Share this topic
10 Apr 2016 21:06

Šiame portale daugelį metų esantys nariai,čia susipažinę,bendraujantys ilgą laiką , bet smalsu būtų žinoti ar yra tokių narių , kurie čia susipažino ir kartu gyvena ar net susituokė.

10 Apr 2016 21:07

vika0317 ir RAIMUNDELIS007

11 Apr 2016 12:21

Sveikinu jus suradus vienas kitą,laimės ir meilės.

11 Apr 2016 12:30

Quote by Milijonierius
Sveikinu jus suradus vienas kitą,laimės ir meilės.

Nuoširdus ačiū...

11 Apr 2016 12:44

Smagu kai zmones suranda vienas kita tik vieno nesuprantu,nejau nebeidomu salia turet zmogu,nera bendru pomegiu,nesugalvoja ka veikt,kad parom gyvena virtualybej.

11 Apr 2016 12:56

Kai yra laisvo laiko galima būti ir virtualioje erdvėje.....,mes kartu jau du metus, taigi turim ir bendrų pomėgių ir interesų, ... bet lieka laiko ir bendravimui čia.

11 Apr 2016 12:57

Quote by vika0317
Kai yra laisvo laiko galima būti ir virtualioje erdvėje.....,mes kartu jau du metus, taigi turim ir bendrų pomėgių ir interesų, ... bet lieka laiko ir bendravimui čia.
As ne Jus turejau omenyje

11 Apr 2016 13:00

O as jei rasciau,bent taip galvoju,tai pakaktu to zmogaus,kiekviena diena,laisva laika tik su mylimu zmogum praleist norėčiau...bent as tai garantuoju man pazinciu portalai butu neaktualus.

11 Apr 2016 13:01

Quote by vika0317

Sveikinu

11 Apr 2016 13:16

Quote by Sandritaa
Quote by vika0317

Sveikinu

Ačiū Sandritaa....

13 Apr 2016 07:57

Nu gerai pavarysim moterys ir vyrai,matotc esu naujokas nu ale atsipalaiduosiu,nesiparinkic cia visi,geriau paseksuokim dirbu miskininku Valkininku uredijoj,nagi ant voveraiciu nelipsi,paskaitau skelbimus,ziuriu gi vienas visai netoli,aga nusiskutu barzda nusiprausiu,pasiskambinu,o cia brac mano zemiete,vay kaip gera nu manau gal jau drauge susirasiu,susitariam nuvaziuoju,o ten bombonesis nusigandau,nu brac galvoju Ausriuk tau amen,neskoninga nei kiek susutus kaip pernykstis sienas,nu bet balas nemates negi nenutratines vaziuosi,uzlipau tratinu tratinu ir ka jin niekaip nepasisotina pagaliau baige,da pavaisino saldainiais ir issiskyrem dabar dar skambina ir klausia ar nesutrumpejo mano kotelis,keliu jis cm,ji zinau yra mobike,ta mano draugyte gera skani seksuali ruskyte .

13 Apr 2016 08:18

Aš čia susipažinau ir esam susituokė gyvenam kartu.:)

13 Apr 2016 15:19

nemanau kad tai imanoma

13 Apr 2016 16:10

Quote by Egis433
nemanau kad tai imanoma :hm

visiškai įmanoma , mes su vyru jau 2 metus , susituokę jau metai .Nusipirkom namus kartu ir viskas yra gerai.

13 Apr 2016 16:19

Quote by Vareniskis
Nu gerai pavarysim moterys ir vyrai,matotc esu naujokas nu ale atsipalaiduosiu,nesiparinkic cia visi,geriau paseksuokim dirbu miskininku Valkininku uredijoj,nagi ant voveraiciu nelipsi,paskaitau skelbimus,ziuriu gi vienas visai netoli,aga nusiskutu barzda nusiprausiu,pasiskambinu,o cia brac mano zemiete,vay kaip gera nu manau gal jau drauge susirasiu,susitariam nuvaziuoju,o ten bombonesis nusigandau,nu brac galvoju Ausriuk tau amen,neskoninga nei kiek susutus kaip pernykstis sienas,nu bet balas nemates negi nenutratines vaziuosi,uzlipau tratinu tratinu ir ka jin niekaip nepasisotina pagaliau baige,da pavaisino saldainiais ir issiskyrem dabar dar skambina ir klausia ar nesutrumpejo mano kotelis,keliu jis cm,ji zinau yra mobike,ta mano draugyte gera skani seksuali ruskyte .

Va ir poziuris ,jei zmogus kalba ant moteru sitaip.....na jau tu man atleis Vareniskis,bet jei tau moteris nepatinka ir kvapai atsiduoda kazkokie, protingas vyras ne vienas neuzliptu ant tokios,kad ir koki kelia atvaziaves butu.....jau tokiu atveju geriau alkanam grysti......,o ivertinti reiketu vieniem kitus kokie esame,nes sulyg metais ir kiekvieno kuno forma keiciasi,jei tau zmogus nepatiks tu ir neplanuosi susitikimu......dar kiekvienas pazvelkime i save,kai kitus kritikuojam........

13 Apr 2016 17:29

Quote by Vareniskis

Na matyt ir tesugebate rast tik paleistuves.Čia žmonės rašo kaip sukūrė rimtas poras,susipažinę mobo free.

14 Apr 2016 22:01

Prezervatyvus pirkit ir nereiks nervintis,bei ginčiotis dėl "šeimos" temos

14 Apr 2016 22:09

Quote by Levita
Prezervatyvus pirkit ir nereiks nervintis,bei ginčiotis dėl "šeimos" temos

manau nevisiškai supratot temos esmę,čia klausiama kas iš senbuvių čia susipažino ir kartu gyvena ar net vedę.

14 Apr 2016 22:58

pydarasas aleliumas nuolat laižo šiknos modu,kad je trintu anketos.

15 Apr 2016 07:59

Quote by Dabom
pydarasas aleliumas nuolat laižo šiknos modu,kad je trintu anketos.

Jeigu neturit ką rašyt , nebūtina landžioti ir gadinti visas temas, kurias kuria kiti , jūsų nuomonės apie kitus čia nieks neklausė, ...temos esmės matyt neskaitot, o lendat visur ir keliat savo beprasmes mintis... savo komentarus rašykit PATYČIŲ temoje....