Lietuviškas forumas: Other - Ieškome patarimo
Share this topic
29 Jan 2015 00:45

Čia mumis persekioja vienas toks gudrutis tokiu tel. Nr 864595586 52 metu. Bet ant tiek trenktas, nupušėjes, kad bloga darosi. Taip tesiasi metai, jam matytis dzin ar moteris ar vyras. Svaigdamas š mala toki kad juoka varo, taip jam nepabosta paromis gali bet ką su žeme sumaišyti. Net nemates žmogaus prostitute padaryti jam nėra skirtumo kokios tu esi lyties, žyndo visus kur vyrai nešioja tarkoji. Žodžiu kraupu skaityti jo žinutes. Nežinome kaip juo atsikratyti, teko jau 8 pareiškymus policijai rašyti, daug kur kreiptis bet veltui. Niekas nereguoja į tai kad žmogui jau per toki asilo šikna nervai yra pakrike per metus laiko. Gal kas galit padėti tuo cherbajumi atsikratyti?

Edited by Bichter / 30 Jan 2015 21:55
5 Feb 2015 19:42

man geda kad mobe leidze tokes temas kurt,

5 Feb 2015 19:48

o nemeginai tiesiog pasikeisti tlf nr?:)

5 Feb 2015 19:50

O mums nervai, kada kaš kas naglai priekabiauja. Reiškia taip tat tokio typo esi kaip ir tas asilas. Jei tau gėda, mums nėr ko gėdytis, jokio nusikaltymo nepadarėme. Jeigu metus persekioja diena nakti ramybės neduoda. Tai reiškia mes kaš ką blogo padarėme? Taip ir išeina, lai gazdina, grasina, purvais drabsto mumis. Kad ir net nepažysta mus, kad ir bet kur pagalbos kreipėmės jokios naudos. Dar mumis gėdini, kuom mes prasikaltome limpopo? Blet atsiprašau bet kam nervai neatlaikytu jei tave taip tampytu, pažiurėčiau kaip tada dainuotum.

5 Feb 2015 19:51

matyt nori kad jam pasuktume ir mum ramybes nebutu:-D

5 Feb 2015 19:55

O kam kas aš nusikaltėlis kad keisčiau numeri? Atsiprašau, man sunku vaikščioti. Nes daug kur bankas, soc. Darbuotojai savivaldybėje, šalpos skyrius, poliklinikos, na ir daug kur žino mano numeri. Keisti daug darbo tektu man bėgioti, o su invalydo vežimuku pabandyk taip palakstyti. Pavargau nuo to asilo, visaip jį bandėme gazdinti, veltui.

5 Feb 2015 19:57

Taves niekas neprašo limpopo, nevaidink čia erelis krutas. Taves net niekas nejudina ir neprašo kad tu tipo imk ir skambink.

Edited by Bichter / 5 Feb 2015 20:35
5 Feb 2015 20:49

gerai,bet kaip dangaus paukstis buceu pravertes

5 Feb 2015 20:58

Tavo pagalbos nereikia ačiu padėjai, daugiau ižeidimu susilauki negu pagalbos.

5 Feb 2015 21:01

Na manau dar Lietuvoj istatimai veikia ir tikrai viska galima sutvarkyti

5 Feb 2015 21:07

Na as blonde nelb supratau tai realiai taprasme i akis smeizia ar tik telf?

5 Feb 2015 21:17
Post is hidden!
5 Feb 2015 21:18

Jokie istatimai neveikia. Buvome nekarta policijoje, tik pasijuokė ir viskas. O tas kaip lindo taip tebelenda į akys naglai. Gaila kad čia negaliu ikelti jo smsus, pakrauptumėte perskaite ką rašo. Net nemates žmogaus, toki š mala atsiprašau. Protu nesuvokiama, man taip į galva neateitu kaš ką iš jūsų ižeidinėti, ir kur net jūsų nepažystu. O čia toki siauba varantis sms net draugai pakraupe sėdėdami pasakė kad čia psichiškai nesveikas žmogus taip gali daryti. Turiu tas žinutes išsaugojusi. Verkiau ir šiandien ta pati patyriau pažeminima, purvais drabstančius žoždius tokius kuriu net nebuvau padariusi. Per ta asila su draugu susipykau, kur jau kurėme bendra šeimos gyvenima. Po to jau ir pasitikėjima vyrais praradau, nebetikiu jau niekuom. Ir taip kas diena ir nakti drebi kad vėl nepradėtu persekioti. Teks kita korta keisti, vėl vargti kol pranešiu kita nauja numeri, o man be to sunku judėti ir nėra kam kas padėtu.

5 Feb 2015 21:21

Kai kuriuose telefonuose nėra tokiu programu. Jau mes kreipėmės į taisimo salona, tokios programos nėra, ne visuose telefonuose yra blokatoriai.

5 Feb 2015 21:26

Tada pasikeisk tlf,su blokatoriu galima rasti nebrangiai

5 Feb 2015 21:32

Atsiprasau,bet kiek supratau jus apsikeitet numeriais ir tas nurodytas nr jo yra,kuris tau ramybes neduoda Bichter.

5 Feb 2015 21:33

Aš ši iš salono ėmiau. Patarė man pakeisti programa nunešus į garantini remonta. Pakol kas negaliu kur viena vykti be palydos kito žmogaus. Pakeitus programa telefone tik tada galėsime ir blokuoti. Metus man omnitelis lazankės trinė kad yra ta programa, visa telefona išknaisiojome. Neradome bloko, tada pasakė jau ant galo kai pasiutusi išdėjau viska. Po pusvalandžio pasakė kad nėra šiame telefone to bloko, kad nešti reikia į ITTC taisykla kad pakeistu programa. Teks kentėti iki pirmadienio, samdyti mašina, su ratukais invalydo vežimuk juk nenulėksiu per visa miesta į kita gala taisyklos. O patikimo žmogaus neturiu kuom pasitikėti.

5 Feb 2015 21:36

Tiesiog nezinau ka pasakyt,bet uz santaza telefonu yra baudziamoji atsakomybe

5 Feb 2015 21:41

Kaip galėjau apsikeisti su juo nr jei jo net numerio nežinojau? Pakartosiu, mes su drauge buvome davusios skelbima pažynčiai į Liuks tv programa. Tai buvo praeitais metais Balandžio mėnesi, na rimtas žmogus nesamoniu neklausinėtu. Kokie tavo papų dydis, ar ten skuti, ar masturbuojies telefonu? Ar kiši pirštukus į užpakaliuko anga? Man rodos normalus sveiko proto žmogus taip nedarytu. Kai jį pavariau kuo toliau, tai nuo tada tas prapgaras ir užvirė, nervai visai pašlyjo, o man negalima nervintis, iškart veikia man ant širdies, jau greitai bus metai kaip ta pragara kenčiu. Manau bus geriau pakeisti laikinai numeri bent ant 3 ar 4 mėnesiu. Pamates kad veltui kimba atšoks.

5 Feb 2015 21:43

Ai..
.
Tiesiog nesamone...