Lietuviškas forumas: Sports - kovos menai
Share this topic
18 Feb 2016 19:29

Ar ira šansu kad mane primtu į kovos menus?i koki karate ar kickbox

19 Feb 2016 09:14
Post is hidden!
19 Feb 2016 10:35

Manau viltis kultivųoja karviu busido ,tad gal isirasyt i jo kovos menu kluba

19 Feb 2016 11:25

Sansu visuomet yra.bet pries priimant sansejus paklaus taves: o kodel tu nori mokintis kovos meno? kam tau reikia. jei tau tik tam kad kazkam i duda duot, tau sansu jokiu. tad rask savy atsakyma, kam ir del ko tie kovos menai. pries daug metu kai emiaus mokintis kovos meno, manes klause a.a mano mokytojas kinietis. tad ir kai rasi atsakyma, kam ir kodel tau kovos menas, as tau pasakysiu ar sansu turi. cia tau gali daug ka pasakyt. o atsakymas tavy. tik mokek rast ji. pajaust ji sirdim, protu. rades atsakyma, na ir pats suprasi. bet rades atsakyma, jei jau imsi mokytis atmink. tobulumui ribu nera. o taves lauks du keliai. kelias svieson, kelias tamson. koki kelia pasirinkt priklauso tik nuo taves. cia ne tik mano pasamprotavimai, bet ir sena kinieciu ismintis

19 Feb 2016 12:06

Man patinka aikido,uz meniskuma ,grazia technika ir jokios agresijos,tai itin intelektuali sporto saka kovine,megstų

19 Feb 2016 12:06

Šansų yra daug,ypač teorinių

19 Feb 2016 12:08

Visada nuvykstu i profesionaliu aikido meistru parodomasias programas

19 Feb 2016 18:19
Post is hidden!
19 Feb 2016 20:21

Kodėl noriu mokitis kovos menų ?kam ma to rėikia? Aš pajutau dideli susidomėjima kovos menais ir jų tradicijom supratau kad tai mano pašaukimas Man to rėikia nes tai tiesiog mano kraujije niekas kitas manes taip nežavi kaip kovos menai,dažnai pats tiesiog žiurint video truputi pasimokau pamedituojų...pratempiu kojų raumenis ,turiu nebloga lankstuma

19 Feb 2016 20:23

Man tai taekwondo ir karate labai patinka vien tos tradicijos meditacijos tiesiog neralu

19 Feb 2016 22:28

tai limpopo profisionalas paskambynk jam,tau patyks.

20 Feb 2016 19:58
Post is hidden!
20 Feb 2016 20:08

Kodel visi galvoja kad zmogus mokantis kovu menu tuoj uzpuls,kaip tik tokie buna taikus zmones ir vengetys drakiu nes yra viduje isiugde valia,cia ne gatviu pijoku riaumojimai ir pasispardymai kur puse smugiu pro sali

20 Feb 2016 20:45

Quote by Limpopo
Kodel visi galvoja kad zmogus mokantis kovu menu tuoj uzpuls,kaip tik tokie buna taikus zmones ir vengetys drakiu nes yra viduje isiugde valia,cia ne gatviu pijoku riaumojimai ir pasispardymai kur puse smugiu pro sali

Tu teisus limpopo. ivaldes kovos meno niekad nepuls svaistytis kumsciais ar kojom. psichologija isvystyta

20 Feb 2016 21:23
Post is hidden!
21 Feb 2016 00:02

Quote by Limpopo

Nu zadejei pas mane atvykti langus isdauzyti,tai bet blyn buk vyras jei zadejai tai atvaziuok ir parodyk koki aikido triuka :lolas moteris bet ka pazadu ta stengiuosi ivygdyti,nebuk boba su kiausais

Edited by kkate70 / 21 Feb 2016 00:04
21 Feb 2016 05:27

Quote by Kestulka-44
Aš niekur nevykstu,nieko nestebiu,man nusispjaut ant visu kovos menu,nes as gerai ivaldes mantiruotes mena,..ir tegul prieina bet kuris is kovos menu-nebent jai nušaus:D:D

Teisingai,protiv loma,net prijoma. vėl prisiskaitai pagyrūnų šou,na tiek to,manau kas giriasi,tie greičiausiai lužta. Aš geriau pasiskaitysiu ir mintyse pasijuoksiu

21 Feb 2016 05:50

Quote by Kestulka-44
Quote by Limpopo

Čia tik naujas stilius ir tiek:D,vienas, du pakelimai ir visi guli arba kojos lužusios:D
Tik va va viena beda..pas nusikaltelius kažkodel visi ar dauguma iš karate ar kitu menu atstovai..tai tiek moralo:D........

as taip ir maniau kad busiu taip suprastas,as dar karta kartoju man patinka tas kovos stilius stebet kaip vyksta varzybos parodymai,bet tai nereiskia kad as ji moku,nu nebuk kaip ta boba kate

21 Feb 2016 05:53

Quote by kkate70
Quote by Limpopo

Nu zadejei pas mane atvykti langus isdauzyti,tai bet blyn buk vyras jei zadejai tai atvaziuok ir parodyk koki aikido triuka :lolas moteris bet ka pazadu ta stengiuosi ivygdyti,nebuk boba su kiausais :lol

ismust tavo langus nereikia jokio aikudo durna tu boba,pasitelksiu kestulkos metoda su mantiruote,o atvyksiu tada kada to nelauksi,durnas tas kas pasakytu ir ten vyktu i pasala,as perdaug gudrus,langai tau skils kada nesitikesi

21 Feb 2016 08:41

Quote by Limpopo
Quote by kkate70
Quote by Limpopo

Nu zadejei pas mane atvykti langus isdauzyti,tai bet blyn buk vyras jei zadejai tai atvaziuok ir parodyk koki aikido triuka :lolas moteris bet ka pazadu ta stengiuosi ivygdyti,nebuk boba su kiausais :lol

ismust tavo langus nereikia jokio aikudo durna tu boba,pasitelksiu kestulkos metoda su mantiruote,o atvyksiu tada kada to nelauksi,durnas tas kas pasakytu ir ten vyktu i pasala,as perdaug gudrus,langai tau skils kada nesitikesi

O as manau,kad durnas tas kuris gasdina,o nieko nedaro tai gal bijei manes,visciuk