Lietuviškas forumas: Romance & Friendship - Ka manote apie notykiu ieskotojus?
Share this topic
5 Aug 2014 16:19

jusu nomone apie notykiu ieskotojus vyrus ka manot apie jos?

5 Aug 2014 16:31

Keisti tokie vyrai nieko neklausineje iskart praso tel.numeriu tai tokems nesvarbu ar esat vedusios supraskit notykei galvoj,rimti visada paklaus keke jusu seiminine padetis

5 Aug 2014 16:42

nuotykiai paivairina gyvenimą ir pilką kasdienybę,ir nuotykiai nuotykiams nelygu,nebūtų nuotykių ieškančių dailiosios lyties atstovių,nebūtų ir patinų siekiančių į pauodegį isikabint,taip kad nei viena pusė.nei kita nėra visi šventuoliai ir davatkos. Ir velniop,gyvenam vieną kartą,tai ir paivairint reikia gyvenimą prasmingai...

5 Aug 2014 16:46

O moterys šventos madonos? Nekaltos avelēs? Jūs moterys vyro aky pamatot dulkelę, savo aky nematot, nenoryt matyt didžiulio rasto. Ir ner ko trupint seno, supelyjusio batono ant visų vyrų

5 Aug 2014 16:49

Nieko apie tokius nemanau Laisvoje šalyje gyvenam, ko kam reikia, tas to ieško. Aišku, galėtų bent anketą persiskaityti prieš kažką rašydami, bet tai smulkmenos, nevertos dėmesio. Gyvenime kad tik tokios problemos būtų ... Dėl tlf prašymų ir t.t. tai prašyti nedraudžiama, ir sūlyti kažkam kažką taip pat, bet ne visi prašymai yra pildomi , o su pasiūlymais niekas neverčia sutikti Kitaip tariant jų reikalas pasiūlyti, o mano - atsisakyti .Nematau aš čia jokių didelių problemų

Edited by Alionuska / 5 Aug 2014 16:50
5 Aug 2014 16:52

Ką galima apie tokius galvot,nu senos supelijusios bulkos trupintojai. :-) svarbiausia pačiom nereikia ieškot ko nepamete tai ir nerasim tokiu.

5 Aug 2014 16:56

Jo. Dažnai ir moterys patraukia i nuotykius, daugumai baigias su netyčiuku ant ranku

Tegul iesko tu nuotykiu ar gaila Moterys ir iesko ir beja randa Tad nereik stumt ant vyru, nes moterys ir nesventuoles Juk jei jau tokie mes visi sventi, tai ka cia veikiam, m? Ar cia but ne nuotykis???

Post is hidden!
5 Aug 2014 17:13

Gerbiamas titai. Aš kaip ir Rada jau senai. Gal Rada nesupyks pasakysiu. Nei aš nei Rada nesivaikom nuotykiu. Būvimas čia, bendravimas, bent mažuma atitraukia nuo sumautos rutinos. Manau kad taip ir daug kas pasakytu, ne vien tik aš.

5 Aug 2014 17:13

Quote by titas60
gerbiamoji rada kiek as pamenu tai cia jau esi mazeuse penki kokie metai jai ne daugeu tai ko tada pati ce jieskai jai ne nuotykiu

gerb. Titai tikrai klysti gruodin bus 2m.ir nuotikiu neieškau todel jų ir nerandu.gal nuvyliau bet tik tavo reikalas.

5 Aug 2014 17:15

Quote by vilkas19
Gerbiamas titai. Aš kaip ir Rada jau senai. Gal Rada nesupyks pasakysiu. Nei aš nei Rada nesivaikom nuotykiu. Būvimas čia, bendravimas, bent mažuma atitraukia nuo sumautos rutinos. Manau kad taip ir daug kas pasakytu, ne vien tik aš.

jam matyt pačiam galva susisuko nuo nuotikiu tai ant kitų pavare tos supelijusios bulkos trupiniu.tiek to jei tik jam nuo to palengvejo.

Edited by Rada43x / 5 Aug 2014 17:17
5 Aug 2014 17:18

Jo tepadeda jam dievai su šventom dvasiom

5 Aug 2014 17:19

Amen!:-)

5 Aug 2014 17:23

Dominus padre, filles, en spiritum sangtus. AMEN.

5 Aug 2014 17:36

Quote by titas60
gerbiamoji rada kiek as pamenu tai cia jau esi mazeuse penki kokie metai jai ne daugeu tai ko tada pati ce jieskai jai ne nuotykiu

ir iš kur pas tave tokia rašyba?eu ce ir t.t.

5 Aug 2014 17:36

Protingas pirma pasižiures nes anketoj yra parašyta nuo kada užsiregistravus o norintis apkakot pavarys ir net nepaklaus.ačiū vilke,va toks vyras tikrai neaptrupins jokia būlka.maža tokiu.

5 Aug 2014 17:39

as pvz tokiu nesuprantu

5 Aug 2014 17:44

Quote by titas60

Titai, na ko dbr tu taip ka ant rados... Negi ir ji tau "nepasirase"... Matai, titai, nepatinka moterim melagiai, tad gal keisk taktika ir nustok visoms meluoti per akis... Gal tada kuri naivuole ir pasirasys tavo nuotykiams... Musu amziaus moterys gudresnes nei tu manei, tad nepasiseke tau...

Edited by PanteraJ / 5 Aug 2014 17:45
5 Aug 2014 17:45

Čia mūsų daug,tik nuotykių mažai