Lietuviškas forumas: Family & kids - vienisi tevai augina vaikus.
Share this topic
21 Jun 2015 20:40

Nejaugi vienisi tevai yra blogi vyrai,jei je vaiku neatsisako,ir jos augina.jeigu kas susidomins tvarkingu tevu,laukiu pasiulymu nuo moteru nuo 30m.,ir neapkuniu.

22 Jun 2015 09:51
Post is hidden!
22 Jun 2015 09:57

Reta tokių vyrų,šaunuoliai kurie nepalieka likimo valioj.

22 Jun 2015 11:13
Post is hidden!
22 Jun 2015 13:04

as irgi auginu dukryte vienas ir viskas puiku yra

22 Jun 2015 13:06

Nieka cia baisaus ir nenaujiena pats 3 metai su waikais gywenu ir niekuom nesiskundziu,tik dziaugiuos kad jie su manim ir nieko nesmerkiu,tik kita karta negaliu patiket kai moterys su waikais gywena ir iesko draugo pasakai kad ir pats ju turi issigasta mat iesko wieno tai man nesuprantama

22 Jun 2015 15:37

Saunuolis

22 Jun 2015 16:17

Laimei aš ju neturiu nes "durnium" pramintas ir visi manes čia nemegsta - bet pats esu laimingas jog ju nedariau kad paskui tektu auginti vienam... Jeigu ju turėsiu tai jie turės teti ir mama o jai ji to nenori ir jaučiu kad turi daug draugu, kasdien sedi internete, ar dažnai su kažkuo plepa telefonu su tokia vaiku turėt nenoriu...

Edited by skriniumeistras / 22 Jun 2015 16:28
22 Jun 2015 16:19

As taip pat wiena auginu ir nesiskundziu

22 Jun 2015 17:06

Kad pasakai kad turi pats vaiku ir issigasta,issigasta todel kad ji pati turi vaika ar viena ar du,tu turi o dar bendras atsiras tada gaunasi sunku islaikiti visa seima,vata beda yra

22 Jun 2015 17:12

Opapa

22 Jun 2015 17:39

Nu kokiu yra sunsnukiu kurie raso ir nusisneka juodai,rasot dalyvaujat saunu,bet gi esi pideras kad drysti sikirstyti zmones i storus ir plonus,manyciau kad kokius dievas sukure zmones tokius reikia priimti,ne tu asile cia vadovauk ir pagarbiau jau rink zodzius neispruseli,duok dieve kad gyvenimas is taves pasityciotu,ir tu liktum ne tik aklas,bet ir durnyne,neatsakinesiu i judu klausimus,gaila kad nebera Afganistane karo ,griebciau karda ir nureciau kleckus ,kad daugiau nesidaugintu tokia paroda.

22 Jun 2015 17:49

Loreta, ziauriai tu cia uzstumei

22 Jun 2015 17:52

Kam kleckus nori nurėžti

22 Jun 2015 17:52

nu jus čia visi žali tiemos autorius tai vilkas 19 čia jo klonas jokiu vaiku is ne turi.

22 Jun 2015 18:29

Quote by dika25
Kad pasakai kad turi pats vaiku ir issigasta,issigasta todel kad ji pati turi vaika ar viena ar du,tu turi o dar bendras atsiras tada gaunasi sunku islaikiti visa seima,vata beda yra

man tai ne ta beda bet ta beda kad kai aš ju norėjau kurčia ir šluba invalida dauguma merginu atstuma sako "ne man skirtasis" arba "mes niekad nebusim kartu" sužinojusios koks sunkus gyvenimas tačiau "pasaulija skirtuju nera nes žmones ne daiktas ir ne nuosavybe jam ant kaktos neparašyta ir neužanspauduota kad tai butent skirtasis tau" man reikia kentėt ir laukt ištisus metus kai pisasi ir vaikus daro su kitu... Antra išlaikimas - kodėl vaiku išlaikimui reikia pinigu - ne pinigu vaikui reikia išlaikyt o teviškos ir motiniškos meilės ne turtu, nes turtingu tevu vaikai lepuneliai o tie kurie užauga iš to kad juos myli, rupiniesi ir lauki jie visada atsimins teviška jausma kad motina ir tevas jais rupinosi kaip galejo, dave viska ka turėjo, stengėsi kai iškilo beda ir t.t. Taip pat mastančios nera nes jus merginos mastot sulaukt savo svajoniu princu ant balto eržilo "o man tai neidomu" aš svajoju daug apie ateiti bet givenu šiandiena ir geresniais laikais netikiu - todėl tikriausiai visa gyvenima liksiu vienas nes tokio žmogaus su kuriuo bučiau laimingas nera ir nebus...

22 Jun 2015 18:34

Visos moterys iš pradžių ieško gero paskiau geresnio paskiau dar geresnio ir galu gale lieka vienos nebrangina to ka turi gaila bet yra kaip yra

22 Jun 2015 18:41

Quote by romalasas11
Visos moterys iš pradžių ieško gero paskiau geresnio paskiau dar geresnio ir galu gale lieka vienos nebrangina to ka turi gaila bet yra kaip yra :cry

bent jau nežliumbkim nes juk tai ne musu kalte kad jos taip renkasi, tegu renkasi kaip nori o mes džiaukimes kad ju nepadarėm ir alimientu niekam moket nereikia...

22 Jun 2015 18:41

Nu jau nereikia wisu moteru lygint

22 Jun 2015 18:44

Quote by Sandritaa
Nu jau nereikia wisu moteru lygint

nu aš ne ant visu, tik ant tu kurios su manim šitaip pasielge