Share this topic
22 Apr 2014 19:47

Kodel moterims patinka apgaudineti vyrus?as papuoliau tokioje situacijote.man sako as jau issiskirusi ,o myli mane,bet isaiskeja kad ji su juo gyvena?ka patartumete man?nebenoriu buti apgaudinejamas. Marius.

23 Apr 2014 14:51

jai tu atsarginis variantas, melžiama karvutė

23 Apr 2014 14:53

drėbk ją velniop

23 Apr 2014 16:06
Post is hidden!
23 Apr 2014 16:38

Ji neverta,kad ja myletum ir jei apgavo tai ir vel apgaus.

23 Apr 2014 22:15
Post is hidden!
23 Apr 2014 22:19

neverta krimstis, ar žudytis dėl kvakšės vištos

23 Apr 2014 23:50

Netikėk ir nepasitikėk nieku o spręsk savo galva viska

24 Apr 2014 19:39

man ir tas pats ir ne viena karta apgavo kad ir kaip sunku ir skaudu bebuvo pasiunčiau po velniu susisam - todėl ir mano tokios temos, nekenčiu kvaišu, tinginiu ir melagiu...

25 Apr 2014 07:06

Mariuk, cia kas antras zmogus toks... Tau pakliuvo moteris, kuri ,,pudrina,, tau smegenis, tipo jau skirias ir tave myli, daugumai moteru pakliuna tokie vyrai, kurie tipo jau ant skyrybu slenkscio, bet tos skyrybos jau ne vienerius metus tesias... Tokiems besiskiriantiems reik meiluziu, tik tiesiai sviesiai nepasako, gal dar gedos turi arba kaip sakoma ,,i chotsisa ir kolitsa ir mat nievilyt,, (ir norisi ir spiriojasi ir mama neleidzia)... Pasakysiu is savo patirties, mesk tokia moteri net nedvejodamas, ji vyro nepaliks, o ir tave ant ledo paliks... Jie mylet nemoka, jie myli tik stora pinigine ir silta patalyne... Jie cia pramogauja... Jei esi pakankamai protingas vyrukas, tai bek neatsigrezdamas nuo tokios, isdave savo vyra, isduos ir tave... Tai tiek...

25 Apr 2014 12:07
Post is hidden!
25 Apr 2014 12:37
Post is hidden!
25 Apr 2014 12:39

Quote by Katinelis23
Kodel moterims patinka apgaudineti vyrus?as papuoliau tokioje situacijote.man sako as jau issiskirusi ,o myli mane,bet isaiskeja kad ji su juo gyvena?ka patartumete man?nebenoriu buti apgaudinejamas. Marius.

baig šituos santikius.nesileisk kvailinamas.yra begales laisvų panelių.neverta savęs skaudint.

25 Apr 2014 13:51

Quote by Rada43x
Quote by Katinelis23
Kodel
moterims patinka apgaudineti vyrus?as papuoliau tokioje situacijote.man
sako as jau issiskirusi ,o myli mane,bet isaiskeja kad ji su juo
gyvena?ka patartumete man?nebenoriu buti apgaudinejamas. Marius.

baig šituos santikius.nesileisk kvailinamas.yra begales laisvų
panelių.neverta savęs skaudint.

klisti Rada43x - šiais laikais laisvu paneliu tik vienetai visos jau 18m ištekat...

25 Apr 2014 13:55

ir vaiku prigimdot tad ir ieškot turtingu ir neskupiu kurie išlaikytu ne savo vaikus... ištekat dar jaunistej iš meilės bet dauguma metu praeina ir atrodo už ner kam tikusio ubago ištekėjot...

25 Apr 2014 13:58

Quote by skriniumeistras
Quote by Rada43x
Quote by Katinelis23
Kodel
moterims patinka apgaudineti vyrus?as papuoliau tokioje situacijote.man
sako as jau issiskirusi ,o myli mane,bet isaiskeja kad ji su juo
gyvena?ka patartumete man?nebenoriu buti apgaudinejamas. Marius.

klisti Rada43x - šiais laikais laisvu paneliu tik vienetai visos jau 18m ištekat...

kad tu piktas ant visų tai jau pastebejau.klysti kad 18 m.ir jau ištekejusios.apsidairyk.

25 Apr 2014 14:04

Quote by skriniumeistras
ir vaiku prigimdot tad ir ieškot turtingu ir neskupiu kurie išlaikytu ne savo vaikus... ištekat dar jaunistej iš meilės bet dauguma metu praeina ir atrodo už ner kam tikusio ubago ištekėjot...
tas pats per tą paty pas tavę.užstrigo plokštele ar ką?logiškai mastant kiekviena sveikai mąstanti mama ir linkinti savo vaikui tik gero nesusimastyda rinksis tą kuris myles ne tik ją bet ir jos vaika.aš su vyru užauginom patys savo vaikus ir nera ko ambrint.

25 Apr 2014 14:04

Taip vyro nepaliko ir nepaliks niekada tik žaidžia kito jausmais ir meluoja.

25 Apr 2014 14:07

Quote by Rada43x
Quote by skriniumeistras
Quote by Rada43x

kad tu piktas ant visų tai jau pastebejau.klysti kad 18 m.ir jau ištekejusios.apsidairyk.

patikėk jau ne tiek apsidairiau laisvu tik vienetai nes 10m neradau jokiu laisvu paneliu... ir jam ne laisvu paneliu reikia o rimtai i gyvenima žiurinčios...

25 Apr 2014 14:09
Post is hidden!
1654 online
Sports news
CHAMPIONS! North Korea Outscore France To Win U-20 WWC
By James Agberebi: North Korea have won...
Joel Obi Injured Again, Out For Three Weeks
By Johnny Edward: Torino midfielder Joel...
Rivers United Fix New Date For Spain Tour
    By Adeboye Amosu:   Nigeria Professi...