Lietuviškas forumas: Literature - Siaubo istorijos
Share this topic
25 Apr 2015 14:33

Papasakokite savo išgyventa siaubinga istoriją, arba girdėta pasakojimą

Edited by madlylove / 25 Apr 2015 14:34
29 Apr 2015 12:35

Ejau vakare namo. Jau buvo sutemus. Sviete pilnatis.... Vienoj pusej kelio pusynas. Kitoj kapines. Ir salia ne vieno namo. Ejau savo iprastu keliu. Kad kuo greiciau pareiti namo. Einu ir ant kelio guli....... Karstas uzdarytas. Pusynas man salia po kaire ranka. Ten kazkas pradejo ulbauti. Po desine ranka kapines, o ten kazkas vaiksto. Nes menulio apsviestos gerai mates. Einu artyn karsto..... O karsto dangtis pradejo kilt aukstyn. Nusterau... Is pusyno iseina zmogus. Ir eina link manes. Nuo kapiniu zmogus ir link manes. O karsto dangtis staigiai pakilo. Ir as pradejau cyp. Buvau paklaikus. Tada kazkas uzdenge burna su ranka. O kita apkabino per liemeni. O as paimta baimes. Pradejau spardytis ir mustis laisvomis rankomis. Ir pradejo juoktis. O pasirodo draugai sumaste isgasdinti. Nes daznai tuo keliu vaikstau. Ir pastebejo, kad einu drasi. Tai nuo to sykio tuo keliu vaikstau tik diena. Tai buvo baimes.

29 Apr 2015 13:16
Post is hidden!
29 Apr 2015 15:19

Nepapasakosi visko kas buvo ,,daug situaciju buvo

29 Apr 2015 22:02
Post is hidden!
29 Apr 2015 22:53
Post is hidden!
30 Apr 2015 07:36
Post is hidden!
30 Apr 2015 09:42
Post is hidden!
30 Apr 2015 09:45
Post is hidden!
30 Apr 2015 10:00

Quote by DDTinace
Atejo smeizike ir prikure pasaku.Geriau pasakok ka pati lojai kad slyva jau iskrusta.Kieno ir taip aisku.Tavo sunelio ir ivairaus plauko isigymeliu.Ko sito nepasakoji? Ir dar pasakok kaip tau eimis mazai ikist dave,nes per paudre neranda skyles.Siaubas grynas kai matai purvina susivelusia prasmirdusia boba.Ve taukine smeletom uzmerktom akim,ir ispurtusiu snukiu!

matyti kad pataike i jautria vieta kad kazka parase. Gal eik susikurk sau foruma ten ir draskikis nebematai to Eimio pofike tau banai
o kas liecia Bilduke ji nei smirdi nei susivelusi nei ispurtusi. Vakar buvau su ja susitikes ir visai paprasta moteris, nuosirdi ir smaiksti ji nesigedija savo nuotraukos ikelti. Moterite jei taves niekas nedusina ir tau ruja pasikasik ipylus pipiru.

30 Apr 2015 10:06

Man siaubiakas buvo kai ddt per tivi pamaciau pati dar pasigyre kad ja grazuole parode. Galvoju jei grazi protinga tai gal patiks ji man. Isijungiu suneno kompiuteri patogiai isitaisau kavos atsinesiau o siaube ir siaubu dar tokio siaubo neregejau gerai kad vaikai nemate.

30 Apr 2015 10:36

idomu butu pamatyt ta laida

30 Apr 2015 10:38

kas ten per vista kuri taip kudakuoja ir visus i juoda is baimes traukia.

30 Apr 2015 11:58

Naujausia siaubo kategorija geras.idomu pažėt i sena kempine jos

30 Apr 2015 13:02

Quote by BBT773
Naujausia siaubo kategorija geras.idomu pažėt i sena kempine jos :D

ten ne tik sena bet ir jau isdziuvusi ir apkerpejusi

30 Apr 2015 13:05

Quote by Iamvampire
Ejau vakare namo. Jau buvo sutemus. Sviete pilnatis.... Vienoj pusej kelio pusynas. Kitoj kapines. Ir salia ne vieno namo. Ejau savo iprastu keliu. Kad kuo greiciau pareiti namo. Einu ir ant kelio guli....... Karstas uzdarytas. Pusynas man salia po kaire ranka. Ten kazkas pradejo ulbauti. Po desine ranka kapines, o ten kazkas vaiksto. Nes menulio apsviestos gerai mates. Einu artyn karsto..... O karsto dangtis pradejo kilt aukstyn. Nusterau... Is pusyno iseina zmogus. Ir eina link manes. Nuo kapiniu zmogus ir link manes. O karsto dangtis staigiai pakilo. Ir as pradejau cyp. Buvau paklaikus. Tada kazkas uzdenge burna su ranka. O kita apkabino per liemeni. O as paimta baimes. Pradejau spardytis ir mustis laisvomis rankomis. Ir pradejo juoktis. O pasirodo draugai sumaste isgasdinti. Nes daznai tuo keliu vaikstau. Ir pastebejo, kad einu drasi. Tai nuo to sykio tuo keliu vaikstau tik diena. Tai buvo baimes.

is kokios knygos nurasei?

30 Apr 2015 13:25

O kaip ten karpu ira puliu gal siaubekas

30 Apr 2015 14:29

Quote by Bagiriuke

bilduke isikelusi cia nuotrauka o ddt bijo tai tau ir nereiks matiti tos laidos,mano akims ten ziurint tema buvo kad bilduke pasijuoke is jos internete o ta pasiviesino pati save ir norint suprasti ta laida reikia stebeti ddt nes ji kaip ateina taip ir pyla savo pamazgas ant Bildukes tad iesko galtu kad Bilduke jai sumoketu 30tukstanciu o jei ne uzmus. O Eimis cia kita istorija bet sulipde i viena ir gavosi anekdotas

30 Apr 2015 14:54

tai as apie ta ddt ir kalbu. bildukes tai as net nekliudau. kazkada persimetem ir tiek o tai tai kazkas nepatinka. as jai parodyciau ta 30tukst. daugiau nebenoretu niekad gyvenime kloune

30 Apr 2015 14:59

Quote by Vysniukas1
Quote by Bagiriuke

bilduke isikelusi cia nuotrauka o ddt bijo tai tau ir nereiks matiti tos laidos,mano akims ten ziurint tema buvo kad bilduke pasijuoke is jos internete o ta pasiviesino pati save ir norint suprasti ta laida reikia stebeti ddt nes ji kaip ateina taip ir pyla savo pamazgas ant Bildukes tad iesko galtu kad Bilduke jai sumoketu 30tukstanciu o jei ne uzmus. O Eimis cia kita istorija bet sulipde i viena ir gavosi anekdotas

maciau ta laida,tik gaila nezinojau kokias grazuoles ten rode....as po rodymo dingciau is interneto ir nejuokinciau zmoniu.....ten tai tikrai buvo siaubo laida

Edited by Sima.1974 / 30 Apr 2015 15:00