Share this topic
17 Feb 2015 21:57

Paimti waikai,palikti naujagimiai gywybes langelyje ,pamirsti waiku namuos ..ar tikit tokiu"geguciu"atsiwertimu,?ai,apsigalwojau ,nes man lb apsimoka kad waikas augtu su manim(citata) ar kada buwot waiku namuos ..matet ju akytes?ar padejot?

18 Feb 2015 13:56

Visko gyvenime nutinka.aš manau jau geriau palikti langelije nei nužudyti.juk būna vienišos mamos kurios pasimeta,gal neturi pati ką valgyt kur gyvent.savo 3 sūnus užauginau,galvojau mergaite paimt bet vyrui tą mintis nepatiko.gaila aišku tų vaikų.

18 Feb 2015 14:27

Kazka girdejau per TV kalbejo jog zada tuos langelius uzdaryti kur naujagimius palieka,bet gal nepasitvirtins.O taip sitie langeliai gerai vis vaikutis uzauga vaiku namuose....,bet ka tos galvoja sitaip elgdamosios,smagintis gerai,o kai uzkimba ir pasekmes,tada jau nebereikia,tokiu neivertinu,ar tokia gali buti mama vaikui gera,bet kokiu atveju ir toliau,va tokios ir barsto kaip trupinius vaikus po pasauly.

18 Feb 2015 16:17

Būna, kad kartais atsiverčia tos gegutės, bet juk tie vaikai ne tik iš gegučių atėję. Kur tų vaikų tėvai ? Kur jų seneliai, dėdės, tetos ? Aš negalėčiau ramiai miegoti , kol žinočiau, kad kažkur nutrenktas ir paliktas mano giminaičių vaikas. Gal jis alkanas, gal jam šalta, gal jis serga, gal skriaudžiamas? Vienetai iš vaikučių, augančių valdiškuose namuose, yra visiški našlaičiai, neturintys jokių artimųjų, visi kiti tiesiog numesti ir visų užmiršti. Vaikų namai- tai baisaus žmonių abejingumo ir sąžinės neturėjimo pasekmės. Tautos gėda.

18 Feb 2015 18:08

Gaila,zinoma,kad taip atsitinka,o ju tiek daug.gal nelabai noris tiket,kitaip kam tada reikejo palikt?juk tai tavo kunas ir kraujas,kaip galima is to pelnytis?as to nesuprantu tikrai.na,neteko but vaiku namuos,negaliu isivaizduot,o padet,na,tel tik trumpais nr,turbut pasiekia tos mazos aukos mazylius.

19 Feb 2015 19:44

Daug galeciau parasyt...bet...tiek to...patylesiu...

19 Feb 2015 19:47

Opa cia nuomone kiekwieno zmogaus tad pasisakyk ..juk tokiu "mamu" manau ir cia saite pilna gal paskaitys..

628 online
Sports news
Kanu Mourns: I’ve Lost An Irreplaceable Mother
  Exclusive By Sab Osuji in Arochukwu: N...
Kanu: Falcons Have Quality To Beat Indomitable Lionesses
  By Sab Osuji in Arochukwu: Nwankwo Kan...
NPFL SUPER 4 Hosting Pleases Enugu State Governor
  By Sab Osuji: Enugu state governor, If...