Lietuviškas forumas: Family & kids - ar priimtumete ne savo vaika?
Share this topic
16 Jul 2014 00:13

ar imanoma nesavo vaika pamylti kaip savo?

16 Jul 2014 10:08

Taip,seimoje kitaip buti negali,jokiu tavo,mano yra tik musu,zinoma jei nori darnios seimos

16 Jul 2014 10:09

jei imi tai ir myli kaip savo.

16 Jul 2014 10:27
Post is hidden!
16 Jul 2014 10:34

Ne savą vaiką mylėti kaip savą neįmanoma, nes jis nėra savas ir niekada juo nebus ir nereikia savęs apgaudinėti Užtenka jį tiesiog priimti į savo gyvenimą, mylėti kaip žmogų, kaip asmenybę , kaip draugą, gerbti jį , stengtis suprasti , su juo skaitytis ir viskas klostysis puikiai

16 Jul 2014 10:39
Post is hidden!
16 Jul 2014 10:40

taip imanoma

16 Jul 2014 10:46

jei su kita puse pradedi gyvenima ir jis augina savo vaikuti,tai jei jis tave priima su vaiku ir tu turi priimti,o ta siluma skirti vienodai ir isleisti i gyvenima,nes jei tu viena mylesi,o kito netaip,vaikas jaucia,kokiu jis metu bebutu,jam sirdute skaudes,todel pradedant gyvenima jei tau tas zmogus patinka labai turi labai gerai apgalvoti,net sakyciau jau draugystes pradzioje apsispresti ar tu galesi priimti ta zmogu,kuris turi vaikus.bet jei jau vaikai yra pilnameciai jie taip pat turetu gerbti kito asmens antras puses,taciau kartais taip nebuna jie ignoruoja ir savo daro,tada turi to vaiko artimas zmogus pasikalbeti ir paaiskinti gyvenimiska situacija,nes pilnameciai vaikai viska supranta labai gerai.

16 Jul 2014 10:49
Post is hidden!
16 Jul 2014 10:50
Post is hidden!
16 Jul 2014 11:19

Quote by DDTinace
Yra tokia viena neteisinga istorija.Prikure apie mane tokiu veju net sunku patyketi.Niekada tokios minties nera buve.Visu pirma eseu soc.remtina,antra niekas man net neduos kad ir lb norint isivaikint.O cia net pykta.Grynas smeiztas.Neva as norejau viena mergaite isivaikint.Ja isisivezt i Piteri /RUSIJA/ ir gyvent kaip seima.Dar prikure atseit noriu keist lyti.Siaube!Apsaugokit Dieve!NIEKADA APIE TAI NEGALVOJAU!Grynas smeiztas.Nieko nenoriu isivaikint ir niekad apie tai nemasciau,nes kaip mynejau niekas man neduos.

na ka tu cia rasai tokias nesamones lyg mums visiems butu idomu,va pati prirasai visko apie save paskui sakai,kad kiti apkalba,tai ko tada pyksti,o isivaikinimui nereikia ,kad butum soc remtina,ir nesant labai ziuri i tavo sveikata,financus,gyvenama vieta ir ka tu gali ivaikintam vaikui suteikti,taip lengvai neduodama.

16 Jul 2014 11:20

Quote by Pestininkas
Protingai pezat

gerai pastebejai ,as pritariu tau...

16 Jul 2014 11:37

Mylėti tai mylėčiau bet gal netaip kaip savo myli

16 Jul 2014 11:40
Post is hidden!
16 Jul 2014 12:34
Post is hidden!
16 Jul 2014 12:39

Jokio skirtumo ar tai mano ar ne. Jeigu mes kartu viena sema tai kaip galima atstumti vaikeli. Juk jam irgi reik demesio meiles. Gal dar daugiau negu suaugusiems.

16 Jul 2014 12:55

Ne tas tevas kuris padare o tas kuris uzaugins . Ar atvirkciai zinau tokiu zmoniu kurie svetimus vaikus daugiau myli negu savus

16 Jul 2014 12:56

Zinoma imanoma vaikas nekaltas buna jokiu atvaju

16 Jul 2014 12:57

tik nesavą ir priimčiau, nes aš būsiu forever virgin ir pagal vieną interneto legendą, jeigu ji tikra, tapsiu burtininke kai man sueis 30.

16 Jul 2014 13:40

Taip. Juk tai mano mylimosios vaikas o mes viena seima tai ir vaikiukas musu. Kaip galima atskirti ji. Jam irgi reikia demesio meiles kaip ir mums.

0 online
Sports news
Neymar Scores Again As Dominant Barca Pip Man United
By Izuchukwu Okosi: Bareclona defeated M...
UCL: Balotelli Scores As Ajax Hold Nice; Adebayor Stars, Celtic Draw
By James Agberebi: Former Manchester Cit...
Musa, Ndidi, Mahrez Shine As Leicester Beat Luton Town
By Izuchukwu Okosi: Super Eagles stars W...