Lietuviškas forumas: Events - Ka manot apie chat'o meet? :)
Share this topic
3 Mar 2015 06:43

Miestas Vilnius

Edited by arvydas12345 / 3 Mar 2015 06:43
3 Mar 2015 10:48

Biski nesupratau aie ka cia

3 Mar 2015 19:45
Post is hidden!
4 Mar 2015 00:59

Zinoma manau kad meet-nes realiai vistiek idomiau ira bendraut.

4 Mar 2015 22:13
Post is hidden!
4 Mar 2015 22:21

Quote by F_eeling
Ar esat susitikę su internete sutiktu žmogumi?

Zinoma

4 Mar 2015 22:22

Butu fainiai susitikti su kuriuo nors zmogumi is cia

4 Mar 2015 23:53

Ir as noriu i meet susitikima vilniuje. Susitikt buti begalo malonu ir jaukiau kai matai zmogu . Tai ka darom ka mastom vilnieciai. Gamtoje ar inkoki baseina nueit draugiskai?

4 Mar 2015 23:57

Quote by Siela
Ir as noriu i meet susitikima vilniuje. Susitikt buti begalo malonu ir jaukiau kai matai zmogu . Tai ka darom ka mastom vilnieciai. Gamtoje ar inkoki baseina nueit draugiskai?

Speju gamtoje ar kokia sodyba jai daug zmoniu. Tai ir is kitu miestu

5 Mar 2015 00:05

Sodiba?gal ir geras variantas bet ar kaip del finansu? Kas kiek gali sau leisti isleisti?

5 Mar 2015 00:09

Pasirinkti sostine nesazininga .... nes daug zmoniu yra pvz is kitos lietuvos puses

5 Mar 2015 00:09

As asmeniskai noreciau kad be jokio alkoholio butu susitikimas ir visi butu suauge zmones be jokio vaidibu. As vienam mere esu buvusi tik kitoje svetaineje bet mes tada kanojom upe ezeru plaukem

5 Mar 2015 00:10

Gali kiti kaune klaipedoje daryt meet juk

5 Mar 2015 00:18

Zmones aktiviau kas nori. Padarom plana huligana

5 Mar 2015 07:19

Juk ir kt miestuose galim daryt ,

5 Mar 2015 12:58

Juk ir kituose miestuose galim daryti tai.

5 Mar 2015 13:05

Quote by F_eeling
Ar esat susitikę su internete sutiktu žmogumi?

taip tai man brangus zmogutis,susitikinejam cia be jokio melo.

5 Mar 2015 20:12

Quote by Siela
As asmeniskai noreciau kad be jokio alkoholio butu susitikimas ir visi butu suauge zmones be jokio vaidibu. As vienam mere esu buvusi tik kitoje svetaineje bet mes tada kanojom upe ezeru plaukem

Pfff... kai pasakysi... tai ir daryk savo asmenini meet'a, su Siela jei jau puse esanciu is cia zmoniu, tau netinka. Ir dar neleidi atsinesti isgerti

6 Mar 2015 00:16

Quote by Nemiroff
Quote by Siela

Pfff... kai pasakysi... tai ir daryk savo asmenini meet'a, su Siela jei jau puse esanciu is cia zmoniu, tau netinka. Ir dar neleidi atsinesti isgerti :beer

Nori problemu su gerenciais? O jai tave apvoks ir kuri kaltintum? Geriau jau is anksto apsidrausti nei dvigubai moketi.

6 Mar 2015 02:47

Quote by Siela
Quote by Nemiroff
Quote by Siela

Pfff... kai pasakysi... tai ir daryk savo asmenini meet'a, su Siela jei jau puse esanciu is cia zmoniu, tau netinka. Ir dar neleidi atsinesti isgerti :beer

Nori problemu su gerenciais? O jai tave apvoks ir kuri kaltintum? Geriau jau is anksto apsidrausti nei dvigubai moketi.
kas nores tas gales gert