Lietuviškas forumas: Music - kodel kaskadininku darba renkasi tik beprocei ir bei baimes neturintis zmones?
Share this topic
12 Aug 2015 11:53

Kodel kaskadininkai gali buti tik tie zmones kurie neturi baimes ir yra beprocei ir buve sportininkai o paprastas eilinis zmogus tipo kaskadininku tapti negali?

12 Aug 2015 13:47

Tipo as manau,kad turi tureti toks zmogus gera fizini pasiruosima,o ne koks snarglinis O del beprocio tai nesamone,tiesiog tai zmogus megstantis issukius,megstantis adrenalina

12 Aug 2015 13:57

Na vat kaip tu galvoji as galeciau dirbti bei buti kaskadininku?:

12 Aug 2015 14:07

Na o as galeciau buti kaskadininku kaip manai?:)

12 Aug 2015 14:14

..jei manai,kad kaskadininkams nereikia proto - tai kaip viska apskaiciuosi pvz.: nuotoli,suolio toluma ir pns.
Nebent kovotoja koki pakeist bet ir tai reikia zinot ir suprast kokia smugio jega kada sustabdyti,kad netrenktum kitam aktoriui P.S.nepyk,bet is foto,nepasakyciau,kad sugebetum buti kaskadininku...

12 Aug 2015 14:18

Na turbut gerai atrodau, as kaskadininku jau dirbu 6metus ir viska ka tu paminejei tai grina tiesa

12 Aug 2015 14:43

Lengvesnes pagirios nuo sampano keiciant vystiklus

12 Aug 2015 15:01

Isiblaivik ir ismok ispasokoti savo minti bei pasakima o poto rasinek nesamones arba tikra savo nuomone i uzduota tau klausima

12 Aug 2015 15:20

Quote by dmitrij32
Na o as galeciau buti kaskadininku kaip manai?:)

Nepazystu taves tad negaliu pasakyti

12 Aug 2015 16:18
Post is hidden!
12 Aug 2015 16:19
Post is hidden!
12 Aug 2015 22:43

man dmitrij tai qeris aukso etalonas o bilduke ir kkatie ne kada jus ne apvilsiu.

13 Aug 2015 11:41

Keliuose daug kaskadininku mirtininku,atlieka tokius triukus kaskadinius kad oi

13 Aug 2015 21:52

Kaskadininkas.
.tai ne darbas o pasaukimas,as kazkada buvau desa tas,bet iki kaskadininko man toli

14 Aug 2015 23:39

Savo triuka pvz.: šoki nuo 3 aukštu namo ant šieno kamazo, pripustos padangos, sukrautu dežiu, batuto, vandens, ar prisikabines trosu nuo tilto toki filmuka gali sukurt net pirmokėlis, ir nejausti baimes. Net nuo mažens su dviračiu, riedlente ar išmokus šokinet gatvės stiliu per auto, moto, atlikt triukus ant skersinio ir t.t. Gali net 9 metu vaikezas o ikeles į yuotube gali ir uždirbt ir reklamuotis - tikrai kad juos pamate pasamdo atlik spec triukus ir t.t. Net mažos 6 metes mergaitės mokomos atlikti cirko akrobatinius triukus - ir nereikia čia jokios drasos, jokios fizines ištvermės jai mokomas nuo vaikystės tos baimės net nera... Bijo tik bailiai, skistapročiai o kurie nori tai mokėt patis pasirenka tai ir jokios baimes nejaučia

15 Aug 2015 01:13

Vaikysteje mokejau abi kojas uz ausu uzsikelti su metais sis triukas pasirode nebelengvas

15 Aug 2015 15:42

Kazkada atlikau kaime kaskadinius triukus su pasileidusiu 600kg buliu,aisku to db nepadaryceu,bet savo vikrumu iveikiau ji pazabojau uz ragu ,bet jei buceu tada parklupes butu is manes koktehli padares

15 Aug 2015 23:03

O aš neesu tok ekstramalas, kaskadininkas nes vaikystej po ištiktos komos ilgai nevaikščiojau... Tik teko matyt kaip sveikas bendraamžis nuo vienos ant kitos kupetos sokinejo 3 metru aukstija, ten buvo sukrautas šieno 5 eiles atskirtos 1 metru po 20kupetu...

15 Aug 2015 23:29

Quote by aleliumas
O aš neesu tok ekstramalas, kaskadininkas nes vaikystej po ištiktos komos ilgai nevaikščiojau... Tik teko matyt kaip sveikas bendraamžis nuo vienos ant kitos kupetos sokinejo 3 metru aukstija, ten buvo sukrautas šieno 5 eiles atskirtos 1 metru po 20kupetu...

Matosi kad dauztas nuo vaikystes,abu su Vilku kominei

16 Aug 2015 01:11

tu ali ali liunas tik vilko bibjo čiulpikas kiši jam i anala liežuvi ir laižai qlostai šikna pederastas palaižik jam pieni po mižimo žasyne aš qeras man pideriai fu qavno.