Lietuviškas forumas: Romance & Friendship - meiles peomos, eilerasciai ir t.t
Share this topic
10 Feb 2014 13:48

Nu davai keliam kad sirdziai but geriau

11 Feb 2014 13:43
Post is hidden!
12 Feb 2014 00:35

O gal geriau ateik sia nakti tyliai
Ateik letai, taip gundanciai ramiai
Prigluski prie manes taip svelniai
Ir apkabinus pasiliki amzinai...

14 Feb 2014 10:32

Laiškas paveluotai meilei.atleisk aš nužudžiau tavy tą jausma tyra,gražų.atleisk už ilgesy ir skausma,rašytus meiles ilgus laiškus ir prisiminimus.dabar skaitau aš tavo laiškus bet nematau raidžiu.jos liejasi veide upeliai sūrus,o naktimis šaukiu vardu.ir kaip išraut,nubraukt ta jausma vos palieti skaudu.ir tik dabar aš supratau kaip tau skaudejo gal tada ir tu mane šaukiai vardu.atleisk kad per velai tai supratau,tada gal per jauna ir nesubrendus jausmui tam buvau.atleisk nors tai tik žodžiai ir jie lyg pleištas širdije,ir juos skaitys gal jau kiti ir ašara nuo veido brauks ne mylinti bet svetima ranka.su meile tavo Rada.

24 Mar 2014 09:27

Norėčiau turėtį žmogų šalia,
kuris apkabintų ir priglaustų
šalia, kai bus liūdna, norėčiau,
kad būtų žmogus, kuris
išklausytų mane, norėčiau
žmogaus, kuris būtų šalia kai
man to labiausiai reikėtų.. Bet tik
tais norėčiau...

13 May 2014 15:46
Post is hidden!
13 May 2014 16:00
Post is hidden!
17 May 2014 12:52
Post is hidden!
17 May 2014 22:51

aš pavydžiu lietuj-jis tave bučiuoja, aš pavydžiu sapnui, laukiančiam tavęs, pavydžiu vėjui-jis tave glosto, aš net sutikčiau pasiverst rūku, jei galėčiau nors kartą paskęsti tavyje:))

17 Jun 2014 00:13
Post is hidden!
18 Jun 2014 00:55

ATEIK! SUKŪRIAU TAU PASAULĮ PLATŲ, NAUJA, O DANGŲ NUŠLAVIAU KAD SAULĖ ŠVIESTŲ. VARPAI TAU LENKSIS BOKŠTUOS MANO MIESTŲ. ATEIK ! SUKŪRIAU TAU PASULĮ PLATŲ, NAUJĄ, ŠIRDY TAU PULĮ AUKŠTA, ŠVIESIA PASTAČIAU, APJUOSIAU SIENAS ILGESIO ŽIBINTAIS... ATEIK TAKAIS, BALTU ŽIEDŲ IŠPINTAIS, ŠIRDY TAU AUKŠTĄ PILĮ ŠVIESIĄ PASTAČIAU.

18 Jun 2014 01:02

NEMIRŠTAMĄ MEILĘ ŠIRDY UŽUGDINKI, GIVYBĖS PALAIMĄ ATNEŠTI MĖGINKI ! GYVENIMAS NIEKIS, IR NIEKIS GARBĖ, JAI ŠIRDĮ NEĮSUPA MEILĖS GIESMĖ.

18 Jun 2014 05:52

Norėčiau nuo Tavo bučinių
pamiršti viską pasaulyje.
Norėčiau užmigti Tavo
glėbyje ir pabudusi matyti
Tavo veidą. Norėčiau mylėti
ir būti mylima, tyrai ir
nuoširdžiai. Norėčiau, kad
išpildytum mano svajonę, nes
mano svajonė esi Tu!

18 Jun 2014 05:56

Saule mano tu,
Siųsk man daug spindulių.
Jais pakilsiu aš toli
Ir nuskrisiu
Mylimo glėby.
Jei miegoti tu dar nežadi,
Prašau pabūk su manimi.
Saulės spinduį tiesiu ir tau
Jei skrisim ir aš ir tu..
Ak matai kiek daug žiedų,
Pražydo nuo šių spindulių
Rožės byra, sninga ten toli
Ir suka mus šiam sukury.
Palauk dar nepabėk,
Neužmik prašau,
Su tavimi aš noriu pabūt kuo
ilgiau..
478. Mano meilei nereikia šaukti,
Nes tavo širdis puikiai girdi
ir mano tylą..
477. Prašau Tavęs..
Niekada nenustok šypsotis,
net tada kai norisi verkti..
Šypsokis taip, kaip skaisčiai
šviečia saulė..
Nes niekada nežinai, kas gali
įsimylėti Tavo šypseną..
476. Myliu tave, net kai tu pyksti,
Tada žandukai būna papusti.
Bučiuoju akytes, lūpytes taip
pat,
Nebelieka nei pykčio, tik
meilė kaip matai..
475. Man nesvarbu su kuo tu ir
kur tu! Man svarbu tik tai,
kad tu esi su manim nors
trumpas 10 minučių, nes
būvimas su tavim man
prilygsta amžinybei..
474. Tu mano akyse neregėtas,
Bet mintyse tu girdėtas.
Širdies dūžiu skaičuotas,
Meilės juosta nupuoštas..
473. O, moterie!
Tu - grožis žemės ryto.
Tave sujungusi gija tiesi
Su pirma moterim iš rojaus
išvaryta,
Todėl lyg rojus - tu pati esi..
472. Kai tave jaučiu šalia man taip
gera,
Apkabini mane - aš visa
virpu,
Bet man gera
Ir žinau, kad visada būsime
drauge,
Kad ir kas atsitiktų musų
niekas neišskirs..
471. Myliu Tave, Kaip savo
begalinį troškimą gyventi..
Myliu, Kaip angelą,
nušviečiantį man visą
gyvenimą.. Myliu taip, Kad
nemoku tos meiles Tau
pasakyti..
470. Žmogus be meilės – tai
egoizmas poromis.
(Remarkas)

18 Jun 2014 13:47

Tik tu viena man artima ir miela. Tu mano kraujas ir širdis, ir siela. Myliu tave. Myliu, kap save patį. Taves aš laukiu neramus per naktį. Vieni tave man giria, kiti peikia, bet tikrai meilei žodžių nebereikia. Manęs už auksą niekam neparduodi ir visą ką turi, pusiau man atiduodi.

18 Jun 2014 14:38

Ateik kaip nepakelsi nevilties,kai skausmas tau rankas išties,kai ilgesys tavę kankins,kaip meile nebeprisimins.ateik kai netikesi žmogumi,kai skriesi su praeitimi,kai nusisuks visi draugai.ateik kai ašaros per skruostus plūs ir kai gyvenimas sugrius.ateik aš tau rankas tiesiu ,kad vel tiketum žmogumi.tavo Rada.

7 Jul 2014 08:45

Man uztenka ir saules ir oro,kregzdziu svitriu.Upiu nerima,zydra alsuoju,liepu dziaugsma,zieduota geriu.Bet man truksta,kaip niekad ,man truksta...tavo zodziu,kuriais taip tikiu,ir mazytes plauku garbaneles,kur uzkrinta ant tavo akiu.Man atrodo,be saules gyvenciau,neuzdusciau be toliu dangaus,bet as niekad gyvent negaleciau be tu zodziu,kuriais taip tikiu ir mazytes plauku garbaneles,kur uskrinta ant tavo akiu.

8 Jul 2014 19:54

szwelni Godute ar zynai kur tawo wibras
kur isai
sakik kat nori ystumymo bet tili

8 Jul 2014 22:20

Palik mane,kol dar trumpi seseliai.Kol ryskios spalvos ir skaidrus vanduo.Kol dar i vasara takeliai neuzzele.Ir dar sirdies nepaliete ruduo.... Palik mane.pamirsk mane.kaip nereikalinga daikta,kaip nuolauza is nedekingos praeities.Ir bus ramu,bus viskas baigta.Sitdis nurims ir zaizdos neskaudes. Palik mane,dabar pats laikas atsiskaityti uz visas skriaudas.Palik.Pamirsk,pasmerkes ir prakeikes uz isgalvotas ir tikras klaidas.

8 Jul 2014 23:18

Mes turim audra savy ugdinti,o neverkšlent, kaip kūdikiai maži, giliausią kerštą meilėj numarinti, plaukt ten, kur plaukia saulė tik skaisti. O jaigu ir skaudus likimas lemtų vien slegiančių dejavimų naštas. Tikėkime, nors ir džiaugsmai užtemtų, kad siela Linksmą dieną dar suras ! Nuvytęs mano takas pražydėjo, nubudo laisvės trokšdama dvasia. Kada grauduolę širdį palytėjo dainelė tavo, kaip dangus tyra. Iškėlę linksmą ir vaišingą puotą ant kalno, kur vien saulė rymo, išgersim mudu taurę vainikuotą, pripildytą, kaip tu, nekalto vyno.