Lietuviškas forumas: Other - Jusu mylimi draugai anketoje,ka jus patiriat su jais bendraudami.
Share this topic
26 Jun 2015 06:39

Ar jusu mylimi draugai drauges jums svarbus ,ka jus patiriat su jais bendraudami,ar noretumet tikrame gyvenime su jais bendrauti myleti buti susitikineti ir tiketi,jokiu nukrypimu i sali,jokiu tyciojimusi negal buti. Tikri jausmai isgyvenimai prisipazinimai, visus palaikyti pritarti,tai musu visu Gyvenimo Knyga.

29 Jun 2015 10:37

Labas rytas Žinoma kad norėtusi

29 Jun 2015 15:38

ka jau čia tokio patirsi,virtualus bendravimas virtualiu ir lieka,ir tie draugai yra virtualūs. Paprasčiausias bendravimas,kai yra laiko,jį kartais praleidi nepastebimai,jei rišasi tas bendravimas,o jei tie draugai tik dėl skaičiaus anketoje,jokios naudos,tik pasipuikavimas kad aš jų daug turiu? Ir db apie 30 pakvietimų į draugus laukia,dauguma šokoladinių valstybių piliečiai,bet aš jų netrinu,praeis mėnuo,ir patys tie kvietimai išsitrins man tie skaičiai netrukdo

29 Jun 2015 16:47
Post is hidden!
29 Jun 2015 20:09

Yra tokiu eks.draugeliai,kuriu draugais pavadint negaliu ,prima i draugus pabuna anketoj po tris dienas istrina is draugu saraso,plius da itraukia i juoda sarasa nei uz ka,tai gal tada jau ir straipsni koki taikykit gal sakau 118,gal sakau gaunas kad cia visi yra nepilnameciai ,o as juos tvirkinu ar ka,va kas yra buvo ir bus tai mano anketos draugai,saunus jie labai saunus jumoristai nuosirdus,vau vau pabendravus atsiranda noras myleti ir tobuleti. Sakau Aciu,dviems Svetoms,grudinukei,meskai ado romalasui alionuskai skriniumeistrui,Rolandui,pandai naujokems rajai, markizai eir,emilijai,a uzsienieciams Senkju .

29 Jun 2015 20:31

Quote by Loreta5116
Yra tokiu eks.draugeliai,kuriu draugais pavadint negaliu ,prima i draugus pabuna anketoj po tris dienas istrina is draugu saraso,plius da itraukia i juoda sarasa nei uz ka,tai gal tada jau ir straipsni koki taikykit gal sakau 118,gal sakau gaunas kad cia visi yra nepilnameciai ,o as juos tvirkinu ar ka,va kas yra buvo ir bus tai mano anketos draugai,saunus jie labai saunus jumoristai nuosirdus,vau vau pabendravus atsiranda noras myleti ir tobuleti. Sakau Aciu,dviems Svetoms,grudinukei,meskai ado romalasui alionuskai skriniumeistrui,Rolandui,pandai naujokems rajai, markizai eir,emilijai,a uzsienieciams Senkju .

Didelis ačiū ir tau

29 Jun 2015 20:45

Didelis laipsnis isprotejimo

29 Jun 2015 20:47

Nu matot kokia stierva ir iki čia prisikasė ir kas pasakis kad ji sveika

29 Jun 2015 20:56

Quote by romalasas11
Nu matot kokia stierva ir iki čia prisikasė ir kas pasakis kad ji sveika ;(

patarle pasakyti? Kad durnei patis iš saves ir juokiasi. Čia nėra nė vieno protingo, ir ju nematau. Bent keli yra, su kuriais tikrai galima protingai pabendrauti. Kai pasakai tai į akis, iš kart užsipuolat. Negalit pasakyt į akis? Tai nelokit tada už nugaros.

Edited by Markiza2 / 29 Jun 2015 21:16
29 Jun 2015 20:57

Fake

29 Jun 2015 21:04

Quote by romalasas11
Nu matot kokia stierva ir iki čia prisikasė ir kas pasakis kad ji sveika ;(

Tu sudziau ka noriu ta rasau,pats sekioji mane

29 Jun 2015 21:05

Patiriu internetini orgazma

29 Jun 2015 21:07

Quote by Limpopo
Patiriu internetini orgazma

Cia gers

29 Jun 2015 21:09

Quote by Kesha0
Fake

lietuvoj gyveni Fake. O ne Amerikoj fake

29 Jun 2015 21:19

Quote by Markiza2
Quote by Kesha0
Fake

fake visur ir afrikoj ir azijoj

29 Jun 2015 21:21

Antarktidoj gal ner?

29 Jun 2015 21:22

Quote by Kesha0
Quote by Markiza2
Quote by Kesha0
Fake

fake visur ir afrikoj ir azijoj :)

Tu kur Afrikoj gyveni? Tai ką čia veiki tada rašydamas lietuviškai? Gal pakaks čia pustis?

29 Jun 2015 21:25

Mes is safario,naikinam nilo krokodila

29 Jun 2015 21:28

Quote by Markiza2
Quote by Kesha0
Quote by Markiza2

Tu kur Afrikoj gyveni? Tai ką čia veiki tada rašydamas lietuviškai? Gal pakaks čia pustis?

viena koja afrikoj kita amerikoj o galva lietuvoj...tam internetas ir yra,kad vienu metu galiu buti visur

29 Jun 2015 21:30

Quote by Kesha0
Quote by Markiza2
Quote by Kesha0

viena koja afrikoj kita amerikoj o galva lietuvoj...tam internetas ir yra,kad vienu metu galiu buti visur

vieni nesupranta rųsu kalba, kiti dauguma nesupranta Anglu kalbos. Taip kad rašik suprantama visiems kalba Fake