Lietuviškas forumas: Other - Kaip iveikti sunkumus?
Share this topic
5 Aug 2014 16:39

Turite sunku ligoni ar pats nekaip jauciates,netekot darbo ar panašei,kaip jauciates tokiu momentu,bandykim kartu iveikti sunkumus pasipasakoti gal kam palengvės

5 Aug 2014 17:08

Cia ne psichologo nabinetas. O jei sunkumai uzklupo, reikia tik siekti kad jie baugtusi.

5 Aug 2014 17:46

Kam noto palmdngves svetimi vargai niekam niarupi beto burakratizmas visur jai niaturi nieko tai kreipkis niasikreipias visven nieko niaišlosi va man tevai miria buto niera pinigu irgi o i darba niekas niaima mat lietuvo valitojui ar kitam kam reikia aukšto išsilavinimo o darbo birža tai ten visai patiliu stoi i eilia pasako kada ateit ateini o tau driabia i akis va tau lapas pac ješkok ir venkartines pašalpos tau niapriklauso va o ape draugus patiliesiu ju visai niera visem tik rupi pinigai mašinos ir kat butu materialei apsirupinias o ubago ir bianamio nekam niareik va :,

5 Aug 2014 18:14

Quote by Dijana7
Cia ne psichologo nabinetas. O jei sunkumai uzklupo, reikia tik siekti kad jie baugtusi.

Pirma išmok rašyti

5 Aug 2014 20:42

nu ka aš žinau, galit peikt galit ne, bet kai mane užklumpa sunkumai savaite laiko stengiuos nusiramint ir kuo ilgiau buti gamtoje, o po to viska nuleidinėju juokais, nes laimėj mokaus profkėj tai dar šiokia tokia mizerna stipendija gaunu, nu laimė dar tai kad pas mane geri draugai yra kurie jei reikia tai ir pinigu paskolina ir kurie padeda nelaimėje aišku jei nebuna išvaževe į užsienį, o šiaip sutinku gyvenimas čia Lietuvoje tai ne rožėm klots, nes į darba anei jokį nepriim nes darbdaviai dažniausia žiuri į mane kaip į vaika na bet jų nekaltinu, kiti darbdaviai tai tiesiai šviesiai pasako kad esu per smulki ir kad jiem atrodo kad nuo samčio svorio pargriučiau, o aš tik nusijuokiu ir tiek, nes perdaug jau liudėjau. Be to jei kam įdomi mano nuomonė tai pasakysiu tik tiek daugiau juokitės net ir tada kai viskas atrodo beviltiška nes ateis diena kai tapsit nugalėtojais

5 Aug 2014 21:10

kiekvienas mes turime tu sunkumu bet juos sprendžiame o nebiegame

5 Aug 2014 22:19

Nemanau ,kad apsiskelbus palengwes,nes niekam neidomu swetimos bedos,o ir daugumai uztenka sawu...

6 Aug 2014 10:20

na man padeda kai vaikštau į vieta kur susirinka lygiai tokie pat bėdžiai kaip ir aš, be to kas yra svarbiau numest akmenį nuo širdies kuris nukrenta tik išsipasakojus ar svarbu kitų supratimas ir užuojauta, na man užtenka tik išsipasakot ir tegu niekam tai neidomu svarbu man lengviau.

6 Aug 2014 10:22

Būti pochuistu

6 Aug 2014 13:28

Visus mus užklumpa sunkumai,bet reikia nepasiduoti,kovoti.

6 Aug 2014 18:42

Nepasiduot. Kovot

6 Aug 2014 20:19
Post is hidden!
6 Aug 2014 20:22
Post is hidden!
6 Aug 2014 22:21

Quote by Bilduke
Su kuo kovot? Jei neber jegu? Nk nebesinori? ;(

išmok viska neimt i galva ir viska siust POX nes kuo daugiau tu imi i galva tuo daugiau esi pažeidžiama o kiti tuo tik naudojasi tavo nervais ir pažeidžiamumu.

7 Aug 2014 08:59

Quote by zap5
Kam noto palmdngves svetimi vargai niekam niarupi beto burakratizmas visur jai niaturi nieko tai kreipkis niasikreipias visven nieko niaišlosi va man tevai miria buto niera pinigu irgi o i darba niekas niaima mat lietuvo valitojui ar kitam kam reikia aukšto išsilavinimo o darbo birža tai ten visai patiliu stoi i eilia pasako kada ateit ateini o tau driabia i akis va tau lapas pac ješkok ir venkartines pašalpos tau niapriklauso va o ape draugus patiliesiu ju visai niera visem tik rupi pinigai mašinos ir kat butu materialei apsirupinias o ubago ir bianamio nekam niareik va :,

tai kaip naršote jei neturite pinigų?

8 Aug 2014 07:22

O man dzin.

10 Aug 2014 00:20

stai kaip yra kas turi darba nesupras to,kuris neturi,tai va taip ir supraskit kaip gali jaustis,ieskai toliau ir tiek.....kaip ir pasiturintis zmogus nesupranta varginesnio zmogaus gyvenancio.......niekas cia nepalengves ir kam cia verkslenti,tiesiog kuo sunkesnis yra gyvenimo etapas,tuo zmogus daugiau uzsigrudini ir kaip tik tampi stipresniu,istvermingesniu,zengi pirmyn ieskodamas sprendimo i gyvenima,kad sau paciam palengvintum nasta ir but gyvenimas geresnis.

10 Aug 2014 06:29

Na taip.Sotus alkano neuzjaus...

Edited by Opa3 / 10 Aug 2014 06:30
10 Aug 2014 19:49

čia kažkas gerai mynėjo čia nepsichologo kab.o jei pradés kiekvienas pasakot savo sunkumus tai sory.jy užjuoks.pvz moteris nelaiko šlapimo ar vyrui nestovi.tai tam ira daktarai.o ten tema dėl darbo tai taip sunku ipač merginom aišku normalaus.bet čia kiek manau jusu pačiu pastangu reikia.gal klystu nežinau.

10 Aug 2014 22:47

Mat kokie cia visi išdidūs,nenorit nereikia.kurkites temas patys kad gudrūs užot cia sėdėje ir aiškine:lol