Lietuviškas forumas: Romance & Friendship - pasiaukojimas del mylimojo
Share this topic
5 Nov 2014 22:42

Del mylymo zmogaus man ir gyvybes negaila butu jei zinociau kad nuo to ji bus laiminga

6 Nov 2014 13:11

Jei tikrai tas mylimas žmogus myli niekada neleis kad del jo aukotumetes.

6 Nov 2014 13:16

Niekada neturetu buti auka kai tu tikrai ta zmogu myli,meile-ji wiska turi istwert!

6 Nov 2014 14:44

Jau gyvenime visko maciau,todel nesiaukociau,kad paskui taptum pajuokos tu pats auka......gyvenimas yra toks,jei gyveni su antra puse,tai turime taikytis vienas prie kito,visas problemas spresti draugiskai,galima bedoje suprasti kita,bet nenusisukti,nes juk buna visokiu dienu pas kiekviena,be to esame visi suauge ir ka cia beiskalbesi......va saite cia,tai tikrai auku yra,as ,tai gerai pastebiu kas.....

6 Nov 2014 15:04
Post is hidden!
6 Nov 2014 15:35

Quote by slimiene
Quote by Rada43x
Jei tikrai tas mylimas žmogus myli niekada neleis kad del jo aukotumetes.

taip tas zmogus neleis kad auktomeis jai myli. Bet del jo galima aukotis jam nesuprantant. Pvz antra puse kalejme. Tu jo lauki. Cia ne auka?

o jis prieš ten sesdamas pagalvojo kaip tu jausiesi?ar tikrai jis besąlygiškai tavę myli?jei taip ir abiems tai tinka tai kokia čia auka?yra pasimatymai,o galiausia sugryš.būna daug keblesnių situacijų.

6 Nov 2014 15:42
Post is hidden!
6 Nov 2014 15:42

jei tikrai myli ir be to žmogaus negali gywent del jo nebus gaila nk del jo bet ka padarysi kad tik jis butu laimingas besalygiskai. ir tai nebus auka tai bus atsidawimas mylimam žmogui

6 Nov 2014 15:54

kai myli zmogu darai viska del jo-skanesne vakariene,mielas dovaneles,kartais atsisakai idomaus filmo,nes rodo kasi,nevaziuojat i svecius,nes jis zvejoja ir daug daug panasiu dalyku...o tai jau ir yra auka vardan JO.

6 Nov 2014 17:10

kokie ir kokios idealus parodyt savo mielaširdingumą,atminkit kad yra pilka kasdienybė,rutina,dauguma manau patys sau meluoja. Užtenka kažkiek pagarbos vienas kitam,aukot galit našlaičiams,ligoniams,vaikų namams,atsibuskit iš svajonių sapnų

6 Nov 2014 17:41

Sawes neaukoju del mylimo zmogaus jis tiesiog jis as esu as ir priimi toks koks yra.kas del aukojimasis mano patirtis kitokia.mano mylimas zmogus zuwo ..ir as turejau but kartu..tiesiog...

6 Nov 2014 17:59

Liudna istorija.manau tarpusavio supratimas ir yra tas aukojimasis,jei galima taip pavadint.na,man taip atrodo.

6 Nov 2014 18:01

Keleta kartu perskaiciau temos pavadinima ir susimasciau pasiaukojimas del mylimojo pasiaukojimas cia panasiai kai atiduodi savo viena inksta,plauti ar dali kepenu o gal net nusizudai,kad mylimasis gautu tavo sirdi,nes jo sirdis nekaip dirba

6 Nov 2014 18:50

Kaaą kas per auka,tiesiog šeimoj reikia rasti kompromisa ir aš ne vargšas,kad dėl manes kažkas aukotus.

6 Nov 2014 18:51

Opa wisiskai teisingai raso,iswada wiena,kad del mylimo zmogaus tu wisa gali atiduot sawe,cia yra meile,o ne auka!

6 Nov 2014 20:49
Post is hidden!
6 Nov 2014 21:01

Taip laimute.

7 Nov 2014 03:37

Aukotis nereik o reik mylėt mokėt mylima artima širdžiai mylima žmogų jai ir jis aišku atsako ta pačia meile

7 Nov 2014 06:50

Kas cia sugalvojo tokia tema ,tai gerai aciu tiems zmoneliams kurie nesureiksmina parasytu komentaru,kokia auka gali buti zmogui kuris to nevertina ,tikrai neaukociau ,jei po to anksciau ar veliau atsuks nugara,pasiaukoti galiu dukrai ,tevams naslaiciaims ,biednai seimai su vaikuciais,tik jokiu budu ne baznyciai,nes kunigai ,kaip ir seimunai prisikemsa storas masnas pinigu ir lekia i visokias salis ,pasitratinti su mergom ,aukokit aukokit sako per televizoriu ir kur tos aukos atsiduria kaip manot,kazkam labai daug pribira i kisene,maza dalis nukrenta ligoniukams,viskas isvogta,kiek gi gali aukot ,kai gauni tik 500litu ir prikisa kad zemes turiu,taigi su peiliu neatpiausi tos zemes ir riesutu pyrago neiskepsi,atsikosejai ir drebi skrepliais veidan ,tvirtu zodziu ta ka manai ir nelenki galvos ir nevergauji,nustokit bludyt jeigu ka ,tokios tos zinios.

7 Nov 2014 08:44
Post is hidden!