Kenyan forum: Jokes - How to call her out in swahili language?
Share this topic
27 Jul 2015 18:48

A man used to called his uneducated wife in rusungu "my baby"

if he was to call her in swahili language,,how could he?

28 Jul 2015 13:23

Daaah!! Mtoto wangu

28 Jul 2015 13:38
Post is hidden!
28 Jul 2015 13:46

Mtoto wake koz anadipend on him sooo ni mtoto wake

28 Jul 2015 13:54
Post is hidden!
29 Jul 2015 16:54

Mwanae

1 Aug 2015 10:59

mwanangu

18 Aug 2015 21:54

Totoise

7 Sep 2015 22:26

Wewe akimwita mtoto or baby itabidi ampeleke kwa chanjo ya polio