Lietuviškas forumas: Religion - Ar esat giliai tikintis zmogus
Share this topic
1 Jan 2014 08:35

T.y. einat kiekviena savaitgali i baznycia ir pan..?

14 Jan 2014 19:33

Tikrai ne

23 Jan 2014 10:20
Post is hidden!
6 May 2014 15:58

I baznycias nevaikstau nes ilgaskverniai vieni geria ir nesidalina.

15 Jun 2014 19:32

ne

1 Jul 2014 18:43

Tiketi nera blogai,manau turetume susivokti,is kur mes,kam mes cia,ir kur busime po visko.Sutikite su tuo kad mes turime kazkuom tiketi kaip kad ir tikime rytojaus diena.I baznycia nueiti galima,bet nebutina.Yra pasakyta kur du ar trys susirinko,ten esu ir as.Dievas yra pazvelgus aplink tai kas mus supa,turetume suvokti kad yra aukstesne jega nes pasaulis taip nuostabiai sukurtas.Cia mano nuomone ir niekam jos nepersu.

1 Jul 2014 19:25

buvau kaip ir priversta pusmeti kiekviena sekmadieni eiti su vaiku i baznycia..vat tik niekaip nesuprantu kam vaikams prievartinis ejimas jeigu priejus pirmos komunijos jie net nenori ziureti i baznycios puse.

9 Jul 2014 11:25

i baznycia traukia eiti,man patinka giesmes,kurios vercia apie daug ka susimastyti,palengvina sirdyje slegima,tai retsykiais nueinu.taip tikiu....bet nebutina jei zmogus daznai nelanko baznycios jis nera tikintis,savo viduje galime vaikstineti su meile sirdyje savo tikejimu,.

29 Oct 2014 15:43

Esu tikintis,nes esu katalikas ir tikrai tame dalyke nematau nieko blogo. Na o kas beko,nera zmogaus kuris netiketu,tik vieni nebijo tai pripazint o kiti nedrysta ir tiek.

21 Nov 2014 10:50

Tiesiog sendien emiau ir susimasciau....kai ejau i mokykla ir buvai komjaunuole,mokytojai neleisdavo mokiniams eiti i baznycia,o dabar viskas apsisuko antraip sendien tie patys komusnistai....,mokytojai eina i baznycia,vaikai misiose tarnauja,giesmes gieda ir nieko nebera uzdrausta.As tikrai galvoju kiekvienas pasirenkame savo tikejima ir niekas per prievarta nevercia eiti i baznycia,o smeisti nebutina.Rasau gal jums visiems bus ir keista,vakar buvo mano tevelio mirimo diena 9 menesiai,nuvaziau ant kapo uzdegiau zvakes isdestydama kryziu,ir nepatikesit taip silta buvo tuo momentu atrodo tevuko siela sildo mano skaudancia sirdi kur nuejusi niekada negaliu buti neverkusi.....daugiau nuejau i baznycia atlikau ispazinti tevelio atminimui,kaip man gera buvo,nes jauciau,kad tevelis bus dabar laimingas ir ramiai ilsesis sventoj zemelej .As parasiau tai kaip as galvoju ir man tas pats kas issijuoks,o kas supras mane,tai aciu,nesu didele katalike,bet man baznycia nieko blogo nedaro ir sau tariau tevuko mirimo diena visada pagebsiu tevuka dvasiskai,nes tevelis buvo tikintis zmogus...

Edited by nilkiux1 / 21 Nov 2014 10:51
21 Nov 2014 11:09

Gal dar reiketų pridet, ar dažnai einate išpažinties?į bažnyčia galima kad ir kasdien eit.aš einu tik per laidotuves,motinos diena ir visų šv.diena.turiu daug kapų tad kartu aplankau ir juos.išpažinties buvau prieš 9m.kai už mama metines buvo,kam eit ir pasakot jei grįžusi vel tą paty darysiu juk nuo to žmogus nei geresnis nei šventesnis netampa.o pasibaiseju kai bažnyčioj vos kelios motereles eina išpažinties bet kai dalija komunija beveik visi bažnyčioj esantys lekia.man tai veidmaniška ir šventvagiška.

Edited by Rada43x / 21 Nov 2014 11:21
21 Nov 2014 11:29

Gyveno pas mūs kaime moterėlė. Dirbo partorge. Šaipės, tyčiojos iš pamaldžių žmonių. Spjaudė, matuškas varė ant tikinčių bažnyčios. O kai laikai pasikeitė tapo pamaldi. Kol gyva buvo kiekvieną sekmadienį bažnyčion droždavo, spaviedojos

21 Nov 2014 12:03

Quote by Rada43x
Gal dar reiketų pridet, ar dažnai einate išpažinties?į bažnyčia galima kad ir kasdien eit.aš einu tik per laidotuves,motinos diena ir visų šv.diena.turiu daug kapų tad kartu aplankau ir juos.išpažinties buvau prieš 9m.kai už mama metines buvo,kam eit ir pasakot jei grįžusi vel tą paty darysiu juk nuo to žmogus nei geresnis nei šventesnis netampa.o pasibaiseju kai bažnyčioj vos kelios motereles eina išpažinties bet kai dalija komunija beveik visi bažnyčioj esantys lekia.man tai veidmaniška ir šventvagiška.Juk as parasiau nesu didele katalike,bet ir nieko blogo neturiu pries baznycia,jei tau labai idomu,kad rasai jog reikia prideti ar daznai einu ispazinties,tikrai ne,tik ejau per didziasias kataliskas sventes.....taciau dabar is po tevelio netekties pajutau,kad siuo metu reikia man eiti,nes naktimis daznokai sapnuoju.....,gal iki metiniu taip pasielgsiu,o daugiau juk manau uztenka ir namuose maldos-nezinau tiesiog.......Kodel rasai ,kad zmogus nuo to geresnis ir sventesnis netampa.....manau ne mumyse cia esme yra ,bet pagarba artimam zmogui po netekties,kai buvo katalikas,ir manau kiekvieno asmeninis reikalas yra priimti sita katalikiskuma,o kas liecia pati zmogu,tai mes kiekvienas kuriame savo gyvenima skirtingai ir kiekvienas zinome savo padarytas klaidas,nera manau tokiu kur nedaro klaidu.....nebutinai gali buti kaip isdavyste,klaidos gali buti ir kitokios.

Edited by nilkiux1 / 21 Nov 2014 12:05
21 Nov 2014 12:15

Nilkiux ten ne tau rašiau visai.prie temos pridet reiketų.nesuprantat ir puolat aiškintis.tikit viskuo.jei būčiau rašiusi tau tai būčiau uždejusi citata ar nika parašius.nesu linkusi kitų kritikuoti tik savo pozicija parašiau nekišdama kitų.nu sory.

Edited by Rada43x / 21 Nov 2014 12:18
21 Nov 2014 12:21

Quote by Rada43x
Nilkiux ten ne tau rašiau visai.prie temos pridet reiketų.nesuprantat ir puolat aiškintis.tikit viskuo.jei būčiau rašiusi tau tai būčiau uždejusi citata ar nika parašius.


Dabar aisku....,bet juk nesmeiziu taves,o kad parasiau nemanau kas bloga ir kad,tai puolimas......dar buvau pagalvojus,bet paskui galvoju gal cia man taikai,nes juk kiekvienas cia mintis issakome ka galvojam.Va pasirodo cia ir suklydau as,todel sakau kiekvienas skirtingai darome klaidas....

21 Nov 2014 12:27

Mielos moteriškės. Abi ęsat šaunuolės. Nesipykit

21 Nov 2014 12:27

Esu tikintis katalikas kaip gyliai sunku pasakyti

21 Nov 2014 12:38

Quote by vilkas19
Mielos moteriškės. Abi ęsat šaunuolės. Nesipykit


Mes nesipykstam,bent as nieko blogo nematau,tiesiog isreiskiame savo mintis ir tiek......

21 Nov 2014 17:43

zinau kad dievas yra bet nesu religinis fanatas

21 Nov 2014 21:21

Taip...keista tema...asu katalikas per prievarta o širdy pagonis ir bendrai krikščionybė tai čia atkeliavo per kraują ir prievartą ,kaip ir komunizmas.tai kur skirtumas?susimastėt?...taip aš bedievis ir svetimi stabai man nereikalingi.