Lietuviškas forumas: Other - Kalediniu stikliniu zaislu kurimas.
Share this topic
3 Dec 2014 03:31

Gal yra zinanciu toje butent srityje daugiau, placiau apie kalediniu zaisliuku kurima is stiklo, dazyma galbut cia Lietuvoje? Kazkada ju buvo paplite uz kapeikas rusiskos, ukrainietiskos kilmes, kuriu kolekcijos nebesuringsiu, kad ir pusiau duze. Susidomejau pats kurti, daryt atskiras kolekcijas, pats esu prie meno. Tikiuosi realizuosis tam tikros idejos. Jeigu kas zino kur ipirkt ta visa darbo iranga, isirengt dirbtuves? Buciau dekyngas labai.

Edited by Incoruss / 3 Dec 2014 03:33
7 Dec 2014 15:06
Post is hidden!
7 Dec 2014 15:14

Viskas grazu ka padarai rankomis su didele meile

7 Dec 2014 15:16
Post is hidden!
7 Dec 2014 15:22

Is popieriaus paprasciausio ir grazu svarbu turi gyslele ir meile tam darbui

7 Dec 2014 19:43

Nesamone tas popierius, kas aš po velnių vaikas kad iš popieriaus kurčiau? Man reikia bent šio sezono darbo susijus su kuryba ir menu butent stikliniu žaislū srityje. Man reikia nors informacijos iš kitos šalies kuriame realizuotusi mano idėjos. Kaip matau jau per vėlu iki švenčių vos likus keliom savaitėm. O žmonės kažko ieškančiam nebepadės, nesuteiks info net jai žinot. Jei jum patinka libdyti, karpyti tai ir darykit!

8 Dec 2014 20:40

Reiks vaikyste prisimint idomu, yra kur pirkti to prabangaus, blizgaus popieriaus?

13 Dec 2014 03:56

Kokie žiaurius žmonės šitie lietuviai, jokios informacijos, jokių patarimų. Rašo ne į tema visokius popierius, blizgučius. Pikti žmonės ir tiek dauguma.

16 Dec 2014 22:18

ismok 360 noscopint ir bleizint wyda