Lietuviškas forumas: Other - MOTINOS DIENA
Share this topic
22 Apr 2015 15:19

Nebe už kalnų visų MAMŲ DIENA. VOS SAVAITĖ SU TRUPUČIŲ. Dauguma pačios mamos. O ką jūs palinkėtumėt savo mamoms, kokiais žodžiais pasveikintumėte. Geros, ar blogos jos buvo, bet mielosios, mielieji nelaikykit akmens užanty dėl mamų praeities klaidų, sugebėkyt pamiršę klaidas mamų, nes mes visi klystam. Neteiskym, o bent širdy pasveikinkyt jas

Edited by vilkas19 / 22 Apr 2015 23:18
22 Apr 2015 23:38

jau 12 metų mamos nebeturiu,nebent ant kapo žvakutę uždegu:(

22 Apr 2015 23:52

Aš ir panašiai darau. Pasveikinu širdy. Išėjusios mamos būs gyvos tol kol gyvas bent 1 jos vaikas

23 Apr 2015 00:09
Post is hidden!
23 Apr 2015 00:10

23 Apr 2015 00:52

As linkiu jai stiprybes ir stiprios sveikatos nesvarbu kad kada ir pykstames nebuna namu be dumu, bet ji mano mama man dave gyvybe myliu ir gerbiu ja uz tai kad ji mane uzaugino geru zmogum

23 Apr 2015 04:49

Nebisos mamos tokios kaip tavo bilduke.koke ji bebutu tavo mama ji tave isnesiojo ir uzaugino

23 Apr 2015 06:17

Quote by Bilduke1
Ka tai žiurkei,pasvalio sliurei galiu palinket, kad ilgai gyvent ir suduos vartytusi. Neverta ji mamos wardo..ji man mirusi. Net jei mirt ant kapo prisikt sudo but gaila.

liūdna

23 Apr 2015 06:28

Aš jau 11metų nueinu ant kapų uždegu žvakutes,nueinu į bažnyčia ir tada namuose kukliai švenčiu.

23 Apr 2015 06:40

Esu pati mama,nezinau ar esu gera,bet mylima tai taip,pati as turiu gera nuosirdzia mama,kartais susigincijame,jau ir metu nasta jau slegia jos gleznus pecius,jau jai 86 metai,plius mirtina liga jos nepaleidzia Vezys,tas baisusis vezys,bet ja visada nuramenu,bus gerai mamyt pamatysi. O ka belieka daryt,nuostabi musu Mama ji mus 4 pagimde ,ismoke darbo ,isleido i gyvenimus,iskiepijo meile gelei ,gyvunui zmogui,iskiepijo dideli nuosirduma pakantuma,artimui aplinkiniams,turi 7 anukus,turi ir viena proanuke,visi vienodai brangus,visu pasiilgsta . Tik tiems anukams pritruksta to laiko mociute aplankyti.Jos galva puosia jos ilgakase kasa,turi nuostabu balsa,visa gyvenima buvo gera siuveja,jai linkiu daug daug stiprybes ir daug daug sulaukt pavasariu vasaru,rudeniu ziemu.

23 Apr 2015 06:47

Quote by Loreta5116
Esu pati mama,nezinau ar esu gera,bet mylima tai taip,pati as turiu gera nuosirdzia mama,kartais susigincijame,jau ir metu nasta jau slegia jos gleznus pecius,jau jai 86 metai,plius mirtina liga jos nepaleidzia Vezys,tas baisusis vezys,bet ja visada nuramenu,bus gerai mamyt pamatysi. O ka belieka daryt,nuostabi musu Mama ji mus 4 pagimde ,ismoke darbo ,isleido i gyvenimus,iskiepijo meile gelei ,gyvunui zmogui,iskiepijo dideli nuosirduma pakantuma,artimui aplinkiniams,turi 7 anukus,turi ir viena proanuke,visi vienodai brangus,visu pasiilgsta . Tik tiems anukams pritruksta to laiko mociute aplankyti.Jos galva puosia jos ilgakase kasa,turi nuostabu balsa,visa gyvenima buvo gera siuveja,jai linkiu daug daug stiprybes ir daug daug sulaukt pavasariu vasaru,rudeniu ziemu.

Ir aš jai to paties linkiu

23 Apr 2015 07:41

Visada pasweikinu,myliu sawo mama,ji gera,kad ir bambekle daug uz ka turiu Jai padekoti linkiu wisko daug daug,swarbiausia sweikatos...su sese kasmet ja nustebiname per sia diena,palepinam

23 Apr 2015 08:05

Du metai kaip mamos netekau, ja sveikindavom paceis graziauseis zodziais. Dainuodavom jai vaikistes daina Zibuoklem prazide silelio silelio slaitai tau mano mamyte pirmieji pirmieji ziedai. Jai tai patikdavo dabar lankom kapa asaras braukem. Man mama tai visas gyvenimas.

23 Apr 2015 08:08

Mielieji. Nesmerkime ir nepykime ant tų, kurie pyksta ant savo mamų.

23 Apr 2015 08:14

Dauguma mamų, tai šventosios žemėje. Jos yt deivės yra gyvybės nešėjos, davėjos.

23 Apr 2015 08:52

Vilko19. Labai teisingi žodžiai jis gerbia savo mamą tai pagirtina.Loretos labai gražiai parašė apie savo mamą,gerbiu ją.

23 Apr 2015 09:06

14 metu kaip priziuriu mamyte ir nesiskundziu,nedejuoju,kartais pasijuokiu,kad va mamyt tu mane priziurejai 17m tai greit jau busiu savo duokle atidavusi,jau taip pripratau prie jos gyvendama visad kartu,kad nezinau kaip butu jei ji iseitu..

23 Apr 2015 09:09

O Bilduke suprantu,kas is to jei tik gyvybe dave,o daugiau nerupejo,tokia motina pagarbos neverta!

23 Apr 2015 09:14

Quote by kkate70
14 metu kaip priziuriu mamyte ir nesiskundziu,nedejuoju,kartais pasijuokiu,kad va mamyt tu mane priziurejai 17m tai greit jau busiu savo duokle atidavusi,jau taip pripratau prie jos gyvendama visad kartu,kad nezinau kaip butu jei ji iseitu..

dziaukis kol turi mama ir nesk ta nasta...sava nasta nesunki....as jau 13metu kai neturiu mamos...zuvo jauna vos 49metu,tai mano Motinos ir Tevo diena visada buna prie tevu kapo,mintimis as su jais pasikalbu,pasidalinu savo dziaugsmais ir rupesciais.Turiu sunu,kuris visada pasveikina mane Motinos dienos proga......mylekime savo Motinas,kokios jos bebutu ,juk jos Motinos

23 Apr 2015 09:49

Quote by Sima.1974
Quote by kkate70

dziaukis kol turi mama ir nesk ta nasta...sava nasta nesunki....as jau 13metu kai neturiu mamos...zuvo jauna vos 49metu,tai mano Motinos ir Tevo diena visada buna prie tevu kapo,mintimis as su jais pasikalbu,pasidalinu savo dziaugsmais ir rupesciais.Turiu sunu,kuris visada pasveikina mane Motinos dienos proga......mylekime savo Motinas,kokios jos bebutu ,juk jos Motinos

Uzjauciu mergyt