Lietuviškas forumas: MoboFree news - nebendraujantys naujokai
Share this topic
30 Jun 2014 19:12

Prisijungia naujokai pasiulau draugaut priema ir nieko neparase atsijungia. kaip ira viena visai nebendraujanti Rama(zarasaule) pakviete draugaut o nei vieno karto neatrase. kas cia Tretjakovo galerija sawe parodo ir dinksta

1 Jul 2014 09:33

čia jau tiek su savo tais draugavimais lenda visokie azijatai,čiurkos,mažvaikiai,vienu momentu buvo kvietimų susikaupę iki 80,nesutikau,nes nematau prasmės dėl skaičiaus čia draugus kaupt,su kuriais net nežadu bendraut,bumas aprimo,praėjo laikas,beliko 23 kvietimai.:D ir aplamai dar kiek drauguose turiu,karts nuo karto pratrinu,nebendrauja,tai kam tos draugystės?:hm

1 Jul 2014 09:36

dasvai pritariu100%,tau ka cia pasakiai:)

1 Jul 2014 09:39

nu mes nors sutemose atsibendraujam kristinka:D

1 Jul 2014 09:42

Na man draugų sąrašas tikrai nemaišo.jai šiandien nebendrauja.tai gal ryt taps mieliausias žmogutis.

1 Jul 2014 09:43

dasvai,gero po biski, kiba cia suspesi visur bendraut ir visiem atrasyt

1 Jul 2014 10:38

Tokiems tik draugu skaicius reikalingas,gal varzybos kokios vyksta kas daugiau idomiausia kai ateina,pakviecia i draugus ir iskart juodan ikisa

1 Jul 2014 10:49

1 Jul 2014 10:54

Quote by Tigre50
Tokiems tik draugu skaicius reikalingas,gal varzybos kokios vyksta kas daugiau idomiausia kai ateina,pakviecia i draugus ir iskart juodan ikisa

1 Jul 2014 10:54

Del skaiciaus tikriause

1 Jul 2014 11:01

na buna,kad su zmogum nesirisa bendravimas,kai reikia zodzius temti,tai kam tada isvis bendrauti su juo,kiekvienas atsirenkame su kuo bendrauti,as pvz ne visada ir visus pakalbinu,na as zinau kodel turiu tam priezasciu,bet praeis tas momentas man ir manau vel draugu neapleisiu del bendravimo tie,kurie man mieli ir draugiskai bendrauju.Del skaiciaus man ir nereikalingi jei tik pakalbina ir dingsta.

1 Jul 2014 11:04

Man tai dzin

1 Jul 2014 13:08

Tiek naujokai tiek senbuvei to labeu nebendrauja,niera cia isvis bendraujanciu jokiu,laimei kitur bendrauja tik ne cia

1 Jul 2014 13:36

Quote by Vandens lelija
Tiek naujokai tiek senbuvei to labeu nebendrauja,niera cia isvis bendraujanciu jokiu,laimei kitur bendrauja tik ne cia

taip saitu pazinciu yra daug,bet ir tie patys veidai dauguma,o bendravime nieko gero.

1 Jul 2014 14:21

sw all

1 Jul 2014 14:34

Nevisur taip paprasta prisireginti kaip mobyje net jokiu reikalavimu o telas gali buti net seneusios markes,tarkim as turiu ir samsung liecemaji bet i draugas.lt vistek neieinu,nors pusmetis kaip esu prisijungusi is kompo kuris dabar sugedes,o be e-meilo net nepriima,o cia nieko vienas zodelis ir tu jau vel narys

1 Jul 2014 14:49

as tai atmintinai zinau savo e-gmaila ir dar kito puslapuo doumenius bei tel.nr

1 Jul 2014 15:11

Quote by Arturas3888
as tai atmintinai zinau savo e-gmaila ir dar kito puslapuo doumenius bei tel.nr

medalis tau

1 Jul 2014 15:45

Quote by Kesha0
Na man draugų sąrašas tikrai nemaišo.jai šiandien nebendrauja.tai gal ryt taps mieliausias žmogutis.

ar ne per daug gerai? kasdien po kita mylima žmoguti?

1 Jul 2014 15:51

Quote by Arturas3888
Prisijungia naujokai
pasiulau draugaut priema ir nieko neparase atsijungia. kaip ira viena
visai nebendraujanti Rama(zarasaule) pakviete draugaut o nei vieno karto
neatrase. kas cia Tretjakovo galerija sawe parodo ir dinksta

tai ka tau prie savos netinka ot dar prie naujokiu kabinėjiesi?