Lietuviškas forumas: Other - Kodel mus valdo pyktis,pavydas arba didybės manija?
Share this topic
26 Oct 2015 23:02

Nejaugi mieli tautiečiai be pykčio,pagiežos neišeina gyvent brangioj tėvynėj? Nejau tai mūsų nacionalinis bruožas?

27 Oct 2015 09:09

Dasvai, ne visi žmonės yra pikti ir pavydūs, nors lietuviai tikrai labai biauri tauta. Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Ir dar gyvenimo ritmas labai žmones nuvargina. Tiesiog su laiku nebesuspėjama. Yra ir piktų, bet yra ir jautrių, gerų žmonių.

27 Oct 2015 09:16

....ne visu bet pavydo labai daug pvz.:ubagas malkine prasiplatino -kaimynas bagocius-dvigubai tiek nesvarbu ,kad sunkiai traktorius pravaziuoja o del pykcio -tai tik viena -kas pyksta-lai atsipraso o pagieza -isvis man nesuprantamas zodis ka jis tiksliai reiskia tingiu googlint ir siaip sunku rast Lietuvelej nuosirdu asmeni ....pvz.:masina sugedo kazkur kelyje....ir stabdyk tu kiek nori....nei vienas nesustos ir nepades ....nors as visada stabteliu ,bent paklausiu ar galiu kuo nors padeti .....o man atsauna mink is cia boba tu nieko tu nesupranti

27 Oct 2015 09:16

Suprantama,gyvenimas,pragyvenimas tikrai daug ką varo į neviltį,manau daug kas nusivylę valdžios pažadais,melu. Daug žmonių emigravę,užsidirba ir pragyvena užsienyję. O jei jie visi būtų čia,nebūtų buvę galima emigruot. Net nesigalvoja kas čia per bardakas būtų

27 Oct 2015 09:18

Quote by Opa3
....ne visu bet pavydo labai daug pvz.:ubagas malkine prasiplatino -kaimynas bagocius-dvigubai tiek nesvarbu ,kad sunkiai traktorius pravaziuoja o del pykcio -tai tik viena -kas pyksta-lai atsipraso o pagieza -isvis man nesuprantamas zodis ka jis tiksliai reiskia tingiu googlint ir siaip sunku rast Lietuvelej nuosirdu asmeni ....pvz.:masina sugedo kazkur kelyje....ir stabdyk tu kiek nori....nei vienas nesustos ir nepades ....nors as visada stabteliu ,bent paklausiu ar galiu kuo nors padeti .....o man atsauna mink is cia boba tu nieko tu nesupranti :lol

Birut,mane stabdyk,visada sustosiu,paremontuosiu mašiną ir ne tik

27 Oct 2015 09:21

Bet ką daryti? Sakykim 3 asmenų šeima gyvena tik iš minimumų, juk tai ne gyvenimas, o egzistavimas. Vieni žmonės su sunkumais susitvarko, o kiti- palūžta. Iš to atsiranda ir pyktis, ir pagieža.

27 Oct 2015 09:21

Quote by Dasvai
Quote by Opa3
....ne visu bet pavydo labai daug pvz.:ubagas malkine prasiplatino -kaimynas bagocius-dvigubai tiek nesvarbu ,kad sunkiai traktorius pravaziuoja o del pykcio -tai tik viena -kas pyksta-lai atsipraso o pagieza -isvis man nesuprantamas zodis ka jis tiksliai reiskia tingiu googlint ir siaip sunku rast Lietuvelej nuosirdu asmeni ....pvz.:masina sugedo kazkur kelyje....ir stabdyk tu kiek nori....nei vienas nesustos ir nepades ....nors as visada stabteliu ,bent paklausiu ar galiu kuo nors padeti .....o man atsauna mink is cia boba tu nieko tu nesupranti :lol

Birut,mane stabdyk,visada sustosiu,paremontuosiu mašiną ir ne tik :lol

kad pakliutum man pakeliui stabdyciau bet manau nuo matomo vaizdo -mintum tik gazo pedali

27 Oct 2015 09:24

Quote by Siluma
Bet ką daryti? Sakykim 3 asmenų šeima gyvena tik iš minimumų, juk tai ne gyvenimas, o egzistavimas. Vieni žmonės su sunkumais susitvarko, o kiti- palūžta. Iš to atsiranda ir pyktis, ir pagieža.

...kiekvienas asmuo reaguoja i sunkumus savotiskai....as niekad pykcio nelieju-niekuo detiems asmenims bet pati nuo tokiu issiliejeliu kenciu daznai....ir nieko jiems negaliu padeti tik sypsena veide juos dar labiau isiutina .... Ir siaip i mane su sypsena -kreivai visi ziuri

27 Oct 2015 09:26

[quoe="Opa3"]

Quote by Dasvai
Quote by Opa3

kad pakliutum man pakeliui stabdyciau bet manau nuo matomo vaizdo -mintum tik gazo pedali :lol
Matai,tu į Kupiškį iš Panevėžio,aš į Vabalninka,lygegrečiai važiuojam,sunku susipykt,tfu,susitikt

27 Oct 2015 09:28

Quote by Dasvai
[quoe="Opa3"]
Quote by Dasvai
Quote by Opa3

kad pakliutum man pakeliui stabdyciau bet manau nuo matomo vaizdo -mintum tik gazo pedali :lol

Matai,tu į Kupiškį iš Panevėžio,aš į Vabalninka,lygegrečiai važiuojam,sunku susipykt,tfu,susitikt :lol
na vat nebent masiniuku i darba vykciau bet darbas pamaininis mazai galimybiu

27 Oct 2015 09:48

Nezinau,bet pas mane kaime nera pavydo,pykcio,aisku buna kai jaunimas apsispardo O seip manau,kad beveik visi normalesni isvaziavo i uzsieny

27 Oct 2015 10:52
Post is hidden!
27 Oct 2015 11:04

Nuo pyktumu vezys garantuotas - tad visiems cia linkiu gyvent taikoj ! O i pykstancius ir t.t. geriausia nekreipt demesio : papyks / jei sveikata nesvarbu / ir atsileis . Atminkit : suo loja ,vejas pucia , o karavanas eina toliau ! Visiems geros dienos ! :-)

27 Oct 2015 11:10

Quote by kkate70
Nezinau,bet pas mane kaime nera pavydo,pykcio,aisku buna kai jaunimas apsispardo O seip manau,kad beveik visi normalesni isvaziavo i uzsieny :D

eina sau visi kuriems BBZ gaila kkate70 nedavė, pabego nuo jos visi i užsieni, paliko vargšiuke be BBZ oi, oi kaip man taves gaila

27 Oct 2015 11:38

Na sito reiketu paklaust temos autoriaus paties,

27 Oct 2015 11:51

Kam jau lb sunku nepykt,gerkit uspakajoncų pagal kiekvieno galimybes ar sveikatą,kas tabletačkų,kas šnapsėnto,kad pyktį ubivanto un momento

27 Oct 2015 12:03
Post is hidden!
27 Oct 2015 12:07

Jo jo,kaip ir sakiau,pagal sveikatos būklę,tik svarbu neperdozuot

27 Oct 2015 12:08

Cia vape is vis neisivaizduoju kaip galima pykti ant zmogaus jo net nemacius buna tik kai jauti kazkoki nenora bendrauti arba viska juokais nuleidu,dar pagailiu kazkokio nusisnekancio zmogaus ir tiek

Edited by kkate70 / 27 Oct 2015 12:09
27 Oct 2015 12:10

Nepykstu nei ant ko,juk čia tik internetas,pritariu tik kartais su kai kuo tiesiog nėra noro bendrauti.