Lietuviškas forumas: Forum games - Nemyli skausma skandinsiu alkoholyje ar tai iseitis?
Share this topic
5 Nov 2015 12:03

Nemyli skausma skandinu alkoholyje,ar tai iseitis?

5 Nov 2015 15:09

Tik durnius skandins sirdgela snapse

5 Nov 2015 15:12

Skausma ne skandinu o isgyvenu,tai sielos goda,jis nepaskandinamas,jis tik isgyvenamas kol sirdi uzpildo nauja meile,gamta tustumos nemegsta

5 Nov 2015 18:32

Tikrai neiseitis..myli nemyli..kas cia per klausimas..juk nesibaigia gyvenimas su tuo ar ta kurie jusu tipo nemyli..kaip tik reikia susirasti veiklos ir eiti tik i prieki pakelta galva.

5 Nov 2015 18:56

Taip,bet dauguma ira silpnasiknei mergaitiski,toj capt uz cerkutes ir liuliuoja apduje filosofuodami kokie visi paiki toke protinga nieks nevertina,sliurkst pampersan:D

5 Nov 2015 19:35

vilkas vartoja dauq trakalio nes nes tury fania/kesha0 ys protyni suprasyt.

5 Nov 2015 19:39

Alhoholis nieko neispres tik da daugiau bedu bus

5 Nov 2015 20:04

Na pagersi pora dienu, savaite. Kas iš to? Sveikatos nėr nuo gėrimo, o širdgėla neapraeina . Geriau atverst nauja gyvenimo puslapi, susirast veiklos gyvent ir džiaugtis.

5 Nov 2015 20:09

priklauso nuo pacio zmogaus kaip jis sugebes isspresti savo problema seimoje,koki kiekvienas kelia pats sau pasirninks toliau,stiprus zmogus i alhogolizma nepuls jei jis nenores pavirsti kaip tokie vaiksto prie konteineriu ir krapstosi ieskodami maisto ar ko kitko.....

5 Nov 2015 20:14

Kaip suprast "skandynasi alhoholija"? Tai kokio velnio tu alhoholio baloj maudaisi - vonios neturi?

5 Nov 2015 20:16

Geriau i gersiu,ka suliny mazai vandens?

5 Nov 2015 20:29

Quote by Limpopo
Geriau i gersiu,ka suliny mazai vandens?

kai išgersi informuok

5 Nov 2015 21:01

Cia tik pasiteisinimas kodel prasigere ir tiek,nes alhogolikas retai kada prisipazysta,kad pats kaltas iesko kaltu ir tiek

5 Nov 2015 21:05

Quote by kkate70
Cia tik pasiteisinimas kodel prasigere ir tiek,nes alhogolikas retai kada prisipazysta,kad pats kaltas iesko kaltu ir tiek :)

aš jau radau! Kam man vel ieškot?

5 Nov 2015 21:07

Quote by aleliumas
Quote by kkate70
Cia tik pasiteisinimas kodel prasigere ir tiek,nes alhogolikas retai kada prisipazysta,kad pats kaltas iesko kaltu ir tiek :)

aš jau radau! Kam man vel ieškot? :D

Atsakyk sau i ta klausima

5 Nov 2015 21:10

Quote by kkate70
Quote by aleliumas
Quote by kkate70

aš jau radau! Kam man vel ieškot? :D

Atsakyk sau i ta klausima :)

aš sedžiu ir klausineju saves, kalbuosi su savim t.y. Su siena

5 Nov 2015 21:12

Alelitmai tai nekalbek su siena..juk galima cia rasti pasnekoviu ar bendraminciu.

5 Nov 2015 21:17

Quote by artiste41
Alelitmai tai nekalbek su siena..juk galima cia rasti pasnekoviu ar bendraminciu.

Jis labai nori su manim kalbetis

5 Nov 2015 21:19

Alkoholis=degradacija

5 Nov 2015 21:22

Quote by artiste41

jo jau radau bet pokalbis vistiek toks pat su internetine siena

660 online
Sports news
ITTF Nigeria Open: Assar Thanks Lagos Fans For Support
Egypt table tennis star, Omar Assar, has...
Excited Ike Uche Extends Gimnastic de Tarragona Stay Until 2019
By Johnny Edward: Former Super Eagles st...
CHAN Eagles: Yusuf Calls Up Plateau Captain Golbe For Suspended Okogbue
By Johnny Edward: Super Eagles assistant...