Lietuviškas forumas: Religion - Įspėjimo ir antrojo atėjimo!
Share this topic
29 Mar 2016 21:21

Ar tikite, mes gyvename paskutiniais laikais yra parašyta Biblijoje Dievo apreiškimas anketa dienų atgal?

Informacija, esanti pranešimai yra ne žmogaus kilmės. Užsiregistravo: 09 Jie buvo suteiktas eilinio ištekėjusi moteris, Romos katalikų, kuris gyvena Europoje, iki Šventosios Trejybės ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės Marijos, Dievo Motinos, kasdien 2010 metų lapkričio ji gavo daugiau nei 1250 viešųjų pranešimai kaip gerai kaip privačios, kurie visi yra susieti į antrąjį Kristaus atėjimą numerį. Palinkėti nei būti žinoma, ar šventė jokiu būdu, Marija Gailestingumo - pavadinimas, ji buvo suteiktas Jėzaus - sako, kad ji niekada skaityti Bibliją, nei girdėję apie antrąjį atėjimą, iki to laiko ji gavo pranešimus.

Pranešimai atskleidžia Dievo planą į pasaulį tais laikais, veda į antrąjį Kristaus atėjimą. Pranešimai būti pranašystes, iš kurių daugelis vyko kaip išpranašavo Maria Gailestingumo įskaitant popiežiaus Benedikto atsistatydinimo prognozavimas iš anksto - vienerius metus dieną iš anksto.

Vizijos ir pranešimai yra gaunami per Šventosios Dvasios dovaną. Nors Marija, kuris išlieka anonimiški, iš esmės neturėjo žinių apie Biblijos, religiniai klausimai bet labai išsamiai, pranešimai yra šiukšlinas su daugybe Biblijos nuorodos, kodus ir paslapčių įskaitant Marija Gailestingumo pranašystes ir pranešimų pateikiamos tiesos knygoje Prognozuoti Danieliaus knygoje. Jėzus jai pasakė, kad pranešimai buvo rengiami ir gaminami knygą apimtis ir kad ji turėjo būti vadinama Tiesos knyga. Dievas Tėvas, ji paaiškina, davė savo Crusade maldos (33) "gyvojo Dievo antspaudą" - Apsaugos nuo antikristo taip pat išpranašavo Biblijoje Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai knygos maldos, atskleidė savo paskutinį titulą žemėje Maria ir nori būti žinoma, per šią misiją, kaip Išganymo motiną. Ji paprašė, kad specialus medalis - išganymo medalis būti išlaikoma už kiekvieną, kuris jį nešioja konvertavimo.
Katalikų bažnyčia bus perimtos Dievo priešų iš vidaus ir tai sukels didžiausią apostazę visų laikų
Antrasis atėjimas bus šauklys Kristaus sugrįžimą teisti gyvuosius ir mirusiuosius ir naują pasaulį be pabaigos "- naujas rojus bus namuose visiems, kurie priima Dievo ranka malonės.
Pasaulyje bus liudytojas satanizmą atsiradimą ir New age pagonybę, tačiau daugelis bus konvertuoti įvykio Jėzus nurodo kaip "įspėjimas", kai pasaulis ateis į 15 minučių stovi ir kur kiekvienas bus rodomas savo nuodėmes į akis metu Dievas. Tai dovana pasauliui ir daugelis bus išsaugotas kaip šio įvykio.
Be pranešimas gautas 2012 vasario 11 ji buvo atskleista, kad popiežius Benediktas XVI paliks Vatikaną. Dėl 2013 m vasario 11 d jis paskelbė apie savo planus atsistatydinti.

170 Crusade Maldos, iš viso kartu su kitais maldų buvo diktuoja, kad Maria Dievo Tėvo, Jo mylimasis Sūnus Jėzus Kristus ir Švenčiausioji Dievo Motina, Marija. Per visą istoriją, Dievo pranašai buvo atmesti; Ryškiausias pavyzdys yra tik Dievo Sūnų, kuris buvo nukryžiuotas ir su labai žmonių jis atėjo išgelbėti. Galime daryti prielaidą, kad šiandien, Dievo pasiuntiniai negali būti gautas bet skirtingai negu Jono Krikštytojo dienų. Tačiau tai yra mūsų pareiga atidžiai įsiklausyti į tuos balsus "verkia dykumoje", kviečia mus atsisakyti visi, kad yra nuodėmingas, stingdantis ir nešventas ir grįžti į mūsų Kūrėjo atvirų širdžių, norinčių gauti Dievo atleidimą ir jo malones, kad mes gautume Jo šviesos ir tiesos pilnatvę. Norėdami atmesti tokius laiškus kaip iš rankų vietose mus didelis pavojus tik tiems, kurie atmetė Jonas Krikštytojas, o vėliau Dievo viengimį Sūnų save. Vos ketverių metų trijų tomų pranešimų buvo pagaminti knygų formatu Spausdinti o eBook per "Apple", "Amazon Kindle", Kobo ir Overdrive. Žmonės neprivalo pirkti knygas, tačiau, kaip pranešimai yra nemokamai atsisiųsti šioje svetainėje. Tačiau žmonės, kurie pareikalavo, kad užsakymas bus paskelbtas, taip pat kryžiaus maldaknygę, nes jie mėgsta juos vykdyti ir skaityti juos savo laiku.

Kaip jums skaityti laiškus ir maldos, esančios šioje svetainėje prašome atidaryti savo širdį ir melstis, kad Šventoji Dvasia kalbės jums, apšviesti savo širdį ir skleisti malonę įžvelgti žodžių čia esančias šaltinį.

http://www.perspejimas.lt/

Katalikai leidžia skaityti ir patirtis sako savo mintis ir ribų remiantis Dievo įstatymą, nuo pasaulio, oro padėtį ir tuo religijos pokyčių šiandien.

https://youtu.be/cIk88U9VYM8

Edited by heaven911 / 29 Mar 2016 21:54
30 Mar 2016 10:13

TAIP!

30 Mar 2016 10:15

ti jo juk neamzinai gyvensim

30 Mar 2016 10:54

Atsižvelgiant nusikaltimas ne popiežiaus Pranciškaus ... tiesiog Pradžia

Sveikinimai Kristuje. Mano vardas yra Dr Kelly Bowring ir aš esu katalikas teologas geros būklės, buvęs universiteto profesorius ir Aukštosios mokyklos dekanas, o žinutė noriu pasidalinti su jumis šiandien yra kietas ir patikimas, laiku ir skubiai ... Aš skyrėme paskutinis keletą metų studijuoja, analizuoja ir ataskaitas apie tvirtą krikščionių Biblijos ir šiuolaikinės pranašystės, susijusios su mūsų laikų.

Aš atrado, kad tai yra svarbiausias kartą pasaulio istorijos, bent jau nuo Kristaus. Ir tai yra svarbiausia žinia kada nors suteikta žmonijai Dievo nuo Biblijos metu, ir kad didžiausią dieviškieji įvykiai, buvę nuo Kristaus prisikėlimo ketinate atsirasti.

Nors aš jau patyrė daug per pastaruosius 6 metus suteikti jums šį laišką, aš manau, kad aš vadinamas Dievo padaryti ir tiesiog nori užbaigti savo misiją.

Aš išleido 3 knygas trilogiją "Paslapčių", "Didysis mūšis", ir "Laiko ženklai". Visi šių knygų 3 yra susiję, kiekvienas aptariant pranašystes mūsų laikų, kiekvienas suteikiant naujų patikimų įrodymų šaltiniais ir informacijos, ir kiekvienas tapo bestseleriu. Kadangi pirmoji knyga buvo išleista, aš buvo paprašyta suteikti daugiau nei 50 derybas dėl šių knygų visoje šalyje ir užsienyje įvairiose konferencijose (žr http://twoheartspress.com).

Kiekviena iš šių knygų gavo daug teigiamų pripažinimą. Kiti teologai išreiškė paramą, nors slapta, bijodami prarasti savo darbo vietas. Vienas iš knygų gavo imprimatur iš kardinolo Vidal. Ir visai neseniai, 2015 m, aukšto rango ir gerai žinomas kardinolas Vatikane, kas aš lietėsi su apie mano darbą jau keletą metų, pasirinko Parašyk man laišką su oficialiu blanko, kur jis pripažino gavusios visus iš šių trijų knygos, sakydamas: "Dėkojame už jūsų rūpestingumas siunčiant iš trijų knygų kopiją man." tada jis patvirtino: ". Būkite tikri, kad aš išsiuntė antrą rinkinį trijų knygų į popiežiaus Benedikto XVI, kaip prašėte" Pagaliau jis pasiūlė man savo palaiminimą, sakydamas: "Pasitelkdami Dievo palaiminimą jums ..." Esmė ta, kad reikiami žmonės tinkamose vietose žinoti apie šį darbą ir atpažinti savo svarbą ir pagrįstumą. Jie drąsūs ir turi didelę drąsą, nes jis yra Šventoji Dvasia, kuri juos veda.

Daro šį darbą nebuvo lengva, ypač anksti, bet dabar atėjo laikas ir įvykių eigą pradėjo reabilituoti ir patvirtinti tai, ką aš parašiau yra tiesa. Kai kurie ne patiko tai, ką turėjau pasakyti, žiūri į mane, ir mane gydyti su panieka, bet nė vienas rado į mano raštus klaidą. Ir nors tiek daug negirdi į pranašystės dovaną, jūs turite suprasti, aš negaliu tylėti, nes aš būčiau kaltas neveikimą nuodėmės ir visų sielų prarastų kurie girdėjo tiesą ir atsakė į tikėjimą.

Apkaltino mane, kad klaidinga nekeičia tai, kas ateina tiesą. Atsižvelgdama buvo rašyti ir kalbėti apie šiuos dalykus profesionaliai 6 metus dabar ... ir matau viską, ką pranešė pradėjo rutuliotis ... galiu pasakyti, kad šiandien, aš negaliu smarkiai pakeisti nieko dėl ko šie pranašystės pasakojo apie tai, kas yra apie atsirasti ir jau vyksta ... visa tai skleidėsi Dabar, kaip pranašystė nurodė, kad ji būtų.

Aš myliu Bažnyčią ir duos viską už ją, ir aš jau turiu gauti šią žinią ... Aš tikiuosi, kad jūs jį gausite ir reaguoti tik nori Dievas. dabar norėčiau kalbėti su jumis apie pagrindinių temų parašiau ant mano knygų.

popiežius Pranciškus

Palaiminti, kurie įsižeisti ne popiežiaus Pranciškaus

Jos ne klausimas, ar popiežius Pranciškus yra tik liberalus popiežius, nesuprastas popiežius, jėzuitų popiežius, pastoracinis popiežius, ar net galbūt erezija popiežius ir anti-popiežius.

Ką mes darome dabar žinome, kad, kaip pranašystė pagrįstai įspėjo, Popiežius Pranciškus pradėjo kariauti kampaniją prieš tradicinės bažnyčios. Jis užsiima subtiliai ir netgi gudriai juda Bažnyčią iš apreiškimo, keitimo ir išgelbėjimą viena problema, kad beveik visas dėmesys skiriamas humanizmo, socializmas ir aplinkai. Nuodėmės ir pragaro realybės yra pagal poveikį, mažėja. Užuojauta nusidėjėliui yra pabrėžiama, be vienodo dėmesio atgailos. Problema yra ta, kad tai veda prie žmonių pasirenka pragarą, kurie atsisako paversti savo nugarą mirtinos nuodėmės. Popiežius Pranciškus yra pirmaujanti Bažnyčią į didžiausių krizės jos istoriją, kaip pranašystė sakė, kad ir kaip daug komentatoriai dabar prisipažino, kad daro.

Ar ne Šventoji Dvasia kalba per pranašus, todėl nereikėtų mums klausytis kieto dieviškosios pranašystės, ypač, nes jis prasideda įrodyti tiesa, laikui bėgant?

Pranašystė yra aišku, apie tai, kas atsiskleisti ir ateina, ir žiūri į tai, kas vyksta pasaulyje ir Bažnyčioje šiandien patvirtina rašymas yra ant sienos. Pranašystė pasakoja, kad Bažnyčia yra apie būti suplėšyti į gabalus ir padalinti į dvi stovyklas, o tai jos pačios ministrai, kurioje matomas bažnyčia taps klaidinga padirbtų Bažnyčia ir tiesa bažnyčia turės eiti po žeme. Ji nebus ilgai dabar prieš Bažnyčioje takoskyra tampa formalus ir tikrai milžiniška. Atrodo vis labiau ir labiau akivaizdu, kad planai yra jau vyksta suformuoti naują bažnyčią lygoje su pasauliu; vienas, kad poveikis tampa labiau ir labiau priešinasi Kristui ir Jo įstatymą tiesos.

Pastaruosius 3 metus mums parodo, kad kylant Popiežiaus Pranciškaus galia, visiems, kurie drįsta mesti iššūkį jam yra ignoruojami arba pašalinti, net aukščiausių vietų per Bažnyčią. Nusikaltimai mes gauti iš jo jau tiek daug, kad sunku suspėti. Taigi, palaimintas tas, kuris mato, kas vyksta, todėl teisingai įsižeidžia į jį ir drąsiai atsistoja tikrąjį tikėjimą šiais laikais.

Ar tai šokas jums? Žodžiai kalbu šiandien man buvo sakydamas 6 metų ir daugiau, matyt, tiesa, nei bet kada. Bet yra kai kurie iš jūsų, kurie vis dar nenori tikėti.

Kai protestas sakydamas, kad turėtume prisiminti, kad popiežius yra neklystantis. Tačiau, ar iš neklystamumo charizmą ir atitinkama pareiga paklusnumo priklauso netinkamą popiežiaus? Ir dar jis buvo nustatyta, kad popiežius iš tiesų gali netekti save atsisakydami tikėjimą ar keičiant pačią doktriną? Ar tai vienas apie tai padaryti, arba jis dar nepadarėte?

Pagrindinis klausimas, aš esu didinimo, remiantis kieto pranašystės ir savo elgesį, ar popiežius Pranciškus yra sukčiavimas, apsišaukėlis, naikintojo A šarlatanas, masoną, vilkas avies kailyje, ir klaidingas ganytojas - net gana pažodžiui netikrasis pranašas iš Apreiškimo Jonui knygoje, viena iš didžiausių apgavikai į pasaulio istoriją. Ir tai nėra verta paminėti, kad pranašystė nėra įspėja mus apie tiesiog blogas popiežiaus ateiti mūsų laikais, o apie popiežiaus, kuris bus netikrasis pranašas pats? Leiskite man būti aišku, kaip ištikimi katalikai, mes leidžiama apklausti ir kritika popiežių, o ypač šiuo atveju, net kartais turi pareigą tai padaryti.

Daug pranašystė rodo mums įvedėte paskutines kartus (žr http://twoheartspress.com/blog/how-to-respond-if-pope-francis-is-the-false-prophet-2/). Popiežius Pranciškus 'žodžiai ir veiksmai nuosekliai patvirtina, kad jis bent kandidatas netikrojo pranašo (žr http://twoheartspress.com/uncategorized/pope-francis-agenda-unfolding/). Nuo tos dienos jis tapo popiežiumi aš sakydamas, kad jis galėtų būti, nes pranašystė mus punktai šia kryptimi. Iš tiesų, tvirtą ir išsamią analizę pranašystės palieka man jokio kito pasirinkimo, kaip tik sudaryti tokią galimybę. Į pastarojo meto įvykius tik padeda tai patvirtinti, taip pat. Šiandien labiau nei bet kada, galiu tik sudaryti ir patvirtinti kartą, kad jis greičiausiai yra netikrasis pranašas.

Ir nors aš nesakau, turėtume priešintis arba nepritarti Popiežius Pranciškus dar, jis bent jau turėtų įžeisti mus šiuo klausimu. Aš net pasakyčiau, kad, atsižvelgiant nusikaltimą ne popiežiaus Pranciškaus dabar vienintelis teisingas ir protingas atsakymas. Jam vadovaujant, atrodo, kad Katalikų Bažnyčia įžengia į Didžiąją apgaule, kaip jis veda Bažnyčią perimti pasaulietinę pasaulį, kuriame nuodėmė nebėra pripažįstama kaip nuodėmę. Darosi aišku, kad jis sukasi Bažnyčios mokymą aukštyn kojom. Ir atrodo, aišku, kad jis yra maskuojančių savo realius ketinimus, ypač su dvigule kalbėti, kad jie taip lengvai pateisinamas nekaltas protus, daugelis, kuris, deja, yra priimti jo akivaizdų užmaskuota apgaulė be sąžinės graužimas.

Taip, aš manau, kad tai yra neracionalus neturi būti puolamas Popiežius Pranciškus. Žinoma, aš žinau priešą Šėtonas yra išprovokuota mano žodžių jį atskleisti ir kovoti atgal. Ir, žinoma, tikiuosi būti atmestas sakydamas šiuos dalykus kaip jau buvo, bet aš ne bando įtikinti jus, tik jus informuoti; ne bando būti sėkmingas tik ištikimas. Jūs turite pasirinkti, ar mato ar ne. Jei atmesti šį pranešimą, jūs nerastas atmesti Šventąją Dvasią? Ar tikrai manote, kad patinka Jėzus atmesti jo pranašystė?

Pabuskite ir pripažinti Kristaus žodžiai šiame pranešime, kol dar yra laiko. Kristus reikia jūsų pagalbos ir maldų išvengti to, kas ateina į pasaulį, jums pasakyti "taip" tampa paskutinio karto apaštalus padėti jam išgelbėti pasaulį šiais laikais.

Taip, jei tai iš tikrųjų vyksta, tada netikrasis pranašas planas atsiskleis etapais ir visada pagal užuojautos ir gerumo pavidalais. Manau, mes turime pasiruošti atsakyti natūra, 3 etapais: su nusikaltimo šiandien, rytoj atsparumo, kai jis bus maišyti doktrinos melu tiesą, ir trečią dieną, visą priešinga jo pontifikato kai jis imsis bažnyčios į schizma.

ATSIŽVELGDAMOS nusikaltimo Šiandien - vyskupas "Schneider neseniai parodė, ką reiškia šiuo metu vartojate nusikaltimą, kai jis pakomentavo įpusėjus spalio 2014 Vatikanas Sinodas ataskaitą, sakydamas, protestuodami:
"Tai pirmas kartas, kai Bažnyčios istorijos

kad toks Kitaip vaikinas tekstas iš tikrųjų buvo paskelbtas

kaip katalikų vyskupai oficialaus susitikimo dokumente

pagal popiežiaus gaires. "

ATSPARUMAS GREITAI - kardinolas Burke siūlo kai tai gali tapti būtina ir ką tai gali atrodyti, sakydamas 2015 vasario:
Kai paklausė, ką jis darytų, jei Popiežius Pranciškus keičia Tikėjimo doktrinos, nes daugelis mano, kad jis bus, jis sakė: "Aš atsispirti." Jis pridūrė:

"Jis visada mano šventa pareiga
ginti tiesą
Bažnyčios mokymo ...
Todėl, jei bet kurioje institucijoje,
net aukščiausia institucija,
buvo paneigti, kad tiesa
arba veikia priešingai jai,
Būčiau dėkingas atsispirti [jam]. "

Ir kai jis tai daro, mes žinosime, kam teisingai sekti.

Galų gale, PILNAS Protestas - Jei popiežius mano Bažnyčią į schizmos keičiant arba atsisakyti doktrinos, mes negalime sekti paskui jį. Kaip mes ir toliau vadovaus šioje srityje, mes turime pažvelgti į ištikimų ir drąsių vyskupų mus vesti, visada ištikimi Raštas ir doktriną ir visada paklusnumą tikrosios Bažnyčios Magisteriumo.
Šiandien didžiausi eretikai į Bažnyčios istorijoje įsiveržė į savo aukščiausiu lygiu. Niekas negali paneigti tai dabar. Žinoma, daugelis bandys paneigti šias pranašystes, kurios Dievas apreiškė pasauliui, o atitinkamas atsiskleisti renginių, tačiau jie tai darys jų pačių rizika. Viskas vyksta, kaip jie yra, ir atmesti ar ignoruoti šią tikrovę nebus sustabdyti. Daugelis kitų klausytis ir reaguoti. Tai jums sakau aš. Tuo tarpu šie eretikai ir toliau nemažės, silpnina Bažnyčią. Bet ketinu daryti tai, ką aš galiu juos sustabdyti, ir aš bandau paskatinti jus daryti tą patį. Ir jei jūs neturite aktyviai įžvelgti ir nuspręsti, kurios pusės esate dabar, jums bus labai greitai pabusti rasti sau apie klaidingą pusę pagal nutylėjimą, kaip viskas atsiskleisti.

Popiežius Benediktas XVI kartą kalbėjo apie Judo išdavystę Kristaus, sakydamas, kad Judo nusikaltimas buvo nesugeba palikti Kristų, kai jis nebegali tikėjo - A "melą", sakė Benediktas ". Kuri yra velnio ženklas" Jis tęsė, sakydamas "Judas galėjo į kairę, nes daugelis mokinių padarė; Iš tiesų, jis nepaliko, jei jis buvo sąžiningas. Vietoj to jis liko su Jėzumi ... su slaptu ketinimu imtis keršto Mokytojo "Paklauskite savęs:. Kas per mūsų Bažnyčios hierarchijos šiandien yra kaip Judo slapta melagingą ir Faithless apaštalo, kuris išdavystė Kristų ne tik neplanuoja palikti Bažnyčią bet planuoja imtis Bažnyčią į schizmos su juo, su slaptu ketinimu imtis keršto Mokytojo? Ar popiežius Pranciškus? Laikas parodys.

Kodėl visa tai nesvarbu, vistiek? Faktas yra tas, kad kai mūsų Motina Bažnyčia yra išprievartauta ir kankino grėsmingas ir apgavikai lyderis, nekilnojamojo vilkas avies kailyje, aš ne lankstyti iš baimės ar tiesiog pažvelgti į kitą pusę, aš kalbėti ir kovoti už ją , bet kokia kaina. Ką tu darysi???

Didysis ir galutinis mūšis Unfolding Dabar

Mes dabar didžiojo dvasinio painiavos, kad Dievas buvo įspėjimas mums apie, metu, kad pamatys didįjį ir galutinis audra Bažnyčios ir laivo sudužimas tikėjimo metu. Velnias yra labai painiava, ir jis sukelia daug tapti dvasiškai akli, išsiblaškęs, ir miega. Apgavikai yra įsteigti apgauti tiek daug žmonių ir dėl savo nevykusios lojalumą, jie seks lyg avinėlius į savo skerdimo. Jie nemato, kaip Trojos arklys jau įėjo į Dievo miestą. Vis daugiau ir daugiau iš vidaus priešu yra suvokiama kaip draugas, o tikroji Kristaus Bažnyčia yra pripažinta, kad priešas. Melagiai didelės koncentracijos Bažnyčios naudojate vytos logiką pakeisti Tikėjimo su naujais eretiškų mokymų doktrinas, ir niekas yra teikiama forumą būti išklausytam prieš juos ir ką jie daro.

Tai ne tik apie besikeičiančius mažų tradicijas Mišių arba apie papildomą dingusio puslapyje dėl 3rd paslaptis Fatima ... mes negalime įklimpsta į mažų dalykų, tačiau turi pažvelgti į paveikslą, kas galutinis žaidimas yra čia ... ir tai nebus greitas įvykis, kuris baigsis su Marian triumfo Fatimos metinėms 2017 m ... kaip didelis, kaip Didysis stebuklas Dievo Motinos bus, tai tik skiriamoji vieta didžiojo mūšio, kaip Apreiškimo 12 rodo mums. Vėliau ateis visiškai atsiskleisti iš antikristo pranašysčių. Do not get rėmų netikrus pranašus "teigia, kad viskas bus per per metus ar du. Ši kova tik prasideda, ir yra keletas metų tyrimų dar laukia.

Tik tie, tarp likučiui, kurie myli tiesą liks įmonė tikėjime. Taigi, jūs reikia mylėti tiesą dabar vis daugiau ir daugiau ir daugiau nei bet kada. Bažnyčioje schizma yra tik pradžia ... žingsniai dėl naujos pasaulio tvarkos planus ir auga apie klaidingą mesijo.

Velnias turi planą atskirti kuo daugiau žmonių kaip įmanoma nuo tikrojo tikėjimo ir nuo tikrosios Kristaus. Jis pristato naujus dalykus, kad sugėdintų mases, ir tokiu būdu, kad yra užpildytas su netikro užuojautos, ir lyderis turėtume visada kitaip įdėti mūsų pasitikėjimą. Deja, pranašystė rodo, kad didelės proporcijos Bažnyčios paliks vadovautis pertvarkytas klaidinga bažnyčia, kad bus jos narius klaidinga Kristų. Šėtonas turi planą padalinti ir lūžti šeimas, kol jis pagaliau dalybos ir išyra didesnę Bažnyčios šeimoje save.

Vieni sako, kad mano žodžiai sukelia nesutarimus ir galbūt pati dvilypumą. Bet ji pati negali nesantaiką atkreipti dėmesį į padalinius, kad popiežius sukelia. Tai Paaiškinti iš padalinių patys ir kaip pradėti juos išvengti.

Išdavikai tikėjimui ketinate sukelti didelę dvasinę žalą, o Bažnyčia bus ištverti audrą. Ir daugelis iš pasirinktąsias ginti tiesą bus paneigti. Pasiruošk!

Popiežius emeritas Benediktas XVI netrukus turės bėgti Roma tremtyje, o Petras Romos, kas yra Petras pats veda Bažnyčią iš dangaus, anot pranašystės.

Melskis, nes tik per maldą galite suprasti šiuos dieviškus pranešimus ir skundus.

Nuolatiniai Kunigai: Klausyti!

Yra daug Judases šie Didžioji Judą, anti-Joną Krikštytoją, kuris vietoj ginti santuoką ketina ginti homoseksualių sąjungų. Bažnyčia yra apie būti nugriautas savo ministrų ir kaimenė bus išsklaidyta.

Norėdami gerų kunigų, kurie tikrąją sielą kunigystės ... rankas ant vairo! Ginti tikėjimo lobį! Laikykite lempa aukštai, kaip švyturio virš grubus jūros, kad tie, kurie seka tiesą gali pamatyti ir nepražūtų.

Bet net jei esate izoliuoti nuo savo kolegų kunigų, jūs turite atsistoti už tiesą. Amžinas Žodis niekada nesikeičia, todėl nereikia laikytis, kai jie sako, kad jie modernizuojant ją.

Netikrasis pranašas pristatys galingą ekumeninį tikėjimą, ir tai bus giriamas kiekvienas eretikas. Tų, Katalikų Bažnyčios dalis bus apgauti, tačiau beveik pusė kunigų atsisako prisiekti galutiniam priesaikos, anot pranašystės.

Žodis esančius Biblijoje bus pritaikyta ir susukti suklaidinti tikinčiuosius. Šventoji Eucharistija ir jos išniekinimas bus ne visų nepasitenkinimo ir disidentas širdį.

Ten bus didelis siaubas žemėje, bet per šių įvykių Dievas atkreipti daug atgal, kuris iš pradžių nuklydo.

Dabar jūs turite pasiruošti, kai reikia paguosti tuos krikščionis, kurie, kaip jūs niekada nukrypti nuo tiesos.

Didysis apostazę Pradedamas

Didžioji audra jau prasidėjo. Tai laikas, kai tiesa yra disrespected ir naujos ideologijos yra sumanyta ir primetamas mases.

Žiūrėti Popiežius Pranciškus už tai, ką jis yra ir teisti savo darbus, siekiant išsiaiškinti, ar jie duos vaisių. Mes turėjome pakankamai laiko dabar matome, kad vaisių, kad jis ir jo Eretiški bhaktai, kaip Markso, Kasper ir Cupich derlius yra supuvęs.

Pakeitimai primetamas tikinčiųjų, ir mes yra daroma nuryti melą. Šie melas yra tiekiamos iš šėtono ir apsirengę avių kailyje. Tiesa yra tai, kad jie yra skirti sunaikinti Bažnyčią žemėje, iš jos pačiame centre. Įrodymas yra akivaizdu tiems, kurie nori pamatyti ... kad šie pokyčiai diegiamos, teisei ir priešintis tikrąjį Dievo Žodį.

Bet jums visiems atvira tiesos, sakau, Dievas žada, kad joks blogis bus paliesti tikrai ištikima.

Išorinis bažnyčia, nauja klaidinga bažnyčia, ketina vesti vyrus apostazę, perimti pragaro doktrinos per liepsnos chaosas.

Taigi šios krizės, turite vieną pareigą ... Neleisk patys būti atskirtas nuo tikrojo doktrinos ir Dievo Žodžio.

Velnias pradeda naujų idėjų, ir daugelis yra jautrūs apimantis juos kaip tiesos. Būkite budrūs. Paklausykite, ką tiesa Bažnyčios Magisteriumo moko, remiantis Evangelijose ir Katekizmo.

Ir stovėti ir kovoti su visų blogio sėklos dabar pasėtos suklaidinti jus ir atskirti jus nuo tiesos.

Mes gyvename laikais blogiau nei tvano metu. Nuodėmės debesys apima visą pasaulį šiandien ir žmonija nuklydo nuo maldos. Nuodėmė yra įteisinta ir įteisintas visuose frontuose ir greitai greičio tempu.

Daug tiesos yra nuošalyje ir netikrų doktrinos yra išplito visame pasaulyje.

Atsistokite dabar! Niekada nepriimkite į melą. Ginti nekaltuosius ir kovoti kiekvieną neteisybę. Aktyviau savo maldas.

Raštas mums sako, kad netikrasis pranašas vaidmuo yra keisti Bažnyčią pasirengti auga iš šėtono sūnų. Pažiūrėkite, kaip didelis dvasinis painiavos ir dvasinis sutrikimas kilimas ir, atrodo, persmelktų visą išeina iš Vatikano šiandien.

Didysis apostazę atvyko ir daug Bažnyčioje yra pasiruošęs patekti į dvilypumą.

Velnias, net sėjos nesantaiką tarp tų pasirinko ginti tiesą. Atidarykite savo akis į tai, kas vyksta. Jūs neturite sekti juos, bet likti ištikimam True Magisteriumo Jėzaus bažnyčia ir suvienyti dabar su liekana.

Tai beveik laikas pasiruošti artimiausiomis dienomis, kai tikroji Eucharistija bus galima rasti tik labai nedaugelio vietų. Fatimos ir La Salette pranašystės ateina praeiti. Bažnyčios bus išniekinta iki tos dienos, antikristas sėdi ant naujoje šventykla Dievo Naujajame Babilono centre Romoje sostą. Kaip netikra Jono Krikštytojo, netikrasis pranašas pritars jį ir garbinti jį beveik kaip naujas mesijas. Ir per šėtono valdžią, jis bus suvilioti tautas. Taigi daugelis bus supainiojo savo meilės humaniškai eksterjeras, kaip jie pristato pasauliui savo blogų planą. Jūs turite būti įspėti ir dabar eiti ir įspėti kitus su šio vaizdo, o jūs vis dar galite.

Kadangi tai atskleidžia, Dievas įsikiš; siaubingi Konvoliucija įvyks žemėje, ir daugelis mirs, ir visi matys Dievo ranką darbe. Dievas atsiųs puikių apokaliptinio audras, žemės drebėjimus, cunamius, potvynius, ugnikalniai ir karščio bangas, kurios nusileis ant pasaulio sustabdyti antikristas.

Tada galų gale tie, kurie lieka ištikimi patirsite Dievo pergalę.

Taigi pasiruoškite ir užsiimti kovą!

Unholy Trejybė

Tai galutinis mūšis bus daugiausia dvasinis karas, nors ji bus įtraukti keletą faktinių karus. Šio karo unikalumas yra tai, kad tie, kurie pusė su antikristo ir netikrasis pranašas bus matyti, daro didelį gėrį pasaulyje. Kai antikristas kyla jis plis ateizmą, bet atsilieka nuo New World Religija vaizdu, su Katalikų Bažnyčios lukštais vedamas netikrasis pranašas popiežiaus. Antikristas bus įtakingiausių žemiškasis lyderis visą laiką, ir daugelis galiausiai bus manyti, kad jis yra vienas atsiuntė parengti pasaulį į antrąjį atėjimą.

Kaip jūs žinote, kai tai vyksta? Karo Artimuosiuose Rytuose netrukus įtraukti kitas tautas. Kitos tautos iš Vakarų sukels reakciją iš Rusijos ir Kinijos. Viskas baigsis pasaulinio karo.

Tada, kai išgirsite žiniasklaidos pranešimus apie naują, perspektyvią, kvalifikuotos, taikos derybininkas, jūs žinosite, kas yra antikristas yra. Jis išeis ir būti matoma tarpininkauti taikos planą. Jis taps labai arti sąjungininkas netikrojo pranašo. Kartu jie (slapta) tarnauti šėtoną ir pateisinti kiekvieną nuodėmę prieš Dievą ir skatinti nuodėmę visur, pasak pranašystės. Su žavinga vilioti ir pagal gėrio ir tariamo šventumo vaizdu, jie bus Dievo vaikai kelio.

Nors netikrasis pranašas veda Bažnyčią Romoje apsimeta, kad yra labai popiežių, tik sunaikinti ją iš vidaus, Antikristas pakils į šlovę Jeruzalėje ir bus klaidingas taikytojas žydų su palestiniečiais, ir daugelio kitų tautų, padėti baigti karą, tik tada stengtis slapta sunaikinti žydus. Jis sukurs klaidingą taiką ir sukurti naujus visuotinius labdaros, visi pagal būties nuolankus ir rūpestinga vaizdu. Ir tada viskas Bažnyčioje bus greitai pakeisti su nepadoraus doktrinas ir naujų taisyklių evangelizacijos ir modernumo pavadinimą ir naujų užmaskuoti šėtoniškų ritualų ir įvairių bjaurysčių, Viliojanti mases melagingą dvasingumą. Į šiuo metu pasaulyje ji atrodo tarsi naujos eros vienybės ir taikos pradėjo ir daugelis pritars naują vieno pasaulio bažnyčią.

Visi taisyklės bus pakeistos; liturgija atkurta; sakramentai sugadinta; įskaitant naują reikalavimą laiminti tos pačios lyties santuokas, kol, galiausiai, Mišios nebebus švenčiama pagal tikrąją doktrinos. Kaip jie iškreipia Mišias, Eucharistija nebebus gerbė kaip ji turėjo, kol jis nustos būti pasiūlyta teisėtai. Netikrasis pranašas tikslas yra sunaikinti sakramentus ir visas nuodėmės sąvokas per naujus įstatymus, kad remiančius "toleranciją". Tada tamsa nusileis, antikristas užims savo vietą Bažnyčioje ir Didžiosios persekiojimas pradės su daug bažnyčių buvo atleistas ir išsiskirstė. Jis taps nusikaltimas abejoti naują hierarchiją viena pasaulio religija, kad perims mūsų bažnyčias. Blogiausia persekiojimas bus krikščionys prieš krikščionis, blogiausia iš per Bažnyčią.

Netikrasis pranašas ilgainiui ranka Bažnyčią perkelti į Antikristo, kuris su savo hipnotizuojantis apeliacijos bus sukelti New World Order ir religijos prieš Dievą ir jo ištikimas tie, kol jo apgaulės jis bus paskatinti sielas jį garbinti. Galų gale, jų naujas klaidinga bažnyčia bus įtraukti žydų, musulmonų ir kitų krikščionių.

Neleisk patys būti klaidinami šių dviejų apgavikai.

Tikintieji paskutinio Times: atkakliai!

Ką Dievas nori jums daryti?

- Atidarykite savo širdis dangiškojo pranešimą mūsų laikų ir būti klusnūs Dievo įspėjimus

- Mylėti tiesą ir apginti ją į šį puikų audros, kad bus dar truks daug daug metų

- Negalima leisti tikėjimo liepsna turi būti užgesintas per jus

- Jūsų rankose - šventasis rožinis ir Šventasis Raštas

- Be jūsų širdyse - tiesos meilė

- Be jūsų atsidavimo -The Šventoji Eucharistija ir dažnai išpažinimas centre

- Ar negali būti užterštos materialių dalykų pasaulyje, nei tapti pavergė technologija, bet ieškoti Dievo lobius ir jums bus malonu čia, žemėje dabar ir vėliau danguje

- Stiprinti save į Viešpaties ... meile meile ir visada daryti gera visiems

- Padaryti šeimos malda svarbus prioritetas ... Tik susivieniję maldoje galėsi atlaikyti bandymus, kurie ateina ir tik per maldos galią galite įveikti kiekvieną blogį svorį

- Tegul dieviškoji šviesa Šventosios Dvasios paversti savo gyvenimą ir duoti jums antgamtinę viltį

- Atlikti savo sunkų kryžių ginti tiesą priežastis

- Negalima tylėti, nes jūsų tyla bus tik sustiprinti Dievo priešus

- Nepalik Viešpatį Jėzų ir jo motina ... Kai viskas yra ne jų blogiausia tiems, kurie šaukiasi Jėzaus ir Jo Motinos pagalbos, Dievas pasiųs savo angelus, kad padėtų mums apsaugoti mus, ir vesk mus, laikyti mus laisvas nuo visų pavojų

Į Dieviškoji intervencija - didelių ženklų iš dangaus

Per savo pranašystėmis, Dievas žada tik Jo ypatinga apsauga.

Apreiškimas patvirtina: "O puikus ženklas pasirodė danguje; moteris, apsisiautusi saule, po jos kojų ir ant galvos dvylikos žvaigždžių karūna mėnulis. "Apreiškimo knyga teigia, kad galutinio mūšio viduryje, Dievas siunčia savo motiną būti ne mūsų pusėje, kad padėtų mums kova.

Marija yra Apreiškimo Moteris ir Dievo Motinos visų tautų ir tautų. Ir Dievas siunčia ją mums ženklus ir pranešimus iš Dangaus į Švenčiausiosios Trejybės vardu ir pasakyti mums, kad Jėzus vaikšto su kiekvienas iš mūsų šiame galutiniame krizės. Ir kad Dievas įsikiš padėti sustabdyti gyvulius vagystė sielas.

Pasaulinis Įspėjimas Gailestingumo ir Didžiosios Miracle žymenį marijonų Apparition Sklypai bus suteikta greičiau ir tai bus puikus linija smėlyje atskirti tuos, kurie su Dievu ir tie, kurie nėra.

Netrukus Didžiojoje Dėmesio, kiekviena akis matys danguje kryžiaus, kuriuo Dievas parodys kiekvieną asmenį iš karto visi jų nuodėmes, o ne prisipažino, ir jie bus pasiūlyta atgailos malonę ženklas. Tai bus didžiausias aktas Dievo gailestingumo pasauliui, didžiausias stebuklas istoriją, kaip pranašavo per mūsų Viešpatį per Šv Faustinos.

Įspėjimas, o dideliu akto Gailestingumo, yra tik pirmas etapas, kas bus labai sunku ir sudėtinga laikas visiems. Daugelis bus konvertuoti, bet po to, tie sukietėję nusidėjėliai ir pasekėjai šėtono neigia Dievo egzistavimą net daugiau ir paneigti įspėjimas buvo antgamtinis. Nors Įspėjimas bus konvertuoti milijonus, įskaitant ištikimi One World Order, tai nebus pakankamai sustabdyti šių blogis vergų šėtono ir antikristo.

Dievas paskui toliau primena mums, kad Jis egzistuoja per dieviškųjų chastisements.

Ekologinių nelaimių didės bausmės už žmogaus nuodėmes prieš žmogų. Šie klimato katastrofų yra skirtas pažadinti mus iš mūsų aklai snaudulio ir tikėjimo stokos ir sužlugdyti blogio grupės pasaulinių aljansų ir nedorų planų naujos pasaulinės vyriausybės poveikį.

Iš žvėries ženklą

Nešventas trejybė netikrojo pranašo, antikristas, ir pats šėtonas bus dabar atviriau išjuokti Švenčiausiosios Trejybės.

Antikristas, už jo įtikinamai žavesio ir nors esąs krikščionis, bandys užkariauti viso pasaulio sielų kaip politinio lyderio naujos pasaulinės vyriausybės. Jis dirbs, kad apie taiką pasaulyje ir daugelyje šalių vienys jam vadovaujant, kol jis net atneša visas tautas jis vienija į Katalikų Bažnyčios domeną nauju pasaulio religijos Naujojo Babilono.

Saugokitės žvėries ženklą, kuris bus į banko kortele ir specialiu id lustas įdėta į jūsų rankas forma ... Jie netrukus sukurti pasaulinę valiutą į "taupymo ekonomiką" vardo susieti su pagrindiniu pasaulio bankai sukurti naują, galingą, finansų įstaigoje, su nauju One World Trade center. Tai bus naujas Babilonas. Prieiga prie pinigų, maisto ir kitų būtiniausių bus teikiama tik tiems, kurie priimti šį ženklą, tačiau gauti ženklą, turėsite pakenkti jūsų moralę, savo tikėjimą, savo sielą. Bet, Naujosios Pasaulio Vyriausybė ketina pavogti žmonijos sielas. Tie, kurie priima savo ženklą žvėries tapsite ensnared šėtono ir neteks sielas.

Jūs turite pasirinkti ... arba žvėries ženklą arba dieviškąjį antspaudą gyvojo Dievo, kuris bus apsaugoti jus nuo antikristo siaubo. Girdi mane dabar ... Tikintys krikščionys neturi imtis ženklą, tačiau turi likti už jos jurisdikcijai, klijuojant kartu išgyventi.

Kadangi pasaulis pasineria į tamsą, Rusija ir Kinija bus pulti Naujasis Babilonas Europos iki Romos yra sunaikinta. Naujas Babilonas kris ir tada tampa dominuoja komunizmo, kuris lems kraupus laikotarpis galutiniam persekiojimo.

Tada ateis Didžiosios persekiojimo, kai daugelis atšaukti savo tikėjimą iš baimės. Jūs šventieji bus persekiojami dėl savo tikėjimo, bet ne Atsisakyti.

Ir tada Viešpats veiks vardu Jo išrinktieji, tekinimo lenteles, o paskutinis Didysis persekiojimas tikrai virsti netikrasis pranašas ir Antikristo persekiojimo ir visų jų pasekėjų.

Du liudytojai Didžiosios persekiojimo

Du liudytojai Apreiškimo Jonui knygoje yra Bažnyčios ir Izraelio tautai atstovauja jų centrinių miestų Romos ir Jeruzalės. Šėtono planas yra sunaikinti ir sunaikinti šiuos du liudytojai, kad visi Dievo ir Jo taupymo įstatymo pėdsakų bus pašalintas iš žemės paviršiaus, perimti Romos perimti Jeruzalėje. Šėtonas būtų tada pavyks savo planą iškelti kiekvieną gyvą žmogų žemėje amžinojo pasmerkimo.

Bet, deja, dėka Dievo pranašystės numatymu, mes žinome, tai nebus kaip tai galutinis mūšis baigsis.

Jeruzalė patirsite žlugimą ir pakilti kaip išpranašavo. Antikristas bus slapta pradėti genocidą.

Roma patirs didelį perversmą.

Dvi Širdelės Jėzaus ir Marijos taip pat yra "du liudytojai" šio laiko ir taip pat bus "nužudytas", šiuo metu. Pasaulyje bus atmesti Kristų ir Jo Žodį, bandant išvaduoti pasaulį nuo visų Jo pėdsakai, ir visi atsidavimas Marijos bus atidžiai atmetė, Kristaus priešų, net Bažnyčioje.

Bet mes taip pat žinome, per pranašystę, kad mes likutis kariuomenė yra ištikimi liudytojai Kristaus šventojo doktrina, ir visi tie, kurie lieka ištikimi tiesos taps bebaimis liudytojai šiais laikais, ir eiti apie skelbė tiesą, užkariauja antikristo darbą ,

Didysis bausmė

Dievas mums pasakė, kad jei pasaulis nėra konvertuoti, ypač Didžiosios Dėmesio, tai patirs sunkiausią drausmės su daug pasaulio buvo nušluota. Žmonija prarado net nuodėmės prasmę. Dieviškasis bausmė yra būtina padėti apvalyti pasaulį.

Ir galiausiai per dideliu bausti trijų dienų tamsoje, visi blogi bus atsikračiusi. Dievas ketina išvalyti žemės veidą, rengia žmoniją ir visą kūriniją naujam rojuje.

Nors dešinę ranką verčia žemyn įvairių chastisements prieš šiais laikais blogis, kairę ranką pakels ir imtis likutį pagal Jo apsaugos, ir Jis suteiks mums visada.

Melskitės, kad sąlyginis galutinis bausmė bus sumažėjęs už tiesiog labui ir kad ji pavyks pertvarkyti sielas.

Vaikai Šviesos - kova!

Žmonija yra didžios audros krašto, bet jūs galite pakeisti šią situaciją. Neleiskite baimė įvesti jūsų širdis. Žinokite, kad šėtonas bus ne laimėti.

Dievas yra kontroliuoti viską ir jis išpranašavo visus šiuos dalykus Biblijoje ir per savo pranašus. Jis skambina jums atsakyti dabar ir padėti jam atlikti šį galutinio mūšio.

Visi šie dalykai yra pasirengimas didžioji diena, kai Dievas bus atskirti tik iš neteisinga. Tada žemė bus pertvarkyta ir visi gyvens laimingai.

Galų gale, jūs patirsite galutinį triumfas Nekaltosios Širdies, nauja dvasinio Reign of Sacred Heart, 1000 metų eros Taikos ir Naujosios Karalystės Dieviškosios Valios ir ši karta pamatys naują dangų ir nauja Žemės ir šlovingą atvykimas į Naująją Jeruzalę.

Tuo metu, Kristus vėl ateis visoje savo šlovėje, kai Jėzus pakels savo Bažnyčią ir duoti pasauliui taikos pagaliau.

Tiesiog supratau - tie, kurie pagerbti Jėzaus Motiną, kaip jis prašo pažadėjo būti apsaugotas Baigiamojo Tribulation ... Dievas pažadėjo apsaugoti mus Naujajame Arka, kuris šiuo metu yra ne valtis, bet širdies, Marijos Nekalto Širdies ... taigi turi puikus viltis. Ji buvo išsiųstas iš dangaus šiais laikais parodyti mums kelią į išganymą ir jos Sūnaus ... ir Marija klausia jums skaityti, gyvi, ir skleisti šias dangiškas žinučių!

Ir jei jūs atkakliai, Dievas žada, kad jūsų atlygis bus didelis danguje.

Galutinė Prieštaravimas: Palaikyk tiesą bet kokia kaina

Būkite drąsūs gynėjai tiesos ir nereikia nusileisti, kai Bažnyčios vadovai keisis įstatymus bandyti pakeisti tikėjimo tiesas.

Ką Dievas nori jums daryti? Dievas yra ne mums, mes turime perkelti arba paslėpti arba pirkti tam tikrus dalykus, išskyrus galbūt nedideliu kiekiu maisto tiekimo ... galbūt gaišti laiką šių dalykų, ir dar jie nebus jums padėti. Prisiminti 8 maitintojo Hirosimos ir Immaculée Ruandos maitintojo ... Kas išgelbės mus yra malda ir raginama iš mūsų dangiškojo Motinos pagalbos, nes mes suvienyti kartu ir pasitikėjimo Šventosios Dvasios.

Ką Dievas kviečia mus daryti tai melstis! Ir naudoti tikrąsias pergalės ginklus, kurią Jis mums davė šiems kartų: Išpažintis, Eucharistija, Šventojo Rašto, Šventoji rožinį, konsekracijos į Marijos Nekaltosios Širdies, meilė tiesai ir ištikimybei tikrosios Bažnyčios Magisteriumo ,

Melstis Gailestingumo vainikėlis ir Švenčiausiosios rožinį kiekvieną dieną, ir jūsų šeimoms, taip dažnai, kaip jūs galite, siekiant palengvinti šio netiesus ir demoniškas plano šiais paskutiniais laikais poveikį.

Melskis per tuos sielų bus prarastas artėjančios pasaulio gamtos sukeltos Dievo ranka nubaus pasaulį nelaimes, siekiant išgelbėti žmonių rasę ir suderinti visus geros valios žmones į taikos erą.

Įdėk savo pasitikėjimą ir tikimės, kad Jėzų. Negalima gauti atkalbinėjo. Bėgti nuo nuodėmės. Mylėti tiesą. Laikyti melstis. Pergalė laukia tų, kurie lieka ištikimi ir po audros eina, pamatysite naują dangų ir naują žemę!

Dalytis šiuo pranašišką žinią visiems katalikams ir su visiems krikščionims dabar. Couragio! Dievas telaimina tave.

http://twoheartspress.com/taking-offense-at-pope-francis-just-the-beginning/#more-2198

30 Mar 2016 13:42

Gal katalikiškasti ir tikėjimo temas paliekam bažnyčiai komentuoti o ne forume skleisti.

30 Mar 2016 15:02

Nu tai dabar pavarysiu as,prie ko cia forumas ir prie ko cia nesamoningos purvinos sektos isvedziojimai,gal ir yra tas Dievas gal ir nera ro Dievo niekas nemate ir nezino,juk mokslo senai irodyta kad zmogus per daugeli metu keiciantis evoliucijai gime is bedziones ir to niekas nepaneigs,gal ir buvo ta didzioji Biblija kuria kazkas parase,bet jeigu Dievas yra tai kodel kunigai didieji Dievo tarpininkai gviesiasi zmogiskuju turtu pinigu masinu ir graziu mergu,kodel birkas pastate eina ieskot mergu dirba vaikus,vaikus tvirkina,sulauzo ju gyvenimus,likimus. As tikiu tik ta ka matau savo akimis,o jums neatrodo,kad zmonems kuria pasakas kad pasipelnyti is zmoniu. Tai dabar man pasakykit zmogus numirsta bet pas savuosius kazkodel neaplanko per sapnus ir nepasako kur yra Rojus,kur pragaras,fizinis kunas numirsta,dusele isskrenda fosforo pavidalu ir ka poto ,kaip vel priaugs mesos ir bus zmogus gyvas,a gi yra taip kad net ir kaulai sutrunije,nebelike nieko,nustokit pudrint zmonems smegenis,tai jeigu Dievas butu,islystu is debesu ir drioksteltu taip kad niekas negaletu imest gyvu vaiku i sulini,negaletu sudegint gyvu merginu,nebutu karo,nesprogtu lektuvai nezutu zmones. Tas Dievas yra mitas ir Dvasia.

30 Mar 2016 15:06

Visgi pripazinai kad dievas dvasia,saunu

30 Mar 2016 15:11

Nu cia isreze dzieduliai pamoksla

30 Mar 2016 15:15
Post is hidden!
30 Mar 2016 15:22
Post is hidden!
30 Mar 2016 16:27
Post is hidden!
30 Mar 2016 17:26

Tingiu tokias ilgas litanijas skaityt - beja ka jus rašot? Girdit ka Dievas sako? Dievo vetejais isidarbinot? Kiek jums atliginimo moka? Nes taip raso tik tikri sektantai

Edited by aleliumas / 30 Mar 2016 17:31
30 Mar 2016 17:39

Trint reikia šita tema

30 Mar 2016 17:51

Lauk is cia

30 Mar 2016 17:52

Ir kiek galima nusišnekėt ir pumpuot tas teologines nesąmones,net neskaičiau,nes tokia nesamonė per vertėją čia irašyta,kad net minties nepagauni. Yra maldos namai,bažnyčios,pasimelskit,kam čia tą šudą rašynėt?

30 Mar 2016 17:54

Lauk!

30 Mar 2016 18:03

Quote by Patriarhas
Lauk!

Cia tocnai sektantiski pliurpalai. absoliutus pezalas. trint velniop sita tema.

30 Mar 2016 18:04

Balso Šeimos analizė atskleidžia rimtus pavojus keliamą Sinodas galutinės ataskaitos

Kad Sinodas skatina nuodėmę ir klaidos nenuostabu, kad visiems, kurie sąžiningai po synodalną procesą ir žino savo liberalias lyderių.
Balsas šeimos yra malonu paskelbti išsamią analizę galutinėje ataskaitoje Vyskupų sinodo į Šventojo Tėvo. Mūsų analizė teigia, kad galutinė ataskaita, kuri buvo patvirtinta eilinio Sinodo Family 2015 spalio 24, kenkia Katalikų Bažnyčios mokymą apie klausimus, susijusius su žmogaus gyvenimo, santuokos ir šeimos. Stengiantis būtų pasiekta katalikų moralinį mokymą laikantis normos vyrauja šiuolaikiniame pasaulyje, ataskaitoje siekiama metodą, kuris prieštarauja dieviškojo apreiškimo ir gamtos moralinio įstatymo.

Galutinė ataskaita:

pritaria pagrindinį aspektą "lyčių teorijos" teigdamas, kad biologinė lytis ir sociokultūrinė "lytis", galima išskirti (58 dalis)
grasina tėvų kaip pagrindinis savo vaikų auklėtojai teises teigdamas, kad šeima "gali būti ne tik vieta, formavimo klausimais seksualumą" dėl "jaunuoliai brendimo ir paauglystėje amžiaus" (58 punktas)
kenkia Bažnyčios mokymą apie pobūdį ir santuokos per dviprasmiškas kalbos vartojimo galuose ir nesugeba tinkamai išreikšti centrinį doktrinas (1 85, 4, 39, 40, 47, 49, 84, 86)
bando parengti kelią "išsiskyrė ir ištekėjo" katalikai gauti Komuniją be tikros atgailos ir pakeitimo gyvenimo per ideologinio kalbos vartojimo vietoje tradicinio Bažnyčios terminologija, iškreipiant katalikų mokymą apie pobūdį ir poveikį mirtiną nuodėmę, ir nustumiant ankstesnę Bažnyčios mokymą naudojant aplaidumą ir pasirinktinio citatos (84, 85 punktai, 86)
kenkia katalikų mokymą dėl kontracepcijos nepateikdama perskaičiuoti Bažnyčios mokymą ir tuo pačiu pristato painioti ekspoziciją ant sąžinės pobūdžio (63 dalis)
kenkia Bažnyčios mokymą apie dirbtinių metodų atgaminti nesugeba pataisyti, kad pagrindinė priežastis, dėl tokios praktikos amoralumo yra procreative ir Unitive elementų žmogaus seksualumo atskyrimas, o tai reiškia, kad metodai, kurie neturi suardyti žmogaus embrionų, gali būti leidžiama (33 dalis)
teigiama, kad "Bažnyčia bendradarbiauja į naują ekologinės kultūros plėtros", kuris apima "naują mentalitetą, naujas politikos kryptis, naujas edukacines programas, naują būdą gyventi ir naują dvasingumą". Analizė rodo, kad bendradarbiaujant kelias veda Vatikano institucijas bendradarbiauti su abortų ir kontracepcijos skatinimo ir bando pakenkti tėvų teises ir įgaliojimus (16 punktas).
Analizė aptaria tarp šių bandymų santykius, kad atitiktų katalikų mokymą į šiuolaikinės ideologijos su modernizmo erezija (žr IV skyrius). Jis taip pat atkreipia dėmesį į papildomų problemų galutinėje ataskaitoje, įskaitant:

iškreiptas ir natūralistinis pristatymas Evangeliją, kuri nepaiso savo esmės antgamtinę prigimtį, pabrėžiant jo ryšį su "vertybėmis", pavyzdžiui, "atvira žmonių įvairovę", "kūrinijos apsaugos" ir "transformacijos neteisingų socialinių struktūrų" (I skyrius)
antropocentrinė supratimas Evangelijos, kad kaltina, kad, pavyzdžiui, Evangelija yra apie "asmens orumui, jo / jos laisvę ir pagarbą jo / jos teises" (I skyrius)
bet kokio esminio pašaukimo šeimos Kalbant diskusijų neveikimas žmogui galutinio pabaigos, kuri yra sąjunga su Dievu palaimingąjį vizija dangaus (I skyrius)
klaidinantis pateikimas gailestingumo pobūdžio dėl to, kad tinkamai atsižvelgiant į dieviškojo ir žmogiškojo teisingumo stokos (Skirsnis I & V)
sutrikusioje supratimas tarp Bažnyčios ir istorinės raidos procesų santykius (žr skyriai I ir II)
bet kokio fizinio teisės diskusijos neveikimas, kuris veda į gamtos ir antgamtinės tvarkos sąsaja, ir grasina supratimą, kad moraliniai principai yra nekintamas (III skyrius)
kvietimas pasikeitimus terminologija, kurią Bažnyčia naudoja bendrauti savo mokymus, kurie kelia grėsmę Bažnyčios gebėjimą efektyviai perduoti dievišką apreiškimą jai patikėtas (VI skyrius).
Galutinė ataskaita eilinio Sinodo sunkiai kelia grėsmę labiausiai pažeidžiamoms narius žmogaus šeimos per savo neveikimą ir iškraipymų katalikų doktrina. Tai aiškiai yra visiems, kurie yra susirūpinę dėl šeimos apsaugos ryžtingai prieštarauti tiek Susirinkimų priimto požiūrio pareiga. Nesugeba pasipriešinti doktrinas ir veiksmus, kenksmingus Katalikų tikėjimo vientisumą ir šeimos, nes apgaulingi jausmas paklusnumo, būtų didelė išdavystė mūsų pareiga ištikimybės Dievui ir silpniausia tarp mūsų.

Visą analizę galima perskaityti čia.

Santrauką galima perskaityti čia.

Skaityti visą straipsnį ne Voice šeimos

http://biblefalseprophet.com/2016/03/15/voice-of-the-family-analysis-reveals-serious-dangers-posed-by-synod-final-report/

30 Mar 2016 20:23

Quote by Dokla
Aš ateisiu per didiji teisma nes aš esu visagale teisinga ir ne šališka,ameno

Cia jau tas iskrypelis viltis777 raso

30 Mar 2016 20:25

Quote by heaven911
Ar tikite, mes gyvename paskutiniais laikais yra parašyta Biblijoje Dievo apreiškimas anketa dienų atgal?

Informacija, esanti pranešimai yra ne žmogaus kilmės. Užsiregistravo: 09 Jie buvo suteiktas eilinio ištekėjusi moteris, Romos katalikų, kuris gyvena Europoje, iki Šventosios Trejybės ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės Marijos, Dievo Motinos, kasdien 2010 metų lapkričio ji gavo daugiau nei 1250 viešųjų pranešimai kaip gerai kaip privačios, kurie visi yra susieti į antrąjį Kristaus atėjimą numerį. Palinkėti nei būti žinoma, ar šventė jokiu būdu, Marija Gailestingumo - pavadinimas, ji buvo suteiktas Jėzaus - sako, kad ji niekada skaityti Bibliją, nei girdėję apie antrąjį atėjimą, iki to laiko ji gavo pranešimus.

Pranešimai atskleidžia Dievo planą į pasaulį tais laikais, veda į antrąjį Kristaus atėjimą. Pranešimai būti pranašystes, iš kurių daugelis vyko kaip išpranašavo Maria Gailestingumo įskaitant popiežiaus Benedikto atsistatydinimo prognozavimas iš anksto - vienerius metus dieną iš anksto.

Vizijos ir pranešimai yra gaunami per Šventosios Dvasios dovaną. Nors Marija, kuris išlieka anonimiški, iš esmės neturėjo žinių apie Biblijos, religiniai klausimai bet labai išsamiai, pranešimai yra šiukšlinas su daugybe Biblijos nuorodos, kodus ir paslapčių įskaitant Marija Gailestingumo pranašystes ir pranešimų pateikiamos tiesos knygoje Prognozuoti Danieliaus knygoje. Jėzus jai pasakė, kad pranešimai buvo rengiami ir gaminami knygą apimtis ir kad ji turėjo būti vadinama Tiesos knyga. Dievas Tėvas, ji paaiškina, davė savo Crusade maldos (33) "gyvojo Dievo antspaudą" - Apsaugos nuo antikristo taip pat išpranašavo Biblijoje Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai knygos maldos, atskleidė savo paskutinį titulą žemėje Maria ir nori būti žinoma, per šią misiją, kaip Išganymo motiną. Ji paprašė, kad specialus medalis - išganymo medalis būti išlaikoma už kiekvieną, kuris jį nešioja konvertavimo.
Katalikų bažnyčia bus perimtos Dievo priešų iš vidaus ir tai sukels didžiausią apostazę visų laikų
Antrasis atėjimas bus šauklys Kristaus sugrįžimą teisti gyvuosius ir mirusiuosius ir naują pasaulį be pabaigos "- naujas rojus bus namuose visiems, kurie priima Dievo ranka malonės.
Pasaulyje bus liudytojas satanizmą atsiradimą ir New age pagonybę, tačiau daugelis bus konvertuoti įvykio Jėzus nurodo kaip "įspėjimas", kai pasaulis ateis į 15 minučių stovi ir kur kiekvienas bus rodomas savo nuodėmes į akis metu Dievas. Tai dovana pasauliui ir daugelis bus išsaugotas kaip šio įvykio.
Be pranešimas gautas 2012 vasario 11 ji buvo atskleista, kad popiežius Benediktas XVI paliks Vatikaną. Dėl 2013 m vasario 11 d jis paskelbė apie savo planus atsistatydinti.

170 Crusade Maldos, iš viso kartu su kitais maldų buvo diktuoja, kad Maria Dievo Tėvo, Jo mylimasis Sūnus Jėzus Kristus ir Švenčiausioji Dievo Motina, Marija. Per visą istoriją, Dievo pranašai buvo atmesti; Ryškiausias pavyzdys yra tik Dievo Sūnų, kuris buvo nukryžiuotas ir su labai žmonių jis atėjo išgelbėti. Galime daryti prielaidą, kad šiandien, Dievo pasiuntiniai negali būti gautas bet skirtingai negu Jono Krikštytojo dienų. Tačiau tai yra mūsų pareiga atidžiai įsiklausyti į tuos balsus "verkia dykumoje", kviečia mus atsisakyti visi, kad yra nuodėmingas, stingdantis ir nešventas ir grįžti į mūsų Kūrėjo atvirų širdžių, norinčių gauti Dievo atleidimą ir jo malones, kad mes gautume Jo šviesos ir tiesos pilnatvę. Norėdami atmesti tokius laiškus kaip iš rankų vietose mus didelis pavojus tik tiems, kurie atmetė Jonas Krikštytojas, o vėliau Dievo viengimį Sūnų save. Vos ketverių metų trijų tomų pranešimų buvo pagaminti knygų formatu Spausdinti o eBook per "Apple", "Amazon Kindle", Kobo ir Overdrive. Žmonės neprivalo pirkti knygas, tačiau, kaip pranešimai yra nemokamai atsisiųsti šioje svetainėje. Tačiau žmonės, kurie pareikalavo, kad užsakymas bus paskelbtas, taip pat kryžiaus maldaknygę, nes jie mėgsta juos vykdyti ir skaityti juos savo laiku.

Kaip jums skaityti laiškus ir maldos, esančios šioje svetainėje prašome atidaryti savo širdį ir melstis, kad Šventoji Dvasia kalbės jums, apšviesti savo širdį ir skleisti malonę įžvelgti žodžių čia esančias šaltinį.

http://www.perspejimas.lt/

Katalikai leidžia skaityti ir patirtis sako savo mintis ir ribų remiantis Dievo įstatymą, nuo pasaulio, oro padėtį ir tuo religijos pokyčių šiandien.

Dink tu nahui su savo nesamonem,dejau as skersa