Share this topic
17 Jan 2015 21:02

niekam as nerupiu niekam nesu reikalinga :-( :'( nekendziu tokio gyvenimo geriau numirti nei kenteti :'( nes neman ta laime nes niekas manes nemyli niekam as nerupiu niekam nesu reikalinga .

2 Feb 2015 17:11

O manai man lengviau jopšikmat. Negražus, turtas visas tik nedidelis namukas. Manai aš kam reikalingas? Niekam nereikalingas, nemylimas

2 Feb 2015 17:23

Atsok cia mano tema

2 Feb 2015 17:24

Nevadovauk nieko nebaigus

2 Feb 2015 17:28

ir kur tie adminai žiūri,kad tokio pat pobūdžio temas tvirtina? Tas pats per tą patį ašarinės temos,jau net koktu ir skaityt. Pasiūlai linksmesnę temą.nepatvirtina.o čia anabolinių durnaropių prisipumpuoja.ir verkšlena kaip apsinarkašinus. Žiauru...

2 Feb 2015 17:33

Quote by Dasvai
ir kur tie adminai žiūri,kad tokio pat pobūdžio temas tvirtina? Tas pats per tą patį ašarinės temos,jau net koktu ir skaityt. Pasiūlai linksmesnę temą.nepatvirtina.o čia anabolinių durnaropių prisipumpuoja.ir verkšlena kaip apsinarkašinus. Žiauru...

manau visi mod zino kas bus tavo arba mano temoje todel netvirtina is principo nu o paverkt juk zmogui sveika kartais ir neilgai visko juk gyvenime buna

2 Feb 2015 17:39

Nieko keisto pilnatis.tai tokios ir temos kuriasi.per savaitgaly pas mus nusižude policijos patrulis ir vireja.gal pagalbos tau kultūriste kokios reikia?

2 Feb 2015 17:39

Quote by Opa3
Quote by Dasvai

manau visi mod zino kas bus tavo arba mano temoje todel netvirtina is principo nu o paverkt juk zmogui sveika kartais ir neilgai visko juk gyvenime buna :D

Mažai čia kur ir berašau,ir bendrauju,nes tas pats per tą patį jau ikyrėjo...

3 Feb 2015 09:29

Quote by Dasvai
Quote by Opa3
Quote by Dasvai

manau visi mod zino kas bus tavo arba mano temoje todel netvirtina is principo nu o paverkt juk zmogui sveika kartais ir neilgai visko juk gyvenime buna :D

Mažai čia kur ir berašau,ir bendrauju,nes tas pats per tą patį jau ikyrėjo...

taip...ir visur kitur tas pats kur tik uzeini -tie patys zmones ten taip,kad tokiuose saitukuose visuose nuobodu...