Lietuviškas forumas: Romance & Friendship - Kodel su vyrais taip sunku?
Share this topic
3 Jun 2014 06:56

Norėtusi kad vyrai parasytu kodel su jais taip sunku kartais...ju nuomone idomi

3 Jun 2014 09:51

Neišdrys.

3 Jun 2014 09:57

visada gerai sutart neimanoma tad sunkumu kartais net ir to nenorint atsiranda o pasakyt kad va butent del to ar to negalima nes visgi mes kiekvienas esam skirtingi ir itikt kitiems negalim

3 Jun 2014 10:28

Kiekvienas žmogus skirtingas, kiekvienam būna "užbanguoja", manau tai normalu ir nereikia iš to daryti tragedijos O jei su kažkuo ypatingai sunku, tai kurių velnių su tuo žmogumi cackintis ? Reikia tiesiog imti ir pašalinti tą sunkumo priežastį iš savo gyvenimo Juk matosi beveik iš karto, vos pabendravus, kuris yra problematiškas, kuris agresyvus, kuris mažaraštis, kuriam niekas neįdomu, tik bambalis , kuris neturi jokių ateities planų, tai kam su tokiais tampytis, kam jį bandyti "perdaryti" ir po to verkti, kad niekas nesigauna, kad su juo sunku ? Nežinau, aš tokių problemų neturėjau, man nesunku , o jei kada nors teks vėl kažko ieškoti, tai arba mums bendrausis lengvai, arba tiesiog bus "next" . Nematau jokio reikalo aukoti savo nervus dėl vyrų ir aiškintis, kodėl jie yra tokie, o ne kitokie O gal iš vis nieko neieškosiu, nes gyvenimas be vyrų tikrai nesibaigia, yra- gerai, nėra- irgi gerai, pasaulis nepasibaigia ties vyru

Edited by Alionuska / 19 Jul 2014 19:03
3 Jun 2014 11:24

Gana stumti vieniems ant kitu . Tiek vieni tiek kiti esam ne angelai.

3 Jun 2014 13:12

Su moterimis irgi sunku

3 Jun 2014 13:49

Man asmeniskai dar niekas nesake kad sunku su manimi gyvent gal del to kad nedaug buvo tokiu o kad bendraut tai gavau pastabu. Nu as pats kartais su savimi nesugyvenu o kitam jauciu butu katastrofa nes esu uzsispyres

3 Jun 2014 20:27

pasakysiu trumpai. kiek vyrai, kiek moterys turi savo + ir -.

3 Jun 2014 20:56

Su tikrais vyrais nėra sunku,kaip sakoma už gero vyro,kaip už mūro. Tik bėda,kad tų tikrų vyrų vis mažiau

4 Jun 2014 12:48

Quote by Alionuska
Kiekvienas žmogus skirtingas, kiekvienam būna "užbanguoja", manau tai normalu ir nereikia iš to daryti tragedijos O jei su kažkuo ypatingai sunku, tai kurių velnių su tuo žmogumi cackintis ? Reikia tiesiog imti ir pašalinti tą sunkumo priežastį iš savo gyvenimo Juk matosi beveik iš karto, vos pabendravus, kuris yra problematiškas, kuris agresyvus, kuris mažaraštis, kuriam niekas neįdomu, tik bambalis , kuris neturi jokių ateities planų, tai kam su tokiais tampytis, kam jį bandyti "perdaryti" ir po to verkti, kad niekas nesigauna, kad su juo sunku ? Nežinau, aš tokių problemų neturėjau, o jei kada nors teks vėl kažko ieškoti, tai arba mums bendrausis lengvai, arba bus " KITAS". Nematau jokio reikalo aukoti savo nervus dėl vyrų ir aiškintis, kodėl jie yra tokie, o ne kitokie O gal iš vis nieko neieškosiu, nes gyvenimas be vyrų tikrai nesibaigia, yra- gerai, nėra- irgi gerai, pasaulis nepasibaigia ties vyru ;)

4 Jun 2014 23:16

Normalių vyru nelike visai arba meilužių jieško arba velnias galvoj sukasi

4 Jun 2014 23:18
Post is hidden!
4 Jun 2014 23:26

Nesam ne vienas angelas turim ir pliusu ir minusu neteisinu nei moteru nei vyru negimem aukso vistikluose.

4 Jun 2014 23:44

Na toks gyvenimas norisi tureti salia mylima zmogu,bet sutikus jau turime vienas prie kito taikytis,jei nori

4 Jun 2014 23:48
Post is hidden!
4 Jun 2014 23:51

Pratesimas,taikytis jei norim but kartu su mylimu zmogum,bet netaip va aš vadovauju, o tu lakstyk aplink ji ar ja,turi buti manau lygybe-santarve tarp dvieju zmoniu

5 Jun 2014 06:37

Aš tai va skaitau ir stebiuos klausymas pateiktas vyrams,o kas rašo?

5 Jun 2014 07:20

nu kur čia beisitert vyrams,kai saito šviesuolės ant vyrų stumia,visose temose tos pačios,idealios,moralės vis moko,kur tie įdealūs vyrai,kaip jų nepakabina ir nemyli:lol

5 Jun 2014 08:27
Post is hidden!
5 Jun 2014 08:42

Nes mes kaip vaikai:)