZES ZYMIAI PATYCIOS, ZMONIU IR TEMU APKRATYMAI ,,dziaugsmu" IS KELNIU

vilke, nori perleisiu tau visus savo taskus ir lygius. Gal nenukvak jau ant tiek. Suprantu, zmogus metuose, tai ir geresniu uzsiemimu per gyvenima galejai rast.

15 Apr 2016 23:50

JEIGU NIEKO GERO NETURI PASAKYTI TADA NELYSK I MANO TEMA...