Lietuviškas forumas: Other - Walentino diena
Share this topic
25 Jan 2015 13:05

Ar swenciat?ka dowanojat?gal kas pasweikint nori..

27 Jan 2015 14:17

ne nesvenciu,man valentino menuo geguzis

27 Jan 2015 17:06

Sirduciu svente,isimylejusiu diena.na,nezinau ar svenciu,bet savo vienintele visad pasveikinu su sia diena

27 Jan 2015 18:03
Post is hidden!
27 Jan 2015 18:08

Nešvenčiu. Valentino diena, man pati liūdniausia. Tą dien prieš daugybę metų netekau savo pirmos meilės

27 Jan 2015 19:46

Svenciu valentino diena su draugais ir vaikais kadangi ji i metus tik syki. Susirenkam kurie neturim antru pusiu ir vieni kitiems dovanojam dovanas. Smagu

27 Jan 2015 22:17

jei sutiksiu antra puse hal ir svesiy o jei ne tai vienas jau 8 metus busiu

28 Jan 2015 07:17

Nesvenciu,ji man ne svente,tegu svencia jaunimas ,daugiau girtu buna ta diena,daugiau rodo televizija,a taip ir nezinociau kas vyksta,siam durnam pasauly,ka supuves grybas svaigsta,kur ritas nafik tokia Lietuva,vienas zingsnis ir Lietuviai su lietuva ruskio gleby,kol grybai nesusitaikys su ruskiu ,ji santazuos anksciau ar veliau su haubicom jis bus. Patikekit bus ir pas mus taip,biednuomene sukils ir eis isviena su ruskiu,a ponija su nukvakusia Amerika ,ir ciau braskes,jau einam link to,Andriukaitis nori atnaujint ekonomika su ruskiu,viskas butu gera ,a supuves grybas ignoruoja,kiek vezejai prarado milijonu,viena mat Galvoja Grybauskaite kad tokia stipri kad paties ruski ant menciu,ruskiui lenkias visi,tai nesokinekim su sakem pries traukini,ar nematot kai pusdurniu pustakiausiu seimas nukvake,vagiai melagiai.

28 Jan 2015 07:35

Svenciu...po litra ant galvos

28 Jan 2015 10:02

Quote by Loreta5116
Nesvenciu,ji man ne svente,tegu svencia jaunimas ,daugiau girtu buna ta diena,daugiau rodo televizija,a taip ir nezinociau kas vyksta,siam durnam pasauly,ka supuves grybas svaigsta,kur ritas nafik tokia Lietuva,vienas zingsnis ir Lietuviai su lietuva ruskio gleby,kol grybai nesusitaikys su ruskiu ,ji santazuos anksciau ar veliau su haubicom jis bus. Patikekit bus ir pas mus taip,biednuomene sukils ir eis isviena su ruskiu,a ponija su nukvakusia Amerika ,ir ciau braskes,jau einam link to,Andriukaitis nori atnaujint ekonomika su ruskiu,viskas butu gera ,a supuves grybas ignoruoja,kiek vezejai prarado milijonu,viena mat Galvoja Grybauskaite kad tokia stipri kad paties ruski ant menciu,ruskiui lenkias visi,tai nesokinekim su sakem pries traukini,ar nematot kai pusdurniu pustakiausiu seimas nukvake,vagiai melagiai.

28 Jan 2015 10:04

Loreta komuniste gimus komuniste ir pamirsi:D

28 Jan 2015 11:15

Juokingi zmones kurie sako "man liudna as vienads niekam nereikalingas mane paliko" atsigaukit nuo to gyvenimas nesustoja. Svente grazi tik gaila komercija ja sugadino kaip ir daugube kitu.

28 Jan 2015 12:51

wienintele dziena metose kai no klyjentu gaunu dauk iwaireusiu dowaneliu

28 Jan 2015 16:34
Post is hidden!
29 Jan 2015 02:18

as asmeniskai valentino dienos nesureiksminu,eiline diena,bet aisku tenka pasistenkti ir nustebinti savo antra puse;)

29 Jan 2015 12:39

vilkas19 pamirsk ta pirma meile gyvenimas vietoj nestovi tai eik ir susirask gyvenimo puse nes visi nori myleti(is) tai cia visiem daugumai yra tariant nieko gero

29 Jan 2015 19:58

Taip pukis tu tceisus

29 Jan 2015 20:11

Kad sunku, bet mėginsiu

29 Jan 2015 21:04

Šeis metais nešvesiu... :/

29 Jan 2015 21:06

mano manymu cia neuzaugu svente,dar neapsipukavusiu vaiku kurie dar nzn.kas ta meie.Man ji neidomi.nesvenciu.