Share this topic
17 Nov 2014 11:27

Ar kada esat paaukoję?ka dazniausiai aukojat.,

Edited by Wwwaida / 17 Nov 2014 12:18
17 Nov 2014 12:14

Esu

17 Nov 2014 12:16

esu ir nekarta,aukoju maisto produktus,drabuzius,

Edited by Sima.1974 / 17 Nov 2014 12:20
17 Nov 2014 12:19

Tаip

17 Nov 2014 12:24

Dažniausiai maisto produktus

17 Nov 2014 12:32

taip atiduodu isauktus dukreles drabuzelius,zaislus su kureis nezaidzia

17 Nov 2014 12:34

maisto bankui, kai pardese budavo, tai daznai nupirkdavau ka nors. Tik paskutinius 2-3 kartus nepirkau, nes kazkaip nezinau nei kur nei kaip tas maistas nukeliauja... Nes paskutini karta kai pirkau, buvo parasyta, kad galima kondensuota piena nupirkti. Bet nezinojau koki, saldu ar ne. Tai nupirkau viena toki kita toki, galvojau pries duodamas paklausiu. Tai paklausiau. Pasake, kad tinka tik nesaldintas (ar saldintas, tiksliai nepamenu, bet tik vienas is ju), bet paeme abudu. Tai taip ir nesupratau, kam imti jei netinka? Padarytu koki zurnala, kur parasai, ka davei ir kiek. Nes taip ir nezinau kur dabar tas netinkantis kondensuotas pienas nukeliavo....

17 Nov 2014 12:41

kad ir kaip siulau savo sunu isaugtus batus ir drabuzelius ...niekam nereikia...vezu i Carita....

17 Nov 2014 12:50

Quote by RAuKSkURa
maisto bankui, kai pardese budavo, tai daznai nupirkdavau ka nors. Tik paskutinius 2-3 kartus nepirkau, nes kazkaip nezinau nei kur nei kaip tas maistas nukeliauja... Nes paskutini karta kai pirkau, buvo parasyta, kad galima kondensuota piena nupirkti. Bet nezinojau koki, saldu ar ne. Tai nupirkau viena toki kita toki, galvojau pries duodamas paklausiu. Tai paklausiau. Pasake, kad tinka tik nesaldintas (ar saldintas, tiksliai nepamenu, bet tik vienas is ju), bet paeme abudu. Tai taip ir nesupratau, kam imti jei netinka? Padarytu koki zurnala, kur parasai, ka davei ir kiek. Nes taip ir nezinau kur dabar tas netinkantis kondensuotas pienas nukeliavo....

maisto bankui viskas tinka,o kur nukeliauja pagal labdara dalijancius asmenis-pas nepasiturincias seimas.as geriau imetu centu i auku dezute...vistiek kam nors atiteks

17 Nov 2014 12:55

Maisto bankui niekada neaukočiau.o taip esu maisto produktais,vaikų drabuželių davusi.dabar maišas mano gerų išaugtu,tiksliau neįtelpu drabužių sukrautas žadu nešt į soc.paramos centra.

17 Nov 2014 13:00

vargšams nubyra ašaros.organizatoriai kaip visada liuto dalį pasidalina,va ir aukok,tik kažin kas didesnės aukos...

17 Nov 2014 13:31

geda prisipazint nesu biekad labdariaves

17 Nov 2014 13:58

Mano mama 3parduotuvese yra direktore ir visa labdara už dyka maista drabužius ir ten toliau darželio aukletoja mano mamai diploma dave kad rupinasi šeimomis kurioms truksta paramos

17 Nov 2014 14:03

Aukot aukoju visada tik manau kad paaukoti pinigeliai ne visada patenka pagal adresa,bet dar yra ir cia kad moterys ,vyrai kaulija kad papildytum saskaita bitei,omniteliui,bliamba as gi ne hansa bankas veltui kreditu nedaliju,va snukin uz izuluma galeciau uzduoti,arba brunktu nugaron,man tai niekad gyvenime nekilo minciu kad prasyti,as geriau duodu ,paskolinu ir cia kazkam esu papildzius saskaita desimt litu,bala nemate ,taip ir negrazino skolos,tegu turi ant pazvanu,bet ir cia liaudis suizulejus ,vieniems sperma spaudzia smegenis ,kitiems stogas vaziuoja ,kiti uzsinarkasine,a va ir milijonai isvaistyti,jau negimusiems anukams skola po 14 tukst. Kur nusirisime su tokia prostitucine kurviska politika?

17 Nov 2014 14:52

Quote by Opa3
maisto bankui viskas tinka,o kur nukeliauja pagal labdara dalijancius asmenis-pas nepasiturincias seimas.as geriau imetu centu i auku dezute...vistiek kam nors atiteks

Tai kuo man dabar tiketi? ar ta moterim, kuri rinko maista ir pasake, kad netinka, bet vistiek paeme ar... Tikiuosi ten ne tu buvai?

Edited by RAuKSkURa / 17 Nov 2014 14:53
17 Nov 2014 16:02

Kazkada ir buvau is visos sirdies paaukojes pinigu, maisto ir yvairiu daiktu,o sulaukiau padekos is tu zmniu vagystes savo namuose. Dabar neaukoju niekam kol nesu tikras, kad tas zmogus saziningas. Matot kaip yra daryk zmogui gera o jie tau spjauna y veida.! ! !.

17 Nov 2014 16:18

Quote by Gintas23
Kazkada ir buvau is
visos sirdies paaukojes pinigu, maisto ir yvairiu daiktu,o sulaukiau
padekos is tu zmniu vagystes savo namuose. Dabar neaukoju niekam kol
nesu tikras, kad tas zmogus saziningas. Matot kaip yra daryk zmogui
gera o jie tau spjauna y veida.! ! !.

va ir buk geru tu su duona tau su akmeniu

17 Nov 2014 17:04

Taip visada paaukoju varksams ir kartais net pinigais.

17 Nov 2014 17:18

Esu ir visada,kai tik kokia akcija vyksta.nezinau,ar tos aukos pasiekia.

17 Nov 2014 18:22

Esu batona paaukojes tas brudas ismete ji prie mano duru