Lietuviškas forumas: Politics - Armija,jos privalumai ir sauktiniai
Share this topic
25 Mar 2015 18:56

Ziurejau zinias per LNK ir man taip norejosi Butkeviciui trekt per zobtus apie postringavima apie sauktiniu emima,priejau tokios isvados,visu pirma reikia nuverst sita musu daunu valdzia,kurt nauja valstybe,jeigu sitaip netinka,tai belieka laukti Putino,kodel tokia neteisybe,matai tik biedniokus ims i armija ,o ponu vaikai ,seimunu vaikai sedes siltoj lozej ir juokias,tai kaip jus manot ar verta tokia nelygybe,juk seniau zmones tarnavo po du po tris metus visi tapdavo tikri vyrai,isugdydavo saunius vyrus didvyrius. Prasau pasidalinkit mintimis idejomis,jusu komentarai butini. Aciu!

26 Mar 2015 12:03

Idomu kas tarnaus,pats po dvieju tarnybu.kad žmoniu neliko kam tarnauti voiskei.apie limona emigrave.dar norinčiu nėra.dar mes ir nekoke ginkluote turime,bet gal turėsime kada.bet tokiam Linui pritariu.

26 Mar 2015 12:13

Loreta 5116 reikèjo paimt ir trenk

26 Mar 2015 12:23

Galim postringauti, bet tai nieko nekeičia. Pats esu ištarnavęs virš 10 metų kariuomenėje ir puikiai žinau, kad aukštuomenės vaikučiai bus apsaugoti. Karybą tęs tik tie, kurie tikrai norės. Retas sieja save su kariuomene. Tam reikia pašaukimo, nes finansiškai tiesiog neapsimoka eikvoti savo laiko miškuose. Perspektyva niūroka. Teko tarnauti su Danijos kariais, tai pas juos, sakykim, kaip pvz, po tarptauninės misijos, tada tarnavome Bosnijoje, jie gryžę gauna privilegijas stoti į universitetus be jokių egzaminų, finansiškai iš karto aprūpinami. Ką gaus mūsų kariai? Truputuka virš 1000 € ir viskas. Nes būtent bedarbiai ir neis mokytis toliau. Štai jums ir išnaudojami jaunuoliai. Atitarnaus 9 mėnesius ir dings. Užtat seimūnai kalbės, kad štai, surinkome šaukimą vieną, antrą, gal trečią. Aišku, gaudys ir emigrantus, tuo primindami sovietų armiją. Ar kažkas nepažystamo? Man tai jau tikrai girdėti variantai. Taip, kažką čia valdžia netaip planuoja, bet pažiūrėsime, gal aš ir klystu. Nors...

26 Mar 2015 12:56

neginsiu vagiu ir vagiu vaiku,jei imceu ginkla tai det galva del savo seimos,tai akstinas,o ponu vaikai juk isimoksline tokiu juk mokslo krysu neima niekur juk

26 Mar 2015 12:58

Būtent

26 Mar 2015 13:12

Buvo laikai kai tikrais vyrais tapdavo po armijos. Dabar tik savanoriai liko. Sauktiniai tai tik mizniu burys dabar. Patys pirmi leks i krumus pamate priesa. Valdzios vaikuciai netarnaus nes pinigeliais ispirks. Jau geriau valkataut negu tokia valdzia gint

26 Mar 2015 15:29

Norint turet gera kariuomene visu pirma reik turet kuo tuos kareivius aprengt ir ginkluote bent jau minimalia kiek girdejau musu naujokeliai (ir ne tik) sautuvo nera mate akyse...o ka sneket apie sautuvo isardyma uzmerktom akim ar orentacija bet kokioj vietoj...paimkim ,kad ir mane...tarkim einu jei pakviestu...miske nesiorentuoju(jau minusas) nezinau kur siaure ,kur pietus(dar vienas minusas) ginklo (net orinio) kareivinese man neduos...nes naujoke,ar naujokas...manau reiktu atnaujinti pamokas mokyklose kaip buvo anksciau....bent jau oriniu sautuvu ismoks visi naudotis gal supras,kas yra karas ir jei kazkam bus patrauklu,gal stos i karo mokykla tik taip reikia ruost karius nuo mokyklos,o ne taip,kai 20m niekas nieko ir sast -reikia i armija

26 Mar 2015 15:36

Miške orentuotis, su ginklu naudotis, visą tai ir duoda kariuomenė. Kas per požiūris. Juk tam ir yra karyba, kad išmokti šių paslapčių, natūralu, kad viso šito neišmokstama namie.

26 Mar 2015 15:39

Quote by darijotas
Miške orentuotis, su ginklu naudotis, visą tai ir duoda kariuomenė. Kas per požiūris. Juk tam ir yra karyba, kad išmokti šių paslapčių, natūralu, kad viso šito neišmokstama namie.

jei gyvenime nesiorentuoju,nemanau,kad kas nors sugebes to ismokyt nes jau man nemazai kartu teko miske pasiklyst,kiek mokino...niekas nepadeda...

26 Mar 2015 15:42

Kariuomenė to tikrai išmokytu. Aš išėjau tarnauti nieko nemokėdamas, pakako pusmečio, kad įgyčiau pagrindus, kuriuos beliko tik ištobulinti. Už savo žodžius atsakau visiškai. Nereikia nuvertinti instruktorių, jie tikrai yra puikiai parengti, kad perduotų savas žinias šauktiniams.

26 Mar 2015 16:14
Post is hidden!
26 Mar 2015 18:48

Manes neliechia nes teistus uzh tychinius nusikaltimus ir atlikusius reale bausme neimami

26 Mar 2015 19:54

Quote by Opa3
Norint turet gera kariuomene visu pirma reik turet kuo tuos kareivius aprengt ir ginkluote bent jau minimalia kiek girdejau musu naujokeliai (ir ne tik) sautuvo nera mate akyse...o ka sneket apie sautuvo isardyma uzmerktom akim ar orentacija bet kokioj vietoj...paimkim ,kad ir mane...tarkim einu jei pakviestu...miske nesiorentuoju(jau minusas) nezinau kur siaure ,kur pietus(dar vienas minusas) ginklo (net orinio) kareivinese man neduos...nes naujoke,ar naujokas...manau reiktu atnaujinti pamokas mokyklose kaip buvo anksciau....bent jau oriniu sautuvu ismoks visi naudotis gal supras,kas yra karas ir jei kazkam bus patrauklu,gal stos i karo mokykla tik taip reikia ruost karius nuo mokyklos,o ne taip,kai 20m niekas nieko ir sast -reikia i armija :hm

greičiau tie naujokeliai pirma kar paeme ginkla i rankas tave nušaus nei mokysis šaudyt

26 Mar 2015 19:55
Post is hidden!
26 Mar 2015 19:57
Post is hidden!
26 Mar 2015 19:59

Quote by Bilduke1
Quote by Manach
Manes neliechia nes teistus uzh tychinius nusikaltimus ir atlikusius reale bausme neimami :D

paims, galesi ten tycia daryt nusikaltimus

Ne jai be juoku su malonumu eichiau bet pas mus teistas zmogus jau ne zhmogus

26 Mar 2015 19:59

Quote by Bilduke1
Quote by skriniumeistras
Quote by Opa3
Norint turet gera kariuomene visu pirma reik turet kuo tuos kareivius aprengt ir ginkluote bent jau minimalia kiek girdejau musu naujokeliai (ir ne tik) sautuvo nera mate akyse...o ka sneket apie sautuvo isardyma uzmerktom akim ar orentacija bet kokioj vietoj...paimkim ,kad ir mane...tarkim einu jei pakviestu...miske nesiorentuoju(jau minusas) nezinau kur siaure ,kur pietus(dar vienas minusas) ginklo (net orinio) kareivinese man neduos...nes naujoke,ar naujokas...manau reiktu atnaujinti pamokas mokyklose kaip buvo anksciau....bent jau oriniu sautuvu ismoks visi naudotis gal supras,kas yra karas ir jei kazkam bus patrauklu,gal stos i karo mokykla tik taip reikia ruost karius nuo mokyklos,o ne taip,kai 20m niekas nieko ir sast -reikia i armija :hm

greičiau tie naujokeliai pirma kar paeme ginkla i rankas tave nušaus nei mokysis šaudyt :war

mano sunus sake nupils tave netycia, sakys ups mislijau kad varna patikek jis taikliai saudo nes lanke tam tikrus uzsiemimus ir bus tau :war

ir manes ten niekas neims nes esu šlubas meistras :-D

26 Mar 2015 20:12

Varyt visus iš eilės pasimiklint. Manot seimūnų ar verslininkų vaikėzai iš kitokio molio drėbti? Nifiga! Pats du metus atpyliau ir nieko blogo neatsitiko. Išimtį padaryt tik neįgaliesms(tikriems,o ne simuliantams)

26 Mar 2015 20:46
Post is hidden!