Lietuviškas forumas: Other - Sauktiniai i armija. Uz ar pries. Kodel?
Share this topic
26 Feb 2015 21:50

Ar teisinga kad ims visus net ir tie kurie turi pasieme paskolas? Ar turi buti isimciu?

26 Feb 2015 21:51

Eiciau bet per senas esu

27 Feb 2015 14:26

manau turi but prof kariuomene,na o karinei bent trumpi kursai galetu but

27 Feb 2015 14:36

Visi šitie žaidimai su kareivėliais yra vaikų smėlio dėžės žaidimai.Tikras karas yra visiškai kas kita, nei privalomoji tarnyba, kurioje dauguma dinderį muša, plauna grindis ir realiai iššauti gauna kokius du kartus. Visi tie ,kurie tarnavo priv.karo tarnyboje, tikro karo metu yra beverčiai. Vertintini tik turintys realios, karinių operacijų patirties (Afganistanas, misijos ir t.t.). Tokių vienetai. Todėl , mano nuomone, kariuomenė turi būti tik profesionali ir lėšos metamos tik savanoriams kariams, nes šių laikų karuose daug mėsos nereikia. Šių laikų karuose kariauja ir laimi, arba ne, technologijos, o ne kareiviai su šautuvėliais.
Šiaip bent kažkokios disciplinos pasimokyti jauniems vaikinams nepakenktų, bet aš tik už tai, kad būtų imami ką tik po mokyklų baigimo, kurie dar neturi paskolų, šeimų ,vaikų ir kitų įsipareigojimų. Ir kad būtų imami VISI, (išskyrus netinkamus dėl ligų), o ne kažkokios loterijos principu, bet kai dabar karo agitatoriai ir jų vaikeliai su anūkėliais , dirbantys valdiškose tarnybose, jau aišku, kad ten šaukiami nebus, tai tik dar kartą parodo valdžios požiūrį į savo piliečius ir tai , kad yra 2 Lietuvos ir atskiri įstatymai: vieni jiems, kiti likusiems. Ar tai teisinga, aš manau, kad ne ir todėl prieš šį įstatymą , koks jis yra siūlomas dabar, aš esu prieš.

Edited by Alionuska / 27 Feb 2015 14:54
27 Feb 2015 14:44

is kur zinai kas yra tikras karas???

27 Feb 2015 15:40

Kai suzinojau,kad ims visus jaunuolius rankom suplojau is dziaugsmo,bent kazkiek vyriskumo igaus,pasportuos,o ne kaip dabar pakampem slauzioja ar dar blogiau,geria,zudo.Pati turiu sunu 13 m ir jei reikes,islydesiu galva pakelusi!!!

27 Feb 2015 16:10

Quote by Alionuska
Visi šitie žaidimai su kareivėliais yra vaikų smėlio dėžės žaidimai.Tikras karas yra visiškai kas kita, nei privalomoji tarnyba, kurioje dauguma dinderį muša, plauna grindis ir realiai iššauti gauna kokius du kartus. Visi tie ,kurie tarnavo priv.karo tarnyboje, tikro karo metu yra beverčiai. Vertintini tik turintys realios, karinių operacijų patirties (Afganistanas, misijos ir t.t.). Tokių vienetai. Todėl , mano nuomone, kariuomenė turi būti tik profesionali ir lėšos metamos tik savanoriams kariams, nes šių laikų karuose daug mėsos nereikia. Šių laikų karuose kariauja ir laimi, arba ne, technologijos, o ne kareiviai su šautuvėliais.
Šiaip bent kažkokios disciplinos pasimokyti jauniems vaikinams nepakenktų, bet aš tik už tai, kad būtų imami ką tik po mokyklų baigimo, kurie dar neturi paskolų, šeimų ,vaikų ir kitų įsipareigojimų. Ir kad būtų imami VISI, (išskyrus netinkamus dėl ligų), o ne kažkokios loterijos principu, bet kai dabar karo agitatoriai ir jų vaikeliai su anūkėliais , dirbantys valdiškose tarnybose, jau aišku, kad ten šaukiami nebus, tai tik dar kartą parodo valdžios požiūrį į savo piliečius ir tai , kad yra 2 Lietuvos ir atskiri įstatymai: vieni jiems, kiti likusiems. Ar tai teisinga, aš manau, kad ne ir todėl prieš šį įstatymą , koks jis yra siūlomas dabar, aš esu prieš. :no

Is kur zinai ka ,tai reiskia karine tarnyba-ar tarnavai armijoj ka......apie,tai gali kalbeti,kurie tarnavo ir zino ka,tai reiskia valdiska duona.....,o koks karas tikras tik gali pasakyti seni zmones,kurie mate ir teko isgyventi sita laikotarpi......mano atzvilgiu yra istatymai ir vyriausybe sprendzia,kuriuos gali imti i armija,kuriuos ne.....ir,tai manau nulemia gydytojo praeita komisija......cia manau daugiau turi vyrija pasireiksti sitoj temoj......

27 Feb 2015 16:20

Jokiu isimciu!

27 Feb 2015 16:27

taip lygios teises,tad imt ir merginas;-)

27 Feb 2015 16:29

Reikia nors išmokys disciplinos ir bent suviryškės ,o tai priviso narkomanų ir piderastų

27 Feb 2015 16:34

negalima piderastu imt i voiske oi negalima:-D

27 Feb 2015 16:39

.

Edited by Zaratustra / 27 Feb 2015 16:59
27 Feb 2015 16:40

As tiktai uz kad imtu visus vienodai ar tai biedniokai ar seimo nariai ar paeme paskolas isimciu neturi buti ,jokios drausmes ,priviso piderastu zmogzudziu narkusku ,juos uzdaro kalejman juos da maitink,ne velnio tegu pasimoko kaip reikiat praeis noras zudyt vogt prievartaut,tegu buna grieztai,a dabar ka girdi papjove pakore isveze nuzude,turi buti drausmes batalionai ,tik uz tai,kai mano brolis kovojo uz Afganistana,kiek zuvo ,kiek suluosintu,kiek negryzo,o cia karksi dar kazkas kad reikia gailet,nuo mazu dienu kai su vaiku bendrauji ir gauna drausmes,tai ir vaikai kaip vaikai,a kai tevai daunai ,da daunu pridaro,bemoksliai uteleti sauksto nenulaiko,zemes nedirba,supratimo issilavinimo jokio,afganistanieciai,neis gint Lietuvos,jie dave priesaika Sssr,a uz sulauzima priesaikos mirtis,kas lieka daunai,tad tegu mokosi bent apkasus kasti.

27 Feb 2015 16:43

Quote by nilkiux1
Quote by Alionuska
Šiaip bent kažkokios disciplinos pasimokyti jauniems vaikinams nepakenktų, bet aš tik už tai, kad būtų imami ką tik po mokyklų baigimo, kurie dar neturi paskolų, šeimų ,vaikų ir kitų įsipareigojimų. Ir kad būtų imami VISI, (išskyrus netinkamus dėl ligų), o ne kažkokios loterijos principu, bet kai dabar karo agitatoriai ir jų vaikeliai su anūkėliais , dirbantys valdiškose tarnybose, jau aišku, kad ten šaukiami nebus, tai tik dar kartą parodo valdžios požiūrį į savo piliečius ir tai , kad yra 2 Lietuvos ir atskiri įstatymai: vieni jiems, kiti likusiems. Ar tai teisinga, aš manau, kad ne ir todėl prieš šį įstatymą , koks jis yra siūlomas dabar, aš esu prieš. :no

Is kur zinai ka ,tai reiskia karine tarnyba-ar tarnavai armijoj ka......apie,tai gali kalbeti,kurie tarnavo ir zino ka,tai reiskia valdiska duona.....,o koks karas tikras tik gali pasakyti seni zmones,kurie mate ir teko isgyventi sita laikotarpi......mano atzvilgiu yra istatymai ir vyriausybe sprendzia,kuriuos gali imti i armija,kuriuos ne.....ir,tai manau nulemia gydytojo praeita komisija......cia manau daugiau turi vyrija pasireiksti sitoj temoj......

Galvojat, kad žmogus, nebuvęs kare nesuvokia, kas yra karas ? Prie ko čia tie seni žmonės, aš pažįstu ne vieną tarnavusį sovietinėje armijoje, netgi tame pačiame Afganistane ir pažįstu dabartinių, kurie misijose buvę jau šiais laikais. Kalbamės, papasakoja. Nenorėkit ten geriau pakliūti. O kas liečia vyriausybės sprendimus, tai ne visi jie ir visada teisingi būna. Dėl to ir tema šita atsirado. Žmogus klausia nuomonės. Ir prie ko čia tik vyrija ? Moterys, kol kas ,Lietuvoje dar turi lygiai tokias pačias teises savo nuomonę išsakyti bet kokiais klausimais, o kad kažkam nuomonė nepatinka , na , tai nueikit ir paverkit į kamputį, čia jūsų problemos. Ačiū už dėmesį.

Edited by Alionuska / 27 Feb 2015 16:45
27 Feb 2015 16:53

loreta butu gera serzante mustruotoja,oi butu vyrelem neduokdie

27 Feb 2015 17:53
Post is hidden!
27 Feb 2015 17:57

Jokių išimčių nedaryt niekam. Nei eilinio piliečio sūnui, nei pilvūzo nutukėlio seimūno sūnui. Šlangų neturi, negali būti. Su šlangais reikia griežtai. Ne tik administracinę atsakomybę, bet ir baudžiamą atsakomybę įkalt. Šlangus turi čiupt karinė policija.

27 Feb 2015 18:13

Pilvuzai valdzios neis zekai neis jiems nereikia aiskiai yra skelbta kas eis pats skaiciau eis paprastu doru zmoniu vaikai kurie dorai auginti neteisti uz svetimus kariaut. grybu karas kuria batalijona ukru lenku lietuviu ir ves mus ir musu vaikus ten zut o uz ka?ten ne musu karas kas norit kariaut galit dabar ten vaziuot savo noru ir vaikus veztis

Edited by pimpimpimpam / 27 Feb 2015 18:24
27 Feb 2015 18:43

Aš kaip ir dauguma atpylėm savo. Kas 2 kas 3 metus. Bet jei tektu, automatą čiupčiau. Sovietų laikais tarnavau spec. daliniuose, kur išmokino tokių dalykų, kad daug kam kraujas stingtu iš baimės išvydus tai ką mes palikdavom po savo išėjimo. Seni įgūdžiai nedingo. Jie liko.

27 Feb 2015 18:48

'Kai suzinojau,kad ims visus jaunuolius rankom suplojau is dziaugsmo,bent kazkiek vyriskumo igaus,pasportuos,o ne kaip dabar pakampem slauzioja ar dar blogiau,geria,zudo.Pati turiu sunu 13 m ir jei reikes,islydesiu galva pakelusi!!!'
Deje apsirikai ims ne visus ir kai sunu parvez iz ukru karo cynkuotam grabe nulinks tavo galva visam laikui mamyt