Lietuviškas forumas: Romance & Friendship - Pavydas ir pasitikejimas
Share this topic
11 Feb 2015 00:30

Kajp sumažynti savo pavyda ir pradeti daugiau pasitykėti savo mylimu žmogum? Ar taj imanoma?

11 Feb 2015 00:33

Kiek stengiaus,man neišejna.

11 Feb 2015 16:21
Post is hidden!
11 Feb 2015 16:49

Galima sumazint pavyda, tik reikia pasitiket ir savim ir tau brangiu zmogum. Pvz as buvau lb pavydi kai turejau vyra,bet galiausiai ismokau tvardytis,o kai ismokau tvardyt pavyd jis pradejo eit per kitas moteris ir palikau ji

11 Feb 2015 16:50

Ir ka su tuo pavydu pakeisi ?Tik liksi viena ir tiek

11 Feb 2015 16:54

parasysiu tiek :-pavydesi,ar ne -jei nores pas kita nueit,tai ir nueis o su isterijom,tik labiau atstumsi nes nenores namo gryst

11 Feb 2015 18:17

As pasitikiu tuo zmoguciu,kuri turiu.

11 Feb 2015 19:41

Na pavydas tikrai nekoks elgesys manau.pavydet galima,bet nesistengciau to rodyt tam zmogui kurio pavydi:)nes jis gali netgi tuom naudotis,daryti tjp kad dar daugiau jo pavydetum:)tj va,pavydu scenu manau nereikia rodyt...

11 Feb 2015 19:49

Su saiku pavydas nera blogai,jei zmogu myli-normalu,bet jei kitas pvz pasokdina moteri, ar moteris vyruka kokiam baliuke ir jei sukelia kokius barnius is nesveiko pavydo,tai jau negerai.Taciau protingas zmogus niekada nesukels tokiu scenu.......,o kiek tokiu atveju buna.

11 Feb 2015 20:41

Jai yra pavydas gero nebus,reikia pasitiketi vienas kitu,nebus ir pavydo

11 Feb 2015 20:46

Klausyk Nilkiuko, ji visada teisi

12 Feb 2015 06:44

Jei tikrai zmogu myli tai jam tikrai galima atleisti klaidas. Bet tik viena karta nes jei antra karta pasielgus vel taip pat atleisite tai tada elgsis ir toliau taip pat.

12 Feb 2015 11:00

Quote by Kesha0
Klausyk Nilkiuko, ji visada teisi :)

Kiesa ka dabar as vel negerai parasiau,kad vel su uzuomenom rasai sitaip.......

12 Feb 2015 11:12

Quote by Robiss
Jei tikrai zmogu myli tai jam tikrai galima atleisti klaidas. Bet tik viena karta nes jei antra karta pasielgus vel taip pat atleisite tai tada elgsis ir toliau taip pat.

taip su tavo nuomone sutinku,bet buna tokiu atveju jei atleidi atrodo klostesi viskas gerai......tik kiek biski veliau pareina is po darbu namo ir jai atrodo,kad vel kazkur vyras suka i sona,pastoviai priminama jam jo klaidos.....,tai koks cia gali buti atleidimas tada.Na cia buvo pazystamiems,tai as ,kai nueidavau jai sakydavau,jei tu vyrui atleidai kam tu vel jam prikaisioji,jei taip tu elgsies nebus gyvenimo toliau,jei nori gyventi pasakiau pamink viska po koju ir pradek tolimesni gyvenima......ju seima isiro nebegyvenina ,ji pati paluzo,pasinere i alhogoli,tapo alhogolike ,daugiau apie ja nieko ir nezinau.....va kiek nedaug tereikia silpnos valios zmonems....,o jos buves vyras gerai gyvena su kita kiek zinau......kazkuria prasme jie buvo abu kalti.

12 Feb 2015 13:09

Na kajp čia pasakius... Aš pavydu,bet savije viską sulajkau. Nekeliu scenu,ne priekajštauju. Bet pasakau,kodel tu tajp kalbi ir elgiesi? Man atrodo,kad visos geresnes,gražesnes ir protingesnes Manė ramina,kad tajp nera. Bet aš,durnikė,negaliu pakejsti savo minčių ir durnioju,kariauju su savimi

12 Feb 2015 17:35

kaip butu galima nepavydet jeigu tavo vaikinas ar mergina butu tau neistikimas juk tai neimanoma

12 Feb 2015 19:44

As lb pavydejau savo ex, bet nevisada tai jam parodydavau, o kai jis tai tik pajusdavo, iskarto keldavosi sau kartelia, tipo as grazus galiu gauti belekuria. Mane tai skaudindavo nes ji beproto mylejau, o jis tik didziavosi savimi. Tad isvada tokia, pavydas i nieko gero nedaveda...

14 Feb 2015 11:53

Būti vienišam,nerejškia,kad niekas tavęs nemyli... Tiesiog Dievas perdaug užsijemes rašant tavo mėjles istorija... Šiandiena linkiu rasti savo mylimiausia Valentiną. Su MEJLES DIENA svejkinu visus