Share this topic
17 Aug 2014 04:14

Jei patiriate, ka daznaisiai darote kai is Jusu tyciojasi, kaip reaguojate? O jei ne, ar Jus tycijotes? Jei taip tai kodel? O.o O po gal as kazka pasakysiu

Edited by liukx1998 / 17 Aug 2014 04:16
18 Aug 2014 12:20
Post is hidden!
18 Aug 2014 12:22

Pasakysiu tiesiai, be kampų. Kas tyčiojas iš kitų, žemina, tyčiojas pirmiausia iš savęs, akyvaizdžiai parodydamas savo dvasinę ubagystę. Tik menkas apsisnargliavęs, apsispjaudęs tipelis snargliuos, spjaudys kitą. Mielieji. Jei jūs nenoryt būt tais mano mynėtais tipeliais neižeidynėkit, nežeminkyt kito. Bendraukyt gražiai draugyškai. O jei jūms nepatinka tas ar anas žmogus nebendraukyt visai

18 Aug 2014 13:33

Nereikia reaguot į patyčias o iš karto kreitis į modus.bus tokie sutvarkyti ir bent kuriam laikui nurims.mane ne karta puole buvo kad atsikirsdavau bet tik nervų gadinimas.ir temas sugadini.paviešinsiu kelis paskutinius nikus iš kuriu gavau įžeiženčio turinio komentarus tai loreta51 mendelejevas ir saulelydis,kkate.tik nei vienas nepaaiškina už ką?

Edited by Rada43x / 27 Aug 2014 10:28
18 Aug 2014 13:43

tą Loreta 51,Onutė ar dar kitaip visus čia įžeidinėja,apkalbinėja manau nesveikas žmogus

18 Aug 2014 13:47

būtų gerai,kad sykį modai įvestų tvarką:1 kad užsiregint būtų galima tik su tikrais duomenim ir tikra foto.2.tik vieną anketą galima būtų sukurt

18 Aug 2014 13:53

As jau senai nebereguoju,tai geriausias atkirtis!nebegadinu nerwu delto ,nieko neirtrinu tycia,kad kiti pamatytu tik nesweiki taip elgiasi,ir kad gadint gywenima del tokiu

18 Aug 2014 13:58

Taip. Patyčių, įžeidynejimų megėjai parodo savo menkumą.

18 Aug 2014 14:00

aš ir nereguoju į jas,bet būtų gerai,kad tokių žmonių čia neliktų

18 Aug 2014 15:01

Quote by Rada43x
Nereikia reaguot į patyčias o iš karto kreitis į modus.bus tokie sutvarkyti ir bent kuriam laikui nurims.mane ne karta puole buvo kad atsikirsdavau bet tik nervų gadinimas.ir temas sugadini.paviešinsiu kelis paskutinius nikus iš kuriu gavau įžeiženčio turinio komentarus tai loreta51 mendelejevas ir saulelydis.tik nei vienas nepaaiškina už ką?

Sakai kreiptis į modus,bet yra tokių nesveikų,neminėsiu niko,kurie užblokuoja,nežinia ir neaišku už ką? o šiaip reiškiasi,lb reikšmingą vaizduoja. Ką jie aplamai supranta apie gyvenimą,kai dar į jų amžių pažiūri ir į rašybos klaidas. Žodžiu geriau be žodžių

18 Aug 2014 15:06

Dasvai pagalvojau kad man taikai,net pažiūrejau,ne aš nesu tavęs užblokavusi.o tau to žmogučio labai trūksta?nenori bendraut ir nereikia be jų yra dar puikesnių.bet kaip viešai užpila pamazgų ant tavęs ir nepagrystai daug skaudžiau.bet ir tai galima apeiti.nenusimink.

18 Aug 2014 15:13

netrūksta man tikrai tokių modų,kuriems trūksta dėl manęs jų čia nei vieno gali nebūt,tikrai nepasigesiu,o jei koks svaigalas nesveikai svaigsta.pasijuokiu ir neimu į galvą,jau skustis niekam nežadu,patys muša,ir patys teliuku balsais lai bliauna

18 Aug 2014 15:15
Post is hidden!
18 Aug 2014 15:33
Post is hidden!
18 Aug 2014 16:23

Quote by vilkas19
Pasakysiu tiesiai, be kampų. Kas tyčiojas iš kitų, žemina, tyčiojas pirmiausia iš savęs, akyvaizdžiai parodydamas savo dvasinę ubagystę. Tik menkas apsisnargliavęs, apsispjaudęs tipelis snargliuos, spjaudys kitą. Mielieji. Jei jūs nenoryt būt tais mano mynėtais tipeliais neižeidynėkit, nežeminkyt kito. Bendraukyt gražiai draugyškai. O jei jūms nepatinka tas ar anas žmogus nebendraukyt visai

o man gaila tų,kurie kažkam kanda iš sukurto naujo niko,jai kas nepatinka,sakyk tiesiai,čia dauguma jau gyvena lyg šeima,tad būna visko,tiesiog reikia rasti kompromisa ir viskas būs ok.

18 Aug 2014 16:35

Quote by Kesha0
Quote by vilkas19

o man gaila tų,kurie kažkam kanda iš sukurto naujo niko,jai kas nepatinka,sakyk tiesiai,čia dauguma jau gyvena lyg šeima,tad būna visko,tiesiog reikia rasti kompromisa ir viskas būs ok.

Ypac jusu kompromisas-anspaudas ties komentarais "kvailas":) palipekit vienu laipteliu zemyn,gal tada geriau matysis,jog aplink irgi zmones.

18 Aug 2014 17:23

Rebiata davaite zyt druzno:-)

18 Aug 2014 17:27

Zinau,zvengia dabar ne vienas ir galvoja ka cia ta durne raso,bet zinot ka,man dzin. Va taip as reaguoju i patycias. Ir stengiuos but draugiska visiems. Kas mane zino argi paneigs...argi skriaus maza mergyte...:-)

18 Aug 2014 17:47

KESA. Pasakysiu dar syk. 10 anketų neturiu, man jų nereik. Viską ką rašau tik iš vilkas19 savo anketos. Viskas eina tik atvyrom kortom. O man gan ir vilko19. Aš nesislepiu kaip kai kurie po 10 anketų. Kai vyrai kai kurie sumastę moteriškas anketas

18 Aug 2014 18:33

Quote by Fijona
būtų gerai,kad sykį modai įvestų tvarką:1 kad užsiregint būtų galima tik su tikrais duomenim ir tikra foto.2.tik vieną anketą galima būtų sukurt

Del foto cia visokiu deda paveiksleliu,bet kaip meiluzius ar meiluzes susiras zmones jus pagalvokit jei savo foto isides cia,reikia suprasti ir tokius zmones kita jei teisingiau atsizvelgtu ir pasidometu uz ka praso uzbaninti ir kokias taisykles pazeide,tada nereiketu ir kitu anketu kurtis

Edited by nilkiux1 / 18 Aug 2014 18:35