Lietuviškas forumas: Other - Mirties bausme
Share this topic
5 Nov 2015 18:18

Kaip manot, kas teisingiau, zudika atemusi kitam tycia gyvybe nuteist cypej tupet iki gyvos galvos, ar zudikas gautu mirties bausme?

5 Nov 2015 18:20

Toleruojamos visos nuomones, stumimai ne

5 Nov 2015 18:23

Kraziuose nuzudytos 3 moterys. anksciau ir budavo tycia zudoma. tad kokia bausme tiktu zudikams

6 Nov 2015 09:36

Nuzudyta 4moterys,kaimas ybaugintas,sunerimes....tokiam zudikui tik mirties bausme,jo jau niekas nepataisys,nepakeis,tiek kalejes vistiek savo daro....kaip viena mociute sake...pastatyt prie sienos ir pykstelt i kakta ir tai padaryti viesai.Cia mano nuomone tik siuo atveju...

6 Nov 2015 09:45

zinoma kad reikalinga mirties bausme dabar pasedeje kalejime dar daugiau igauna patirties kai gryzta i laisve. Tas Kraziu zudikas senai jau siaute po miesteli bet visi jo bijojo todiel niekas nesieme jokiu priemoniu. Mano manymu toki bruda reiketu viesai nukankint kad veliau kiti bijotu zudyt.

6 Nov 2015 09:53
Post is hidden!
6 Nov 2015 10:46

Na tose salyse kur yra dar mirties bausmė,nusikaltimas vistiek yra aukstas,tad tai problemos tikrai neisspres,reik tvarkyt alhogolikus istatymais nuo pijoku vairuotoju iki kaimo pijoku,priverstinai gydyt,det baudas,ir pan

Edited by Limpopo / 6 Nov 2015 10:46
6 Nov 2015 10:51

Tokie kaip šis KRAŽIŲ žudikas gryžę iš įkalinimo įstaigos vis labiau parazituoja dirba juodus darbus.Kalėjimas jų nepakeičia į gerąją pusę.Žino kad pagal mūsų įstatymus lb nenuskausmins.Kalėjimas tokiem jau tapę namais.Šaudyti tokius išgamas.

6 Nov 2015 11:08

Saudyt viesai tokius isgamas kad kiti bijotu,piderastam galus nupjaut ir zelionka patept kad neprievartautu mazu vaiku,mirtimi bausti issigimelius ,naikinti kaip uteles kad neprievatautu musu dukteru,nedegintu gyvu,nakint cigonus griaut nafik ju lusnas ir isvaryt is Lietuvos ,tegu varo paskui pabegelius nebebus narkomanu,o saviems nukapot pirstus uz tokius dalykus.

6 Nov 2015 11:18

Kol Lietuvoj nebus mirties bausmės,tol tvarkos nebus.

6 Nov 2015 11:21

Quote by vilkas19
Kaip manot, kas teisingiau, zudika atemusi kitam tycia gyvybe nuteist cypej tupet iki gyvos galvos, ar zudikas gautu mirties bausme?

šiuo atveju mirties bausme pirmas gausi tu

6 Nov 2015 11:41

Taip,tik mirties bausmė,ir egzekucija daryt viešai,nes recidyvams px tas kalėjimas,ir ta bausmė,daugelis ten geriau jaučiasi lyg namie,ir kaip erkės pampsta iš dyko buvimo,kaip kenkėjai iš paprastų mokesčių mokėtojų. Jokio čia gailesčio galvažudžiams

6 Nov 2015 11:45

Gerbiama Loreta. ne visi cigonai nieksai. yra doru, sazininingu darbu pelnanciu duona kasdienine. alejunai. as per amzeli, kad ir kokie bebut istatymai nesipykau su jais. tad ir nezadu pyktis. dirbdamas kriminalkej, po to dirbdamas apsaugoj esu istatymo pusej

6 Nov 2015 12:07

Jo galvažudi pagavo o kita diena nukapojo pirštus, padare jam egzekucija, nukirto galva trečia diena emesi tyrimo ir paaiškėjo kad ne tam nukapojo, pirštus, padare egzekucija, nukirto galva nieko detam žmogui o tikrasis galvažudis vis dar laisvej toliau galvas kaip gelytes skina - tokiu atveju už nukapotus pirštus, padaryta egzekucija, nuskinta galva jai kaltas ne jis už nekalto žmogaus suluošinima kalejime jo artimieji paduotu i teisma ikalinimo istaigas, policija, prokurorus ir iš ju prisiteistu mylijonus. Tai tada net kalejimu neliktu nes i skola butu parduodami kad sumoketu tam nekaltam kuri suluošino - tad kalejimu išvis nebebutu. Žmones matytu kad policija žudo ne ta mirties bausme KERŠITU... Tai ne tik kalejimu nebutu, žutu ištisos kalejimo darbuotoju, policininku ir prokuroru šeimos, bet ir tektu mokesčiu moketojams moket milijonus kuriuos prisiteistu nekaltai nubausti mirties bausme... TODEL KOL TYRIMO NEATLIKO IR NESUEME, NENUTEISE TIKROJO NUSIKALTELIO NEGALI IVIKDYTI MIRTIES BAUSMĘ...

Edited by aleliumas / 6 Nov 2015 12:14
6 Nov 2015 12:11

Gal yra budelio darbo galiu saudyti

6 Nov 2015 12:21

Juk sulaikė žudiką pats jau prisipažino žudęs.

6 Nov 2015 12:24

Aleliunai. kai dirbau kriminalkej, musu sefas reikalaudavo nuodugnaus kruopstaus tyrimo, kad jei suimtas zmogus, nenukentetu jei nekaltas. turejo but isnagrynetos net smulkiausios smulkmenos. kad ir dabar dirbant man apsaugoj tenka bendraut su dorais mentais.

6 Nov 2015 12:25

Quote by Xtazy
Gal yra budelio darbo galiu saudyti
:D

stok i darbo biržos gretas su šautuvu ir parodyk kaip taikliai šaudai kad parupintu tau SPECNAZO gera darba - kai eisi su šautuvu nekreipk demesio i besiblaškančius piliečius, galvok tik apie save kad užleidžia taves be eiles, esi bedarbis, pensininkas bet dar gali taikliai pašaudyt - duos tau darbo birža dovanu STRAIPSNI "MIRTIES BAUSME"

6 Nov 2015 12:31

Quote by vilkas19
Aleliunai. kai dirbau kriminalkej, musu sefas reikalaudavo nuodugnaus kruopstaus tyrimo, kad jei suimtas zmogus, nenukentetu jei nekaltas. turejo but isnagrynetos net smulkiausios smulkmenos. kad ir dabar dirbant man apsaugoj tenka bendraut su dorais mentais.

tai ko tu čia mobofree isijunges dirbi apsaugoj - greit! Marš!!! Jungtis vaizdo kameras stebek ir saugok. Kol tu čia sedi aš puse prekybos centro kur tu dirbi baigiu išsinešt nemokedamas ne cento

6 Nov 2015 12:38

Man iseigines. sekmadieni tik darban.

1326 online
Sports news
Ndidi Relishes UCL Debut For Leicester City
  By James Agberebi: Nigeria midfielder,...
SOCCERTALK: Pinnick Must Shut Moucharafu’s Big Mouth
NIGERIA FOOTBALL FEDERATION (NFF) presid...
Ndidi Makes UCL Debut As Leicester Peg Back Sevilla
By James Agberebi: Nigerian duo Wilfred...